Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?

Програма БудЕксперт
Програма БудЕксперт
БудЕксперт від 23.11.2013
Кредит на придбання нерухомості на вторинному ринку, металопластикові вікна та вхідні броньовані двері
БудЕксперт від 09.11.2013
Купівля житла у Львові, кредит на енергозбереження, тепла плівкова підлога
БудЕксперт від 26.10.2013
Програма іпотечного кредитування житла, сонячні колектори
БудЕксперт від 12.10.2013
Кредит під заставу майна, утеплення житла екологічно чистою фітоплитою з очерету
БудЕксперт від 28.09.2013
Обмеження готівкових розрахунків, теплоізоляція даху мінеральною ватою
БудЕксперт від 21.09.2013
Тепле житло на ринку нерухомості, конденсаційний газовий та твердопаливний котли
Дах - Покрівельні матеріали
Укладання металочерепиці, утеплення
Дах - дерев'яна конструкція
Обробка деревини, покрівельний пиріг
Цегла як будівельний матеріал
Виробництво, технічні характеристики
Ринок камінів
Паливо для камінів, обслуговування, дизайн
Металопластикові вікна
Виробництво, вибір, експлуатація
Бруківка
Виробництво, укладання, дизайн
Сонячні колектори
Принцип дії, монтаж, обслуговування
Як встановити басейн власноруч і лише за годину?
Встановлення та догляд
Двері – візитна картка помешкання
Встановлення та догляд
Утеплення будинку пінопластом
Експлуатація та догляд
Утеплення будівель
Утеплювальні матеріали, технології, види утеплювачів
Каналізація приватного будинку
Опис, вимоги, монтаж
Автоматичні гаражні ворота
Типи, конструкція, автоматика воріт
Електроінструменти
Дрилі, лобзики, болгарки, перфоратори, шуруповерти
Кахельна плитка
Перевірка якості, укладка, догляд
Розумний будинок
Проектування системи, управління, безпека
Фільтри для води
Види фільтрації, різновиди, виробники та ціна
Водовідведення та зберігання води
Труби, баки для води
Мансардні вікна
Конструкція, аксесуари, користування
Натяжні стелі
Види, монтаж, оздоблення, вартість та догляд
Вибір душової кабіни
Тип кабін, встановлення, догляд
Вибір каміна
Топки, облицювання, аксесуари, обслуговування
Останні новини
Останні новини
Німецько-українська співпраця у будівельній галузі для відновлення України
25.04.2024р.

Дев’ять німецьких компаній візьмуть участь в...

Україна планує використовувати для відбудови відходи від руйнувань
02.02.2024р.

Згідно з даними органів місцевого самоврядування, на...

SoftServe розроблятиме для NASA технології будівництва на Місяці
02.02.2024р.

SoftServe від січня 2024 року розроблятиме технології...

Пільгова іпотека в "єОселі": тепер можна купити не тільки квартири, а й будинки
02.02.2024р.

З 30 січня за пільговою іпотекою в "єОселі" можна буде...

Революція будівельної галузі: у США придумали, як виготовляти екологічно чистий бетон
07.01.2024р.

Виробництво бетону є одним із провідних джерел...

2431
26.03.2019р. |
Ігрова кімната для малюків

Дозвілля і фізичний розвиток дитини – одне з перших питань, яким цікавляться батьки відразу після здоров’я і харчування. Саме тому проектуванню і дизайну ігрової кімнати для малюків приділяють увагу дедалі частіше. У статті коротко і по пунктах про головне.

Є декілька важливих моментів, на які потрібно звернути увагу під час проектування ігрової кімнати:

Безпека. Як знаємо, діти найчастіше завдають собі пошкоджень під час рухових ігор. Щоб запобігти цьому, потрібно максимально безпечно облаштувати ігрову кімнату. Надійно зафіксовані предмети умеблювання та декору, світильники, наприклад вбудовані діодні лампи, модульні меблі із заокругленими кутами, м’які теплі килими – усе це та інші заходи безпеки допоможуть створити безпечний ігровий простір для малечі.

Екологічність. Усі меблі та предмети текстилю повинні бути екологічно чистими, а також вологостійкими, адже їх доведеться частенько мити. Це ж стосується і пофарбованих поверхонь. Найкраще вибирати гіпоалергічну фарбу, стійку до багаторазового миття.
Такою є Śnieżka PLATINIUM® KIDS – гіпоалергічна матова латексна фарба, спеціально призначена для дитячих кімнат, шкіл і дошкільних закладів, ігрових кімнат у торгових центрах тощо. Це екологічна фарба, яка не викликає алергічних реакцій організму, що підтверджено дослідженнями, проведеними в Науково-дослідному Центрі профілактичної і клінічної токсикології у м. Львів, та забезпечує здоровий мікроклімат у приміщенні. У процесі виготовлення фарби вдаються до більш чистих технологій виробництва.
Що не менш важливо, фарба стійка до тертя і багаторазового волого прибирання. Її можна тонувати на кольоровому обладнанні у 518 кольорів. Створити унікальну ігрову кімнату за допомогою системи Śnieżka Colour System легко і просто!

