Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?

Програма БудЕксперт
Програма БудЕксперт
БудЕксперт від 23.11.2013
Кредит на придбання нерухомості на вторинному ринку, металопластикові вікна та вхідні броньовані двері
БудЕксперт від 09.11.2013
Купівля житла у Львові, кредит на енергозбереження, тепла плівкова підлога
БудЕксперт від 26.10.2013
Програма іпотечного кредитування житла, сонячні колектори
БудЕксперт від 12.10.2013
Кредит під заставу майна, утеплення житла екологічно чистою фітоплитою з очерету
БудЕксперт від 28.09.2013
Обмеження готівкових розрахунків, теплоізоляція даху мінеральною ватою
БудЕксперт від 21.09.2013
Тепле житло на ринку нерухомості, конденсаційний газовий та твердопаливний котли
Дах - Покрівельні матеріали
Укладання металочерепиці, утеплення
Дах - дерев'яна конструкція
Обробка деревини, покрівельний пиріг
Цегла як будівельний матеріал
Виробництво, технічні характеристики
Ринок камінів
Паливо для камінів, обслуговування, дизайн
Металопластикові вікна
Виробництво, вибір, експлуатація
Бруківка
Виробництво, укладання, дизайн
Сонячні колектори
Принцип дії, монтаж, обслуговування
Як встановити басейн власноруч і лише за годину?
Встановлення та догляд
Двері – візитна картка помешкання
Встановлення та догляд
Утеплення будинку пінопластом
Експлуатація та догляд
Утеплення будівель
Утеплювальні матеріали, технології, види утеплювачів
Каналізація приватного будинку
Опис, вимоги, монтаж
Автоматичні гаражні ворота
Типи, конструкція, автоматика воріт
Електроінструменти
Дрилі, лобзики, болгарки, перфоратори, шуруповерти
Кахельна плитка
Перевірка якості, укладка, догляд
Розумний будинок
Проектування системи, управління, безпека
Фільтри для води
Види фільтрації, різновиди, виробники та ціна
Водовідведення та зберігання води
Труби, баки для води
Мансардні вікна
Конструкція, аксесуари, користування
Натяжні стелі
Види, монтаж, оздоблення, вартість та догляд
Вибір душової кабіни
Тип кабін, встановлення, догляд
Вибір каміна
Топки, облицювання, аксесуари, обслуговування
Останні новини
Останні новини
Німецько-українська співпраця у будівельній галузі для відновлення України
25.04.2024р.

Дев’ять німецьких компаній візьмуть участь в...

Україна планує використовувати для відбудови відходи від руйнувань
02.02.2024р.

Згідно з даними органів місцевого самоврядування, на...

SoftServe розроблятиме для NASA технології будівництва на Місяці
02.02.2024р.

SoftServe від січня 2024 року розроблятиме технології...

Пільгова іпотека в "єОселі": тепер можна купити не тільки квартири, а й будинки
02.02.2024р.

З 30 січня за пільговою іпотекою в "єОселі" можна буде...

Революція будівельної галузі: у США придумали, як виготовляти екологічно чистий бетон
07.01.2024р.

Виробництво бетону є одним із провідних джерел...

18227
19.12.2011р. |
Святкова ілюмінація до Нового року та Різдва
Щороку святкова ілюмінація набуває все більшої популярності. Йдеться не лише про внутрішнє оздоблення, а й про декорування фасаду, прилеглої території.

Різноманітні варіації із гірлянд, світловий дощ і завіси, окремі ліхтарики та фігурки із дюралайту стануть справжнім атрибутом Різдвяних свят. Ексклюзивною ж новинкою буде комп’ютеризована світлова композиція, завдяки якій будинки зможуть "пересуватися", "танцювати" чи повністю зникати.

У період передноворічних свят власники особняків мріють, аби їхні будинки були найгарнішими. Тому кожен із сусідів, наввипередки намагається найкраще прикрасити свою садибу. І це не дивно. Адже передноворічна ейфорія відчувається ще задовго до початку Нового року. На прилавках торгівельних центрів та супермаркетів з’являється різноманітна святкова ілюмінація, новорічні прикраси, подарунки тощо. Обрати є з чого, головне, аби воно було ексклюзивним, безпечним і "не било" по кишені.

