Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?

Програма БудЕксперт
Програма БудЕксперт
БудЕксперт від 23.11.2013
Кредит на придбання нерухомості на вторинному ринку, металопластикові вікна та вхідні броньовані двері
БудЕксперт від 09.11.2013
Купівля житла у Львові, кредит на енергозбереження, тепла плівкова підлога
БудЕксперт від 26.10.2013
Програма іпотечного кредитування житла, сонячні колектори
БудЕксперт від 12.10.2013
Кредит під заставу майна, утеплення житла екологічно чистою фітоплитою з очерету
БудЕксперт від 28.09.2013
Обмеження готівкових розрахунків, теплоізоляція даху мінеральною ватою
БудЕксперт від 21.09.2013
Тепле житло на ринку нерухомості, конденсаційний газовий та твердопаливний котли
Дах - Покрівельні матеріали
Укладання металочерепиці, утеплення
Дах - дерев'яна конструкція
Обробка деревини, покрівельний пиріг
Цегла як будівельний матеріал
Виробництво, технічні характеристики
Ринок камінів
Паливо для камінів, обслуговування, дизайн
Металопластикові вікна
Виробництво, вибір, експлуатація
Бруківка
Виробництво, укладання, дизайн
Сонячні колектори
Принцип дії, монтаж, обслуговування
Як встановити басейн власноруч і лише за годину?
Встановлення та догляд
Двері – візитна картка помешкання
Встановлення та догляд
Утеплення будинку пінопластом
Експлуатація та догляд
Утеплення будівель
Утеплювальні матеріали, технології, види утеплювачів
Каналізація приватного будинку
Опис, вимоги, монтаж
Автоматичні гаражні ворота
Типи, конструкція, автоматика воріт
Електроінструменти
Дрилі, лобзики, болгарки, перфоратори, шуруповерти
Кахельна плитка
Перевірка якості, укладка, догляд
Розумний будинок
Проектування системи, управління, безпека
Фільтри для води
Види фільтрації, різновиди, виробники та ціна
Водовідведення та зберігання води
Труби, баки для води
Мансардні вікна
Конструкція, аксесуари, користування
Натяжні стелі
Види, монтаж, оздоблення, вартість та догляд
Вибір душової кабіни
Тип кабін, встановлення, догляд
Вибір каміна
Топки, облицювання, аксесуари, обслуговування
Останні новини
Останні новини
Україна планує використовувати для відбудови відходи від руйнувань
02.02.2024р.

Згідно з даними органів місцевого самоврядування, на...

SoftServe розроблятиме для NASA технології будівництва на Місяці
02.02.2024р.

SoftServe від січня 2024 року розроблятиме технології...

Пільгова іпотека в "єОселі": тепер можна купити не тільки квартири, а й будинки
02.02.2024р.

З 30 січня за пільговою іпотекою в "єОселі" можна буде...

Революція будівельної галузі: у США придумали, як виготовляти екологічно чистий бетон
07.01.2024р.

Виробництво бетону є одним із провідних джерел...

9622
19.10.2011р. |
Як заощадити на ремонті квартири
Хто буде робити ремонт у вашій квартирі, двох думок бути не може: спеціалісти, спеціалісти і ще раз фахівці! Звичайно, деякі дрібниці на кшталт клеєння шпалер і заміни плінтусів можна осилити і самим, при наявності умілих і більш-менш досвідчених рук. А от улаштування нових електричних точок (іншими словами, розеток), укладання кахлю і вже тим більше вирівнювання стін доведеться довірити майстрам.

Найбільш правильною відповіддю на питання, куди звернутися за допомогою, буде такою: в архітектурно-будівельну компанію, яка повинна мати ліцензію і бажано володіти великим стажем. Цей варіант, звичайно, не для лінивих, але зате відрізняється надійністю.

По-перше, на ремонт, зроблений фірмою, обов'язково дається гарантія не менше 1 року.

По-друге, договір, складений майстрами до початку робіт, убезпечить Вас від витоку грошових коштів і розтягування самого процесу ремонту.