 Естетика. Те, що ігрова кімната – це не вітальня, в якій ви приймаєте гостей, не означає, що, оформляючи її, можна опустити цей момент. Кімната, в якій малюки проводять багато часу за іграми, повинна бути естетично приємною, адже умови, в яких грається і розвивається дитина, теж мають вплив на її естетичне виховання. 

Порядок. Здається, немає такої кімнати, в якій би панував більший хаос, ніж в ігровій, але і в ній не можна обійтися без порядку. Для забезпечення порядку і зручності треба спланувати розподіл кімнати на функціональні зони та виробити систему зберігання іграшок.
Чудово, коли для дозвілля дітей можна виділити окрему кімнату, вільну від спального місця і навчального куточка. Але навіть в ігровій кімнаті простір повинен мати принаймні дві зони: для активного дозвілля, а саме спортивних ігор, та місце для спокійних настільних ігор. Поділити ігрову на декілька зон можна за допомогою різнокольорових килимів, модульних меблів чи відмінного стельового рішення для різних функціональних зон. Тобто в одній частині кімнати обладнуємо міні-спортзал для дітей, облаштовуючи його шведською стінкою, канатом, мотузяною драбиною та різним спортивним інвентарем, а в іншій – стільці і столик для малювання, ліплення та інших занять.
Забезпечити ідеальний порядок можна й без використання громіздких меблів, для зберігання іграшок сьогодні використовують різноманітні плетені кошики, ящики і скрині, мішки і настінні саше, спеціальні компактні шафи та стелажі, а також настінні модулі, призначені для зберігання іграшок.

М’які меблі. Попередньо ми вже зазначали, що меблі повинні бути безпечними як із погляду конструкції, так і матеріалу, з якого вони виготовлені. Для ігрових дитячих кімнат найчастіше використовують м’які модульні меблі, популярними для обладнання ігрових є крісла-«груші» і крісла-мішки, а також великі м’які іграшки, які можна використовувати як меблі для сидіння.

Кольорова палітра. Важливо, щоб дрібні яскраві предмети, наприклад, декор чи іграшки, не губилися на занадто яскравому фоні. Доречними для фарбування стін будуть веселі, життєрадісні кольори, але не насичені і динамічні, а м’які та спокійні, які б не втомлювали зір і не тиснули на психіку дитини. Тоді кімнату сміливо можна обладнати яскравими меблями чи килимами.

Тематика і дизайн. Якщо ігрова кімната створюється для власних дітей удома, то неодмінно враховуємо вподобання і побажання своїх чад. Однак варто взяти до уваги, що діти дуже непостійні у своїх зацікавленнях: сьогодні їм подобається один мультфільм, завтра – інший, тому як варіант можна оформити кімнату, вибравши одну із загальних тематик: морська, космос, пірати, машини, принцеси, феї тощо, залежно від того, що ближче вашій дитині. Для ігрових кімнат у громадських закладах рекомендується вибирати щось більш універсальне, яке однаково подобатиметься і дівчаткам, і хлопчикам.

Для декорування стін ігрової кімнати можна вдатись до художнього розпису на стінах і стелі чи вінілових наклейок, обіграти перехід однієї поверхні в іншу, наприклад стіни та підлоги.
Одна важлива річ, про яку потрібно пам’ятати під час облаштування ігрової кімнати, – це те, що, незважаючи на наявність меблів, спортивного інвентарю, кімната повинна залишатись досить просторою, щоб діти могли скинути свою енергію – побігати, пострибати, погратись у рухливі ігри, не заважаючи при цьому дорослим і не нашкодивши собі.

 

Контакти прес-служби:
м. Яворів, Львівська обл.,                             
вул. Привокзальна, 1а                                 
Тел.: +38 (03259) 60-161                            
e-mail: press.releases@sniezka.ua                   

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами
  • фарба26
  • снєжка
  • Śnieżka PLATINIUM KIDS


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку




Інші статті
06.05.2020р.

ЦВІЛЬ У ПОМЕШКАННІ – РЕАЛЬНІ ЗАГРОЗИ

Останніми роками широких масштабів набула проблема ураження покрівельних, стінових і підлогових конструкцій, укладених за багатошаровою технологією із застосуванням комплексу паро-, гідро- і теплоізоляційних матеріалів.

11.08.2017р.

Міфи зовнішнього утеплення панельних будинків

Утеплення окремих квартир з боку фасаду багатоповерхових житлових будинків, крім недовгострокового позитивного ефекту для мешканців цієї квартири, має низку істотних недоліків, що не дають можливості рекомендувати такий тип утеплення для масового застосування.

01.07.2016р.

Де потрібна теплоізоляція?

Після введення нових будівельних норм, що посилили вимоги до теплозахисту, правильне використання якісної теплоізоляції стало насущною необхідністю. Сьогодні у будівництві використовують сучасні матеріали і технології, що дають змогу зберегти тепло ефективніше. Це, наприклад, складні тришарові конструкції із залізобетонних панелей, блоків легкого бетону, цегли з обов'язковим середнім шаром із теплоізоляції, а також багатошарові системи фасадного утеплення – вентильовані фасади і системи "мокрого" типу.

При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.