Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?

Програма БудЕксперт
Програма БудЕксперт
БудЕксперт від 23.11.2013
Кредит на придбання нерухомості на вторинному ринку, металопластикові вікна та вхідні броньовані двері
БудЕксперт від 09.11.2013
Купівля житла у Львові, кредит на енергозбереження, тепла плівкова підлога
БудЕксперт від 26.10.2013
Програма іпотечного кредитування житла, сонячні колектори
БудЕксперт від 12.10.2013
Кредит під заставу майна, утеплення житла екологічно чистою фітоплитою з очерету
БудЕксперт від 28.09.2013
Обмеження готівкових розрахунків, теплоізоляція даху мінеральною ватою
БудЕксперт від 21.09.2013
Тепле житло на ринку нерухомості, конденсаційний газовий та твердопаливний котли
Дах - Покрівельні матеріали
Укладання металочерепиці, утеплення
Дах - дерев'яна конструкція
Обробка деревини, покрівельний пиріг
Цегла як будівельний матеріал
Виробництво, технічні характеристики
Ринок камінів
Паливо для камінів, обслуговування, дизайн
Металопластикові вікна
Виробництво, вибір, експлуатація
Бруківка
Виробництво, укладання, дизайн
Сонячні колектори
Принцип дії, монтаж, обслуговування
Як встановити басейн власноруч і лише за годину?
Встановлення та догляд
Двері – візитна картка помешкання
Встановлення та догляд
Утеплення будинку пінопластом
Експлуатація та догляд
Утеплення будівель
Утеплювальні матеріали, технології, види утеплювачів
Каналізація приватного будинку
Опис, вимоги, монтаж
Автоматичні гаражні ворота
Типи, конструкція, автоматика воріт
Електроінструменти
Дрилі, лобзики, болгарки, перфоратори, шуруповерти
Кахельна плитка
Перевірка якості, укладка, догляд
Розумний будинок
Проектування системи, управління, безпека
Фільтри для води
Види фільтрації, різновиди, виробники та ціна
Водовідведення та зберігання води
Труби, баки для води
Мансардні вікна
Конструкція, аксесуари, користування
Натяжні стелі
Види, монтаж, оздоблення, вартість та догляд
Вибір душової кабіни
Тип кабін, встановлення, догляд
Вибір каміна
Топки, облицювання, аксесуари, обслуговування
Останні новини
Останні новини
Україна планує використовувати для відбудови відходи від руйнувань
02.02.2024р.

Згідно з даними органів місцевого самоврядування, на...

SoftServe розроблятиме для NASA технології будівництва на Місяці
02.02.2024р.

SoftServe від січня 2024 року розроблятиме технології...

Пільгова іпотека в "єОселі": тепер можна купити не тільки квартири, а й будинки
02.02.2024р.

З 30 січня за пільговою іпотекою в "єОселі" можна буде...

Революція будівельної галузі: у США придумали, як виготовляти екологічно чистий бетон
07.01.2024р.

Виробництво бетону є одним із провідних джерел...

23345
09.10.2014р. |
Очисні споруди від «Уніпрофу»
«Скупий платить двічі», - вчить народна мудрість. Або й більше… І добре, якщо лише грошима, а у нашому випадку – здоров’ям своїм, дітей, онуків.

Про що іде мова? Про забруднення нами навколишнього середовища, про настільки гостру проблему, яка тільки поглиблюється від того, що ми намагаємося не звертати на це увагу і робимо вигляд, ніби нас це не стосується.

Та я ніколи!!! – чую обурення у відповідь.
Ніколи що? Не справляли фізіологічних потреб?

СУТЬ ПРОБЛЕМИ

Здавалось би, яким чином кожен із нас впливає на загальний екологічний стан… А часто ви задумувались, що відбувається далі?.. Тобто як проходить розпад і переробка того, що ми «продукуємо». Особливо гостро це стосується приватного сектора, де, як правило, немає на сьогодні централізованої каналізації, а то й узагалі жодної немає. Вигрібна яма, колеса від трактора, кинуті у ту ж вигрібну яму, або «вершина прогресу» – яма, викладена бетонними кільцями.