І, нарешті, по-третє, якість роботи буде відслідковуватися виконробом, і Вам не доведеться в день і в ночі контролювати цілу бригаду майстрів, маючи при цьому лише туманне уявлення про те, чим же вони зайняті.

Самий відповідний період для проведення ремонту - тепла пора року (з кінця весни до ранньої осені). Пояснюється це просто: всі лакофарбові покриття повинні сушитися природним чином, а в суху жарку погоду цей процес займе мінімум часу.

До речі, пам'ятаєте, що кухню і ванну в жодному разі не можна ремонтувати одночасно: доступ до води повинен бути завжди відкритий.


Правила ремонту

Перед початком ремонту перевірте пакет документів: на руках у Вас повинен бути договір підряду, план квартири, кошторис (з детальним описом і вартістю кожного виду робіт), відомість матеріалів (точний перелік усіх використовуваних матеріалів із зазначенням необхідної кількості і ціни), графік проведення робіт і технічна документація (наприклад, схема електропроводки).

Якщо ваш бюджет не дозволяє звернутися до спеціалізованої фірми, запасіться терпінням і постарайтеся знайти максимально надійний варіант серед «робітників-шабашників». Це можна робити тільки за рекомендацією знайомих і тільки після того, як ви особисто переконаєтеся у високій якості роботи (найкраще, якщо з часу закінчення ремонту минуло близько року).

Якщо ви маєте справу з вільнонайманими, то зверніть увагу на порядок їх роботи: ремонт завжди проводиться зверху вниз - починають зі стелі, потім переходять до стін і закінчують підлогою. Але перш ніж розплачуватися з ними, переконайтеся в сумлінності робітників - перевірте наступне:

  • покладений паркет не повинен скрипіти (до речі, коридор викладається паркетом або плиткою в два прийоми: спочатку обробляється половина приміщення уздовж однієї стіни, потім вздовж іншої);
  • під плиткою при постукуванні не повинно бути порожнеч (клей повинен бути нанесений на всю поверхню плитки);
  • плінтуси повинні щільно прилягати до стіни і підлоги по всьому периметру кімнати.
Власникам житлоплощі в новобудові затівати ремонтні роботи найкраще останніми в будинку, адже невідомо, хто робить ремонт у квартирі над вами - чужа неякісна робота може звести нанівець усі ваші труди. Наприклад, непрофесійні майстри цілком можуть влаштувати потоп. Ще один важливий момент: процес усадки будинку займає до 5 років, і тому фірми, що проводять ремонт в таких приміщеннях, намагаються дати мінімальну гарантію на свою роботу: поява щілини в стіні нового дому зовсім не рідкість. Так що саме правильне рішення в даному випадку - застрахувати квартиру.

Перш ніж приступати до демонтажних робіт, постарайтеся максимально звільнити простір. Поставте меблі в центрі кімнати і щільно обгорніть целофаном, закріплюючи його скотчем: такий «кокон» вбереже Ваше майно від прикрих плям і подряпин. А електроніку взагалі краще віддати сусідам. Справа в тому, що всі ці прилади дуже чутливі до забруднення, і як би ви не упаковували їх, найдрібніша будівельний пил все одно просочиться у нутрощі апаратури.


Матеріалознавство

Вирішуючи питання про те, хто буде купувати матеріали для ремонту, краще поділити обов'язки з ремонтною бригадою: оздоблювальні матеріали ви можете взяти на себе, а будівельні (шпаклівку, штукатурку і т.д.) варто довірити майстрам. І в тому і в іншому випадку не забувайте перевіряти наявність сертифікату якості.

Що вибрати? Враховуючи все різноманіття оздоблювальних матеріалів, порадьтеся з фахівцями, якому виду того чи іншого покриття, фарби, шпалер віддати перевагу. Крім того, що матеріали повинні бути красивими, міцними і практичними, вони обов'язково повинні бути екологічно чистими: радіоактивні цеглу й отруйний лінолеум зовсім не страшилки, а сумна дійсність.

Що настелити на підлогу? Якщо вибір стоїть між ковроліном і ламінатом, рекомендуємо Вам зупинитися на останньому: він не збирає пил, чудово миється і відрізняється підвищеною міцністю - йому не зашкодять ні гострі шпильки, ні впали сигарети.

