Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?

Програма БудЕксперт
Програма БудЕксперт
БудЕксперт від 23.11.2013
Кредит на придбання нерухомості на вторинному ринку, металопластикові вікна та вхідні броньовані двері
БудЕксперт від 09.11.2013
Купівля житла у Львові, кредит на енергозбереження, тепла плівкова підлога
БудЕксперт від 26.10.2013
Програма іпотечного кредитування житла, сонячні колектори
БудЕксперт від 12.10.2013
Кредит під заставу майна, утеплення житла екологічно чистою фітоплитою з очерету
БудЕксперт від 28.09.2013
Обмеження готівкових розрахунків, теплоізоляція даху мінеральною ватою
БудЕксперт від 21.09.2013
Тепле житло на ринку нерухомості, конденсаційний газовий та твердопаливний котли
Дах - Покрівельні матеріали
Укладання металочерепиці, утеплення
Дах - дерев'яна конструкція
Обробка деревини, покрівельний пиріг
Цегла як будівельний матеріал
Виробництво, технічні характеристики
Ринок камінів
Паливо для камінів, обслуговування, дизайн
Металопластикові вікна
Виробництво, вибір, експлуатація
Бруківка
Виробництво, укладання, дизайн
Сонячні колектори
Принцип дії, монтаж, обслуговування
Як встановити басейн власноруч і лише за годину?
Встановлення та догляд
Двері – візитна картка помешкання
Встановлення та догляд
Утеплення будинку пінопластом
Експлуатація та догляд
Утеплення будівель
Утеплювальні матеріали, технології, види утеплювачів
Каналізація приватного будинку
Опис, вимоги, монтаж
Автоматичні гаражні ворота
Типи, конструкція, автоматика воріт
Електроінструменти
Дрилі, лобзики, болгарки, перфоратори, шуруповерти
Кахельна плитка
Перевірка якості, укладка, догляд
Розумний будинок
Проектування системи, управління, безпека
Фільтри для води
Види фільтрації, різновиди, виробники та ціна
Водовідведення та зберігання води
Труби, баки для води
Мансардні вікна
Конструкція, аксесуари, користування
Натяжні стелі
Види, монтаж, оздоблення, вартість та догляд
Вибір душової кабіни
Тип кабін, встановлення, догляд
Вибір каміна
Топки, облицювання, аксесуари, обслуговування
Останні новини
Останні новини
Німецько-українська співпраця у будівельній галузі для відновлення України
25.04.2024р.

Дев’ять німецьких компаній візьмуть участь в...

Україна планує використовувати для відбудови відходи від руйнувань
02.02.2024р.

Згідно з даними органів місцевого самоврядування, на...

SoftServe розроблятиме для NASA технології будівництва на Місяці
02.02.2024р.

SoftServe від січня 2024 року розроблятиме технології...

Пільгова іпотека в "єОселі": тепер можна купити не тільки квартири, а й будинки
02.02.2024р.

З 30 січня за пільговою іпотекою в "єОселі" можна буде...

Революція будівельної галузі: у США придумали, як виготовляти екологічно чистий бетон
07.01.2024р.

Виробництво бетону є одним із провідних джерел...

1947
09.04.2020р. |
Квартира-студія - важливі засади облаштування

Квартиру-студію називали житлом для богеми, студентів і сімей без дітей. І зараз вона залишається популярним вибором серед молоді та молох пар, але тепер може бути як бюджетним варіантом помешкання, так і належати до розряду престижного сучасного житла, де з огляду на відкрите планування легко можна втілити найрізноманітніші дизайнерські рішення.  

         Адже, по суті, студія єдиний простір без ділення його на кімнати. Тож відсутність стандартного планування дає достатню площу для втілення власного бачення того, який вигляд повинна мати ідеальна оселя. Ба більше, для облаштування студії не лише можна, але й потрібно мати в запасі декалька креативних ідей. У цій статті розповімо важливі засади облаштування квартири-студії.

         Головною особливістю студії є її відкритість через відсутність жорстких внутрішніх перегородок. Тож якщо замкнутий простір вас пригнічує і ви не любите обмежувати себе рамками, то квартира-студія може стати для вас чудовим варіантом. Однак така відкритість у всьому і завжди передбачає й відсутність особистого простору, повноцінної можливості усамітнитися, що робить помешкання не надто комфортним для проживання навіть двох мешканців. У будь-якому разі для гармонійного проживання в такій квартирі доведеться зонувати простір, і зонувати багато.

         Зонування. Під час облаштування будь-якого помешкання велике значення відводиться зонуванню, але найбільшу роль воно відіграє у квартирі, планування якої має вигляд єдиного простору, тобто у студії. Залежно від потреб кожного окремого мешканця функціональні зони можуть бути різними: кухня, їдальня, вітальня, спальня, а інколи – домашній офіс або дитяча кімната.

         Для розділення однієї площі на кілька зон у хід ідуть усі можливі способи: за допомогою освітлення; підлогового покриття різної фактури і рівня, зокрема подіумів; оформлення стелі; за допомогою архітектурних конструкцій – арок, барної стійки; меблів – дивану, стола, стелажа; декоративних елементів, наприклад килимів, рослин і акваріуму; пересувних і гіпсокартонних перегородок, ширм, штор тощо. Водночас перевага віддається легким і прозорим, напівпрозорим конструкціям, як-от скляним перегородкам, із метою не перевантажувати простір і не красти одну з головних переваг студії – візуально збільшений простір, що досягається завдяки проникненню світла в усі закутки.