Очевидно, що найголовнішою окрасою фасадної святкової ілюмінації є гірлянди. Вони бувають різних конфігурацій, проте найбільшу популярність мають чотири види:

  • звичайна гірлянда;
  • світловий дощ (світлова завіса), або бахрома;
  • світлова сітка;
  • стрічка дюралайт.

Звичайна гірлянда

Звичайна гірлянда – один із найпрактичніших різновидів світлової ілюмінації. Як джерело світла у них використовують звичайні лампи розжарювання і світлодіоди. Перші - недорогі, але не дуже економічні, окрім цього термін слугування у них невеликий. Щодо переваг можна відзначити м'яке світло різнокольорових лампочок, тоді як світлодіоди в більшості мають "холоднуватий" відтінок. Проте, з іншого боку, кольори у них чисті та яскраві (світлодіод випромінює лише один колір, який створюється певною частотою), а термін слугування у чотири рази довший, ніж у звичайних ламп розжарювання). Вони компактні, маленькі, не нагріваються (а значить, ними можна прикрашати фігури зі снігу, льоду, рослини), і споживають мало енергії. Використовуючи такі гірлянди, можна красиво оформити віконні і дверні прорізи. А за допомогою спеціальних світлодіодних дощів і сіток – прикрасити стіни та дах будівлі.

Увесь будинок і подвір’я можна прикрасити новорічними гірляндами, придбавши комплект із восьми секцій. Зірочки, бурульки, кульки – для даху, брами тощо. Коштує такий набір 400 гривень. Серед новинок – гірлянди з ефектом живої ялинки з шишками. Вартість прикраси – до 150 гривень. Варто пам’ятати, що для облаштування території навколо будинку варто купувати гірлянди із захисним покриттям, який вбереже від вологи. Ними можна прикрашати дерева і фігурки, встановлені у дворі. Бувають уже готові декоративні фігури з лампочок: електричні феєрверки у вигляді квітів, фонтана, пальми тощо. У них практично завжди використовують режим світлодинаміка.

Торік велику популярність мали світлодіодні олені. Цього ж року можна придбати сніговика, виготовленого зі скляних кульок та світлодіодних гірлянд. Увечері на подвір’ї садиби здаватиметься, ніби там стоїть справжній сніговик, освітлений сотнями гірлянд. Вартість його – приблизно півтори тисячі гривень.


Світлова завіса

Світлова завіса (світловий дощ, плей-лайт) - яскравий і оригінальний елемент зовнішнього декору. Світловий дощ прикрасить стіни будинку, вікна, дверні прорізи, оригінально виглядатиме на деревах. Для зовнішнього декору також використовують світлову мережу – двовимірну сітчасту систему проводів, у місцях перетину проводів (вузлів) вбудовані маленькі лампочки або світлодіоди.

Інколи на подвір’ях заміських будинків можна побачити дерева, які "світяться". На перший погляд, здається, що дерево прикрашене звичайними гірляндами. Але, насправді, це декоративна світлотехніка кліп-лайт, електрична гірлянда (низьковольтна - 24 або 12 В) у вигляді двожильного дроту, на якому з певним кроком (7,5; 10; 15 або 30 см) розташовані маленькі лампочки або яскраві кольорові світлодіоди.


Плєй–лайт

Плєй–лайт - це універсальна світлова гірлянда у вигляді світлового дощу (світлової завіси). Використовують для декорування фасадів будівель, стін, колон, терас, альтанок тощо. Гірлянда може бути виконана на основі як чорного, так і білого дроту.

Нет-лайт

Традиційна гірлянда-сітка, виконана на основі світлодіодів. Для використання всередині приміщень і знадвору «Нет-Лайт LED» вигідно відрізняється підвищеною яскравістю, надійністю і довговічністю. Гірлянда може бути використана як на фасаді, так і у віконних прорізах, арках тощо.

Дюралайт

Світловий шнур (дюралайт) - це гнучкий шнур із литого пластику (ПВХ), всередину якого запресовані мініатюрні електричні лампочки або світлодіоди. Як правило, до комплекту входить контролер, що дає змогу створювати різноманітні світлові ефекти. Він безпечний і зручний у використанні.

Його перевагою є й те, що, придбавши бобіну такого шнура, можна нарізати кілька частин будь-якої довжини. Один кінець такої частини ізолювати спеціальним ковпачком, а на іншій – зачіпити насадку з мережевим шнуром.

