Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстраціюПартнери
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?

Програма БудЕксперт
Програма БудЕксперт
БудЕксперт від 23.11.2013
Кредит на придбання нерухомості на вторинному ринку, металопластикові вікна та вхідні броньовані двері
БудЕксперт від 09.11.2013
Купівля житла у Львові, кредит на енергозбереження, тепла плівкова підлога
БудЕксперт від 26.10.2013
Програма іпотечного кредитування житла, сонячні колектори
БудЕксперт від 12.10.2013
Кредит під заставу майна, утеплення житла екологічно чистою фітоплитою з очерету
БудЕксперт від 28.09.2013
Обмеження готівкових розрахунків, теплоізоляція даху мінеральною ватою
БудЕксперт від 21.09.2013
Тепле житло на ринку нерухомості, конденсаційний газовий та твердопаливний котли
Дах - Покрівельні матеріали
Укладання металочерепиці, утеплення
Дах - дерев'яна конструкція
Обробка деревини, покрівельний пиріг
Цегла як будівельний матеріал
Виробництво, технічні характеристики
Ринок камінів
Паливо для камінів, обслуговування, дизайн
Металопластикові вікна
Виробництво, вибір, експлуатація
Бруківка
Виробництво, укладання, дизайн
Сонячні колектори
Принцип дії, монтаж, обслуговування
Як встановити басейн власноруч і лише за годину?
Встановлення та догляд
Двері – візитна картка помешкання
Встановлення та догляд
Утеплення будинку пінопластом
Експлуатація та догляд
Утеплення будівель
Утеплювальні матеріали, технології, види утеплювачів
Каналізація приватного будинку
Опис, вимоги, монтаж
Автоматичні гаражні ворота
Типи, конструкція, автоматика воріт
Електроінструменти
Дрилі, лобзики, болгарки, перфоратори, шуруповерти
Кахельна плитка
Перевірка якості, укладка, догляд
Розумний будинок
Проектування системи, управління, безпека
Фільтри для води
Види фільтрації, різновиди, виробники та ціна
Водовідведення та зберігання води
Труби, баки для води
Мансардні вікна
Конструкція, аксесуари, користування
Натяжні стелі
Види, монтаж, оздоблення, вартість та догляд
Вибір душової кабіни
Тип кабін, встановлення, догляд
Вибір каміна
Топки, облицювання, аксесуари, обслуговування
Останні новини
Останні новини
У Швеції планують перенести в інше місце ціле місто
14.04.2021р.

У Швеції задля безпеки мешканців планують...

В Австрії показали прототип робота-будівельника
14.04.2021р.

Австрійський стартап Printstones представив прототип...

Почався відбір кращих будівельників 2021 року
24.03.2021р.

У березні визначені перші Лауреати премії...

Німецькі інвестори побудують на Полтавщині біогазову станцію
08.03.2021р.

У селі Пасічники Полтавської області мають намір...

Новітні ВІМ-технології у будівництві
23.02.2021р.

Такі технології підвищать безпеку та надійність...

17810
01.02.2015р. |
Досконалість та якість бетонних виробів Парапети, дашки, капелюхи
Досконалість та якість бетонних виробів
Парапети, дашки, капелюхи   