         Колірна палітра.Чи не найпростішим способом розділити простір на зони є, звісно, вміле використання колірної палітри. Оптимальним вибором є пастельна гама відтінків, яка візуально розширює простір. Головне – дотримуватись правила трьох кольорів з однієї палітри. Зокрема, не рекомендується, використовувати один колір для всіх зон: так може скластись важення, що весь час перебуваєш в одній кімнаті, а це може негативно позначитися на самопочутті. Водночас стіни і стелю зазвичай фарбують в один колір, переважно це білий.

         Однак під час вибору фарби необхідно мати на увазі нюанси квартири-студії. Наприклад, таке помешкання частіше і більше піддається забрудненню, оскільки передпокою в традиційному розумінні немає, через що пил і бруд швидко розноситься квартирою.

         Тож для фарбування стін і стелі рекомендуємо використовуватиŚnieżka Design Lux 3 – глибокоматову особливо стійку до миття латексну фарбу для інтер’єрів. Вона має низку переваг, зокрема, фарба містить інноваційний компонент Teflon™ surface protector, що забезпечує менший ступінь притягання забруднень. Вона створює покриття, з якого легко усуваються плями і забруднення. До того ж продукт володіє 1-м класом стійкості до мокрого стирання згідно з нормою ДСТУ EN 13300. Також фарба створює глибокоматове покриття, яке маскує незначні нерівності та дефекти основи.

         Не меншим плюсом продукту є те, що він орієнтований на потенційних користувачів – молодих людей, які зможуть самостійно пофарбувати поверхні, оскільки фарба зручна в користуванні навіть для новачків: вона не розбризкується під час нанесення і рекомендована для декоративного покриття різних типів поверхонь. Водночас згідно з вимогами міжнародного стандарту ISO 14024 підтверджено екологічні переваги фарби.

         Кухня. Тут насамперед потрібно подбати про потужну витяжку, адже під час приготування їжі за поганої вентиляції запах стоятиме в усій квартирі, навіть більше – можливе осідання крапель жиру на меблях і текстилі. Побутову техніку краще вибирати вбудовану в меблі. Кухонне начиння – тримати у висувних ящиках. Головне – максимально функціонально використовувати простір, не захаращуючи його та підтримуючи порядок, адже безлад звідусіль кидатиметься в очі.

         Зона відпочинку.Барна стійка, диван, стіл чи навіть акваріум можуть слугувати для розмежування кухні та вітальні. Стануть у пригоді також арка та різні рівень і фактура підлогового покриття, окремішні види освітлення та інше. Щоб зекономити простір, рекомендується також віддати перевагу підвісній плазмі. У цій зоні можна постелити м’який теплий килим, на який можна було б сісти.

         Спальне місце.Місце для сну найкраще виділити у віддаленій частині квартири, так, щоб потенційна спальня не сусідувала із вхідними дверима. Його бажано відділити від решти квартири легкими шторами, фальш-перегородкою, скляними розсувними дверима, стелажем чи частковою гіпсокартонною перегородкою – так можна створити більш-менш інтимний, приватний простір.

         Стелі. У студіях зазвичай високі стелі, що дає велику свободу для дій. Зокрема, можна створити двоповерховий простір зі сходами чи драбиною, де на другому поверсі облаштувати спальне місце, або розмістити на стелі балки чи декорувати її ліпниною.

         Стиль. Для відкритого планування студії підвладні чи не всі стилі, за винятком хіба що вигадливих стилів бароко й ампір, які передбачають використання класичних громіздких меблів, важких штор і гардин, скульптур як предметів декору тощо. Найвідповідніші стилі – мінімалізм, лофт, гай-тек, скандинавський та інші. Щоб інтер’єр був органічним, краще вибрати один із них. 

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,                               

вул. Привокзальна, 1а                                 

Тел.: +38 (03259) 60-161                            

e-mail: press.releases@sniezka.ua                 

 

 www.sniezka.ua

 www.vidaron.com.ua

www.acrylputz.com.ua

www.sniezkanature.com

www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

www.vk.com/sniezkaua

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами
  • квартира-студія
  • зонування
  • помешкання
  • колірна палітраедіть кілька літер


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку




Інші статті
06.05.2020р.

ЦВІЛЬ У ПОМЕШКАННІ – РЕАЛЬНІ ЗАГРОЗИ

Останніми роками широких масштабів набула проблема ураження покрівельних, стінових і підлогових конструкцій, укладених за багатошаровою технологією із застосуванням комплексу паро-, гідро- і теплоізоляційних матеріалів.

11.08.2017р.

Міфи зовнішнього утеплення панельних будинків

Утеплення окремих квартир з боку фасаду багатоповерхових житлових будинків, крім недовгострокового позитивного ефекту для мешканців цієї квартири, має низку істотних недоліків, що не дають можливості рекомендувати такий тип утеплення для масового застосування.

01.07.2016р.

Де потрібна теплоізоляція?

Після введення нових будівельних норм, що посилили вимоги до теплозахисту, правильне використання якісної теплоізоляції стало насущною необхідністю. Сьогодні у будівництві використовують сучасні матеріали і технології, що дають змогу зберегти тепло ефективніше. Це, наприклад, складні тришарові конструкції із залізобетонних панелей, блоків легкого бетону, цегли з обов'язковим середнім шаром із теплоізоляції, а також багатошарові системи фасадного утеплення – вентильовані фасади і системи "мокрого" типу.

При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.