Дюралайт широко використовують дизайнери для прикрашання і освітлення будь-яких приміщень і фасадів будинків. Такою ілюмінацією можна декорувати ґанок, дах, сходи, вікна, окреслювати доріжки у дворі, прикрашати дерева та кущі. Для оформлення стін найкраще підійде світлове панно з дюралайта.

Окреме місце в оформленні фасадів будинків та прилеглих територій відведено фігуркам з дюралайта. Ці маленькі прикраси розміщують біля входу в будівлю, сад або у парковій зоні поблизу будинку. Зазвичай такі фігурки працюють у кількох режимах освітлення і мерехтіння. Сяючі олені, Дід Мороз і Снігуронька, сани створять справжню новорічну казку.


Дрібниці, не зовсім маленькі...

Створити новорічний декор можна і за допомогою інших предметів. Для прикрашання зовнішньої частини будівлі використовують своєрідні штучні дерева і чагарники. Вони можуть бути використані як окремий елемент, так і у вигляді додаткової прикраси для вікон, дверей, колон, даху тощо. Обов’язковим є використання віночка із ялинкових гілочок, декорованого новорічними прикрасами, який закріплюють на вхідних дверях. Оригінально виглядатимуть оформлені в такому стилі арки, ворота, брами.

У поєднанні зі світловою ілюмінацією штучні новорічні дерева "впишуться" в оформлення території довкола будинку і додадуть казковості загальному пейзажу.

Сьогодні є чималий вибір штучних ялинок – від 20 гривень і до 10 тисяч гривень.


І на завершення...

Головною вимогою до новорічної ілюмінації є її безпечність, а використане устаткування має пройти спеціальну сертифікацію і відповідати нормам пожежної безпеки. Сумна статистика свідчить, що основною причиною загорянь є не лише гірлянди, а й неправильний їх вибір та експлуатація.

Перш за все, варто розрізняти новорічні гірлянди для домашнього використання і ті, які призначені для вуличного декору. Вуличні гірлянди можна без побоювань вмикати у приміщеннях, а новорічні гірлянди, призначені лише для експлуатації усередині будівель, використовувати на вулиці не можна. Їхній слабкий вологозахист і тонкі дроти не здатні витримувати погані погодні умови, що може призвести до короткого замикання і виникнення пожежі. Якщо ви хочете справді заощадити, то краще купувати світлодіодні новорічні гірлянди. Вони не тільки пожежобезпечні і не містять нагрівальних елементів, а й значно економлять електроенергію порівняно зі звичайними ламповими гірляндами.

За словами українських операторів, фірми, що надають комплексні послуги з освітлення, зокрема для святкового оформлення будинку, сьогодні намагаються застосовувати лампи та світильники зарубіжного виробництва. На думку експертів, лідерами ринку у сфері світлотехніки є компанії "Philips", "Osram" і "Generel Electric".

Галина Батюсь

Теги та ключові фрази
круглі світящи кольорові, як зробити сніговика з дроту, зовнишнэ свитло на ялинку, ілюмінаційне освітлення на вікно купити, олень світящій, зимова ілюмінація купити до жому, світящі ялинки ціна, новорічна ілюмінація купити фігури, Із дюралайта люмінації, Із Дюралайту люмінації


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку




Інші статті
06.05.2020р.

ЦВІЛЬ У ПОМЕШКАННІ – РЕАЛЬНІ ЗАГРОЗИ

Останніми роками широких масштабів набула проблема ураження покрівельних, стінових і підлогових конструкцій, укладених за багатошаровою технологією із застосуванням комплексу паро-, гідро- і теплоізоляційних матеріалів.

11.08.2017р.

Міфи зовнішнього утеплення панельних будинків

Утеплення окремих квартир з боку фасаду багатоповерхових житлових будинків, крім недовгострокового позитивного ефекту для мешканців цієї квартири, має низку істотних недоліків, що не дають можливості рекомендувати такий тип утеплення для масового застосування.

01.07.2016р.

Де потрібна теплоізоляція?

Після введення нових будівельних норм, що посилили вимоги до теплозахисту, правильне використання якісної теплоізоляції стало насущною необхідністю. Сьогодні у будівництві використовують сучасні матеріали і технології, що дають змогу зберегти тепло ефективніше. Це, наприклад, складні тришарові конструкції із залізобетонних панелей, блоків легкого бетону, цегли з обов'язковим середнім шаром із теплоізоляції, а також багатошарові системи фасадного утеплення – вентильовані фасади і системи "мокрого" типу.

При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.