На сьогодні вироби з бетону для облаштування подвір’я, несучих зовнішніх конструкцій, а також систем огорожі набувають все більшої популярності  серед споживачів. Парапети, дашки, капелюхи не лише захищають будівельні конструкції від руйнування, але й надають їм довершеності, досконалості та привабливості. Різноманітність форм,  варіантів, кольорів, а також надійність, міцність та довговічність характеризують бетонні вироби ПП «Еліта плюс ко», які не втрачають своєї якості та зовнішнього вигляду упродовж багатьох років експлуатації. 
На підприємстві «Еліта плюс ко» виробляють парапети, дашки, капелюхи і добре знають, якими мають бути ці вироби.
Інформацією про те,  як зробити виріб з бетону міцним і водночас красивим охоче поділився директор цього підприємства.
- П. Юрію, і все ж таки, чим обумовлюється необхідність використання парапетів, дашків та капелюхів ? 
- В першу чергу, кожна людина повинна зрозуміти, що ці вироби є незамінними для захисту будівельної конструкції від впливів зовнішнього середовища, а, отже, від руйнування, суттєво продовжуючи термін їхньої експлуатації. По-друге, вони надають конструкції привабливого естетичного вигляду, гармонійно поєднуючись з особливостями інших споруд чи ландшафту усього об’єкта загалом. З цими виробами будь-яка конструкція виглядає не як безсистемне нагромадження матеріалу, а як довершене та досконале функціональне її доповнення. Тому форма, розміри та колірна гама виробів мають суттєве значення.
 Рис. 1 Парапет чорний 50х18 
 Рис. 2. Парапет 49х51х11
 Рис. 3 Дашок жовтий 39х27
- Які фактори впливають на якісні характеристики бетонних виробів ?
- Насправді, форма значною мірою впливає не лише на захисну, а й на естетичну функцію виробу. Двоскатні дашки і чотирискатні капелюхи, правильно підібрані за розмірами та професійно встановлені, гарантують повноцінний захист огорожі чи парапету на довгі роки. Тому дуже важливо, аби дашок чи капелюх виступали за край конструкції не менше, ніж на 2,5 см по усьому її периметру, тобто з усіх боків. Окрім того, відповідним має бути також ухил виробу, аби атмосферні опади вільно стікали та не затримувалися на поверхні. Важливе значення має ширина виробу. 
Наше підприємство виготовляє дашки різних розмірів, які дають можливість перекривати ділянки різної ширини:: 18; 27; 35; 41 см.
Отож, серед стандартних є й нестандартні,  виготовлені з урахуванням потреб споживача. Наприклад, ми почали виготовляти дашки шириною 46 см, 51 см і 60 см, які вже користуються попитом серед споживачів, зокрема, будівельних організацій.

Що ж стосується капелюхів, то це, як правило, класична квадратна форма та, відповідно, такі розміри: 16х16; 30х30; 34х34; 39х39; 45х45; 50х50; 57х57; 60х60 см. Також ми почали виготовляти прямокутні чотирискатні капелюхи 44х34 та 60х45 см.    
Слід окремо акцентувати увагу споживача на фарбуванні виробів, яке, знову ж таки, виконує як захисну, так і естетичну функцію. І тут дуже важливо правильно підібрати фарбу, яка б довго не вигоряла на сонці та не тьмяніла. Тому використовувати бажано лише спеціальну фарбу для бетону. Боятися ушкодження пофарбованих виробів не слід, оскільки при фарбуванні виробів на замовлення клієнта ми додаємо необхідну йому фарбу для подальшого догляду за виробами і забезпечуємо фарбою і надалі у разі такої потреби.
Рис. 4 Капелюх 60х60 
Рис. 5 Капелюх фігурний коричневий 
Рис. 6 Капелюх із шаром 

– П. Юрію, що ви сьогодні можете сказати стосовно асортименту бетонних виробів вашого підприємства?
– Враховуючи потреби та побажання наших споживачів, які щоразу зростають та змінюються, ми постійно працюємо над розширенням асортименту бетонних виробів, зокрема, дашків, капелюхів та парапетів. Так, ми не лише удосконалили форми виробів, але й збільшили їхній типорозмірний ряд. Тому споживач легко знайде у нас необхідний виріб як за розміром, так і за кольором.
До речі, ми пропонуємо також фарби для бетонних виробів, бетонних підлог таінших поверхонь. Споживачі можуть обрати необхідний колір та придбати у нас фарбу, щоб у разі необхідності пофарбувати чи оновити будь-яку бетонну поверхню.

- За якими ознаками споживач може відрізнити якісний виріб від неякісного ?

- Якісний виріб, виготовлений за усіма вимогами технологічного процесу,  має гладку поверхню. Це означає, що цей виріб має бути вібролитий, а не вібропресований. Наявність шорсткої поверхні є характерною ознакою останнього. Вібропресований бетон є дуже пористим з великою кількістю дрібних порожнин як на поверхні, так і всередині виробів. Внаслідок цього він пропускає та поглинає багато води під час дощу. Найгірше, що при замерзанні ця вода перетворюється на лід, розширюється всередині виробу і руйнує його.