А це все не герметичне, не захищене від потрапляння ґрунтових вод і, як наслідок, каналізаційні стоки йдуть у землю, фільтрувальні можливості якої не безмежні. А з підшкірними водами все, що є у вигрібній ямі, потрапляє до криниці, чи… на грядки або до саду.

Увімкніть фантазію й намалюйте собі, що ж у результаті потрапляє до вашого столу, або, заради цікавості, віддайте питну воду на аналіз до лабораторії… По ній можна буде вивчати таблицю Менделєєва.

Будинок збудували за півмільйона, а на каналізації зекономили – викопали вигрібну яму. Навесні, коли підійшли ґрунтові води, все, що було у вигрібній ямі, повернулося назад через унітази до будинку, на плитку по 150$ за 1 м2. Картина – чарівна, а запах неперевершений.

Було б усе вищесказане смішним, якби не було так сумно. Тому є чи немає централізованих зовнішніх інженерних мереж - питання у скиданні та переробці каналізаційних стоків нікуди не пропадає, а жити у смороді й умовах екологічної катастрофи не хочеться нікому.

ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ

Вирішують питання по-різному: септики (герметичні ємності) й асенізаторна машина, відстійники і дренажні поля, локальні споруди біологічної очистки.

У першому випадку – постійна залежність від машини, витрата грошей. Часто також трапляються ситуації, коли за наявності високих ґрунтових вод порожній септик, закопаний у землі, просто зминає як порожню жерстяну банку.

У другому випадку встановлюють багатокамерні відстійники і розбивають дренажні поля. За рахунок перетікання стоків з камери в камеру та відстоювання стічних вод вони трохи очищаються. Далі, потрапляючи на дренажне поле, поглинаються ґрунтом, але це можливо лише за умови відсутності високих ґрунтових вод. Дренажне поле, залежно від характеристик ґрунту, досить часто замулюється, а це, відповідно, витрати на його очистку або повну заміну.

ЛОКАЛЬНІ ОЧИСНІ СПОРУДИ

Оптимальними для застосування на сьогодні є локальні очисні споруди. Це герметичні гідротехнічні пристрої, які призначені для повного циклу біологічної очистки каналізаційних стоків.

Біологічна очистка стоків – комплекс процесів, при яких за допомогою бактерій відбувається переробка та видалення забруднень із побутово-господарських стічних вод.

 

Уніпроф

Для забезпечення повної та якісної очистки каналізаційних стоків необхідне забезпечення таких етапів:

  • механічний (затримка та подрібнення грубих нечистот, осідання дрібних частин (піску, шматочків скла і т.п.);
  • біологічний (переробка подрібнених частин аеробними організмами);
  • хімічний (насичення стоків киснем, під дією якого відбувається розпад нітритів і нітратів, окислення заліза та інших неорганічних сполук).
Проте насиченість ринку локальними спорудами біологічної очистки є досить широкою, тому пропонуємо разом розглянути можливі варіанти. В основному - це пропозиції по герметичних ємностях із різних видів пластмас, які поділені перегородками на дві та більше камер.

У найпростіших видах очисних споруд стоки потрапляють до ємності, перетікають із камери в камеру, де відстоюються та частково освітлюються. Для того, щоб у таких установках відбувалася біологічна очистка, туди періодично потрібно додавати аеробні бактерії, які й перероблятимуть стічні води. У цьому випадку очистка відбувається максимум на 35-40%.

Трохи складніші ємності обладнуються компресором, який нагнітає повітря всередину, для підтримки життєдіяльності бактерій. У такі очисні споруди так само, як і в першому варіанті, періодично слід додавати бактерії. Але термін їх роботи продовжується за рахунок подачі повітря. Також за рахунок цього відбувається окислення неорганічних сполук. Очистка тут ефективніша, проте високою є енергозатратність, якщо відсутнє автоматичне управління.