Якщо бюджет дозволяє, на підлогу можна покласти і натуральне дерево: паркетну дошку або штучний паркет. Це, безумовно, і красиво і екологічно, але варто пам'ятати, що для дерев'яного покриття бажана стабільна температурна середовище. Якщо ж у Вашій квартирі температура весь час коливається, більше того, занадто вологий клімат, від натурального паркету краще відмовитися.

Чим прикрасити стіни? Для недорогого ремонту добре підійдуть двохслоєві паперові вінілові шпалери, які можна пофарбувати, а через рік-другий, якщо вам захочеться змінити інтер'єр, перефарбувати в інший колір. Такі шпалери добре миються, тому ними можна обклеювати приміщення з підвищеною вологістю - кухню, коридор, ванну. Крім того, вони володіють дивовижною здатністю перешкоджати виникненню мікротріщин на стінах, що є цінним для новобудов.

Можна покрити стіни і водоемульсійною фарбою. Правда, для цього буде потрібно підготувати поверхню: попередньо на стіни треба наклеїти сітку і нанести шпаклівку. Хоча ця робота виявляється не такою вже дешевої, зате результат протримається до 10 років.


6 способів заощадити:
  1. Власними силами можна провести демонтажні роботи: видалити старі шпалери, зчистити фарбу, зняти плінтуси і кахель. Все це виконати нескладно, а економія складе близько 1 у.о. за м2.
  2. Використовуйте послуги дизайнера не для всієї квартири, а лише для облаштування стратегічно важливих об'єктів - наприклад, кухні, санвузла або дитячої.
  3. Відмовтеся від установки «імпортне - значить краще». Перед тим як складати кошторис, порадьтеся з майстрами: напевно вони підкажуть вітчизняні фірми, що випускають матеріали, які не поступаються за якістю дорогим іноземним (наприклад, добре зарекомендувала себе вітчизняна фарба для шпалер «Сніжинка»).
  4. Пластмасова дрібниця (вимикачі, розетки), кріплення і гвоздики-шурупчики можна купувати на будівельних ринках. Все інше бажано купувати в спеціалізованих магазинах.
  5. Замість вирівнювання стін можна скористатися декоративною шпаклівкою яка візуально згладжує нерівності.
  6. Не завжди має сенс перекладати кахельну підлогу або стіни повністю. Іноді достатньо лише замінити потріскані плитки - економія значна і складе близько 14 у.о. за м2. Але треба повністю поміняти затирку між плитками - облицювання прийме більш свіжий вигляд.

Таким чином, дотримуючись цих нескладних правил Ви зможете заощадити на ремонті власної квартири.

Джерело: Все про ремонт квартири

Теги та ключові фрази
як вибрати обої для гуртожитку, ремонт кімнати гуртожитку фото, задекорувати обоями стіну, як задекорувати кахель, як задекорувати обої на стіні, дизайн кімнати в гуртожитку, комната в гуртожитку дизайн, http, чим задекорувати стіни, робота виконробом по договору підряду


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку




Інші статті
30.03.2020р.

Коли з’явилася перша ванна

Ви, напевно, будете здивовані, але перша ванна з'явилася кілька тисячоліть тому. Звичайно, більш точну дату і обставини її винаходу не вдасться дізнатися, оскільки сталося це ще у доісторичні часи. Легенда про ванну

03.01.2020р.

Акриловые ванны: объективные преимущества и недостатки

Огромную часть современного рынка сантехники занимают акриловые ванны. Эксперты называют несколько причин их популярности: доступность, небольшой вес, разнообразие размеров, а также нестандартных форм. По этим параметрам они превосходят стальные, а тем более чугунные аналоги. Чаши из чугуна весят свыше 80 килограмм, стоят недешево и при этом бывают только прямоугольной или овальной формы.

12.11.2019р.

Аксессуары для ванной на инновационной вакуумной системе монтажа

«Монтажные» присоски сразу же после появления на рынке стали очень популярными. Одна беда – далеко не все из них надежные и хоть сколько-нибудь долговечные. Потому так привлекательна система Super Suctionfix.

При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.