Для виготовлення дашків, капелюхів та парапетів ми використовуємо технологію вібролиття, яка й гарантує високу якість виробів, гладку поверхню і мінімальну гігроскопічність.
Іншим важливим фактором є колір виробу. Ми не фарбуємо виріб у масі, оскільки будь-які домішки до бетонної суміші, у даному випадку пігмент, лише погіршують якість бетону: що більше пігменту, то гірше. Така технологія є прийнятною для тротуарної плитки, але не для захисного бетонного виробу. Колір у такому разі буде “вигоряти” і швидко втратить свій вигляд.
Ми фарбуємо наші вироби спеціальною фарбою для бетону, яка утворює на поверхні додатковий захисний шар, що не пропускає воду. Окрім того, ця фарба не “вигоряє”, завдяки чому наша продукція має привабливий естетичний вигляд.
Компоненти, які використовує виробник, становлять основу якісного виробу. Добре розуміючи, що на якості економити не можна, для виготовлення дашків, капелюхів та парапетів ми використовуємо лише митий пісок, гранітний щебінь, безшлаковий цемент марки М-500, відповідні пластифікатори,  гідрофобізатори та протиморозні добавки. Цим досягається висока якість і довговічність наших виробів. У цьому, до речі, вже переконалися наші покупці, кількість яких постійно зростає.
-  Які ж все таки переваги мають бетонні вироби над аналогічними за призначенням, але з інших матеріалів? 
- По-перше, вібролиті бетонні вироби є дуже зручними: їх легко демонтувати та замінити.  По-друге, їх також дуже легко ремонтувати при найменших ознаках чи слідах руйнування. Ви просто берете клейову чи бетонну суміш з протиморозною добавкою, наносите її шпателем та шліфуєте. Після цього виріб слід пофарбувати. Можна також і покрити лаком для бетону, але, на мою думку, фарба утворює надійніший захисний шар, а кількаразове фарбування створює лише додатковий захист та додає виробу міцності. По-третє, бетонні вироби можна застосовувати на нестандартних поверхнях, адже бетон можна обрізати і надати йому необхідної форми. Це особливо корисно у місцях, де основа покриття є нерівною,  де сходяться різні площини, або там, де покриття йде хвилями. Окрім того, бетон на відміну від металу не іржавіє та не деформується від сонця чи холоду. 
 - На скільки трудомістким є процес укладання парапетів та дашків? На що слід звертати увагу?   
-  На мою думку,  професійна бригада зробить цю роботу швидко і якісно,  але укласти вищевказані бетонні вироби може власноруч кожен добрий господар, який якоюсь мірою володіє ручним будівельним інструментом та болгаркою.
При укладанні парапетів та дашків слід звернути увагу на те, аби ці вироби мали крапельники, які, фактично, відрізають можливість для потрапляння крапель води під парапет. Крапельники легко прорізати болгаркою паралельно до краю виробу. Я рекомендую у процесі укладання використовувати кольорову фугу для оброблення швів, яка не пропускатиме воду. Це і практично, і красиво. Бетонні вироби слід фарбувати з метою захисту і естетичної привабливості. Для встановлення потрібно використовувати суміші для зовнішніх робіт, що містять протиморозні добавки. Окрім того, необхідно подбати про те, щоб виробник забезпечив покупця невеликою кількістю фарби, якою можна буде підфарбувати краї підрізаних бетонних елементів. 
- Чого слід остерігатися споживачам при виборі бетонних виробів?
- Досить часто на практиці, прагнучи здешевлення бетонних виробів, несумлінні виробники вдаються до різних «хитрощів». В першу чергу, економлять на матеріалах, використовуючи або надто дешеві, або взагалі неприйнятні для виробництва бетонних виробів. Наприклад, використовують брудний щебінь або річковий камінь з округлими камінцями, який погіршує міцність бетону і згодом призводить до розламування виробу. Або ж до бетонної суміші додають цемент із великою кількістю шлакових домішок, внаслідок чого бетон має надто темний відтінок. Часто-густо такі виробники використовують пісок із глиною із ближньої копанки, а глина, як бомба уповільненої дії, обов'язково дасть про себе знати взимку. Недобросовісні виробники дуже часто невиправдано збільшують долю дешевих наповнювачів у складі бетону, порушуючи таким чином технологію виготовлення бетонних виробів. Наприклад, замінюють певну кількість щебеню на пісок, кількість цементу при цьому залишається сталою, а якість бетону  «падає» до неприпустимого рівня. 
Потрібно пам'ятати, що в основі виробу повинен бути щебінь із гострими, нерівними гранями, а пісок у бетоні є лише наповнювачем, який заповнює об'єм між щебенем. Не повинно бути навпаки!
Звичайно ж, споживачеві усього цього не видно, однак при ретельному дослідженні чи перевірці виробу такі речі можна побачити неозброєним оком. Ще гірше, коли придбаний виріб починає руйнуватися просто на очах.
На нашу думку, бетонний виріб, як і будь-який будівельний матеріал «не любить» економії, оскільки призначений для довготривалого використання. Тому ми радимо споживачам  купувати бетонні вироби у «перевірених» виробників і не спокушатися на низьку ціну, за якою приховується низька якість. Слід пам'ятати, що вигода від дешевшого виробу не покриє збитки від його заміни через короткий термін експлуатації останнього. Споживачу знову доведеться платити за нові вироби, їхню доставку, демонтаж та монтаж, а це не лише додаткові витрати, але й зайві клопоти. 