 

Уніпроф

Найсучасніші локальні очисні споруди біологічної очистки обладнуються автоматичним блоком, аераційною та барботажною системами, компресорами і системою самовідновлення активного мулу (аеробні бактерії).

Переваги таких установок є очевидними: відсутня потреба з боку споживача у по стійному обслуговуванні (не потрібно безперервно додавати бактерії), автоматичний блок управління повністю регулює роботу всіх систем, ефективність очистки стічних вод – 90-95% від початкових показників.

ТОВ «Уніпроф» – український виробник, орієнтований на європейську якість, – виготовляє локальні споруди біологічної очистки для повного циклу переробки каналізаційних стоків.

Наші очисні споруди використовуються для житлових, громадських будівель, готельних, санаторних комплексів, котеджних селищ, підприємств тощо.

Локальні станції біоочистки «Уніпроф» – це циліндричні моноблочні установки, поділені на шість секцій (камери і реактори послідовно-періодичної дії), обладнані автоматичним блоком управління, аераційною (подача повітря) та барботажною (перемішування стоків) системами, системою самовідновлення активного мулу, двома (!) компресорами (що є досить важливим для якісної та безперебійної роботи станції), відсікачем напруги (у разі перепадів напруги суттєво зменшується загроза збою в роботі або поломки автоматичного блоку управління).

Переробка в очисних спорудах відбувається таким чином: каналізаційні стоки потрапляють у першу камеру, обладнану сіткою, подрібнюються в ній. Далі однорідна маса переливається в перший реактор, і, послідовно перетікаючи від першого до третього реактора, в кожному з них проходить повний цикл біологічної очистки. При цьому стоки піддаються багаторазовим процесам аерації та перемішування.

Продуктивність (кількість переробки стічних вод на добу) - від 2 до 25 м. куб., залежно від потреб замовника.
Габаритні розміри (мм): min - D 1800, Н 1500; max – D 6500, H 2250.

Виготовляються установки «Уніпроф» із листового поліпропілену (виробництво Німеччина), характеризуються герметичністю, стійкістю до корозії та перепадів температур.

Уніпроф
ТОВ «Уніпроф»
Працюємо по усій Україні

www.u-prof.com.ua

тел./факс: (032) 235-20-40
моб. тел.: (097) 368-78-20, (066) 549-80-04

м. Львів, вул. Кокорудзи, 13/7

Теги та ключові фрази
очисні споруди для приватного будинку, що таке повный цикл в очисному забои, як закрыплена быомаса у штучних очисних спорудах, ВИРОБНИКИ очиснИХ споруд для приватного будинку, очисні споруди повітря, Цикл в очисному вибои, які є очисні споруди, очисні споруди, очисні системи, очисни споруди


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку




Інші статті
30.03.2020р.

Коли з’явилася перша ванна

Ви, напевно, будете здивовані, але перша ванна з'явилася кілька тисячоліть тому. Звичайно, більш точну дату і обставини її винаходу не вдасться дізнатися, оскільки сталося це ще у доісторичні часи. Легенда про ванну

03.01.2020р.

Акриловые ванны: объективные преимущества и недостатки

Огромную часть современного рынка сантехники занимают акриловые ванны. Эксперты называют несколько причин их популярности: доступность, небольшой вес, разнообразие размеров, а также нестандартных форм. По этим параметрам они превосходят стальные, а тем более чугунные аналоги. Чаши из чугуна весят свыше 80 килограмм, стоят недешево и при этом бывают только прямоугольной или овальной формы.

12.11.2019р.

Аксессуары для ванной на инновационной вакуумной системе монтажа

«Монтажные» присоски сразу же после появления на рынке стали очень популярными. Одна беда – далеко не все из них надежные и хоть сколько-нибудь долговечные. Потому так привлекательна система Super Suctionfix.

При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.