Контактна інформація 

ПП «Еліта плюс ко»
тел.: (032)243-05-55, (096)480-15-98
e-mail: office@elitaplus.lviv.ua
http: www.elitaplus.lviv.ua     
м. Львів-Винники

Спілкувалася Людмила ДЕМЧУК
         

Теги та ключові фрази
капелюх бетонний, бетонні парапети львів купити, капелюхи на стопчики, купити форму капелюх на слупок лівів, капелюхи з бетону, дашок для забора, капелюхи на стовпчики, Як встановити капелюхи, парапети з крошки, дашки і капелюхи в асортименті кольорові бетонні парапети
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку
Інші статті
18.08.2020р.

В условиях постоянного роста цен на коммунальные услуги вопросы экономии стоят остро. Расскажем, что можно сделать для сокращения затрат на отопление в зимнее время года.

05.11.2020р.

Оновлюємо вигляд батарей

Є «народна прикмета»: пожовкле листя вкрило алеї – пора оновлювати батареї. І справді – кращої нагоди може вже й не бути. Якщо на радіаторі хоча б трохи десь проступила іржа, відлущилася фарба, потріскалося чи пожовтіло покриття – не баріться й перефарбуйте його негайно.

04.05.2020р.

Экономное и комфортное отопление: как выбрать

Сегодня частный дом можно обогреть различными способами. Среди них наиболее выделяются с применением твердотопливных котлов и тепловых насосов. В данном обзоре мы попробуем подробнее рассмотреть какой из данных вариантов отопления частного дома является более эффективным. Какой из двух возможных вариантов окажется экономичнее? Если вы еще не решили, какой из них предпочесть, давайте сравним их особенности. Чтобы сделать правильный выбор, необходимо учесть достоинства и недостатки каждого из вариантов. Для принятия правильного решения необходимо учесть цену покупки, эксплуатационные расходы, удобство эксплуатации и многие другие факторы.

28.05.2019р.

Как выбрать печь длительного горения

Сегодня существуют десятки вариантов обогрева помещений. Множество самых различных систем помогут сделать ваш дом теплым и уютным, сэкономив при этом весомую часть семейного бюджета. К таким можно отнести и печи длительного горения. Данный тип обогрева является востребованным среди домовладельцев. Ими оснащают банные помещения, дома, дачи, коттеджи, бассейны и т.д. Их выбирают при отсутствии централизованного отопления или газовой подачи.

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.