Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?

Програма БудЕксперт
Програма БудЕксперт
БудЕксперт від 23.11.2013
Кредит на придбання нерухомості на вторинному ринку, металопластикові вікна та вхідні броньовані двері
БудЕксперт від 09.11.2013
Купівля житла у Львові, кредит на енергозбереження, тепла плівкова підлога
БудЕксперт від 26.10.2013
Програма іпотечного кредитування житла, сонячні колектори
БудЕксперт від 12.10.2013
Кредит під заставу майна, утеплення житла екологічно чистою фітоплитою з очерету
БудЕксперт від 28.09.2013
Обмеження готівкових розрахунків, теплоізоляція даху мінеральною ватою
БудЕксперт від 21.09.2013
Тепле житло на ринку нерухомості, конденсаційний газовий та твердопаливний котли
Дах - Покрівельні матеріали
Укладання металочерепиці, утеплення
Дах - дерев'яна конструкція
Обробка деревини, покрівельний пиріг
Цегла як будівельний матеріал
Виробництво, технічні характеристики
Ринок камінів
Паливо для камінів, обслуговування, дизайн
Металопластикові вікна
Виробництво, вибір, експлуатація
Бруківка
Виробництво, укладання, дизайн
Сонячні колектори
Принцип дії, монтаж, обслуговування
Як встановити басейн власноруч і лише за годину?
Встановлення та догляд
Двері – візитна картка помешкання
Встановлення та догляд
Утеплення будинку пінопластом
Експлуатація та догляд
Утеплення будівель
Утеплювальні матеріали, технології, види утеплювачів
Каналізація приватного будинку
Опис, вимоги, монтаж
Автоматичні гаражні ворота
Типи, конструкція, автоматика воріт
Електроінструменти
Дрилі, лобзики, болгарки, перфоратори, шуруповерти
Кахельна плитка
Перевірка якості, укладка, догляд
Розумний будинок
Проектування системи, управління, безпека
Фільтри для води
Види фільтрації, різновиди, виробники та ціна
Водовідведення та зберігання води
Труби, баки для води
Мансардні вікна
Конструкція, аксесуари, користування
Натяжні стелі
Види, монтаж, оздоблення, вартість та догляд
Вибір душової кабіни
Тип кабін, встановлення, догляд
Вибір каміна
Топки, облицювання, аксесуари, обслуговування
Останні новини
Останні новини
Німецько-українська співпраця у будівельній галузі для відновлення України
25.04.2024р.

Дев’ять німецьких компаній візьмуть участь в...

Україна планує використовувати для відбудови відходи від руйнувань
02.02.2024р.

Згідно з даними органів місцевого самоврядування, на...

SoftServe розроблятиме для NASA технології будівництва на Місяці
02.02.2024р.

SoftServe від січня 2024 року розроблятиме технології...

Пільгова іпотека в "єОселі": тепер можна купити не тільки квартири, а й будинки
02.02.2024р.

З 30 січня за пільговою іпотекою в "єОселі" можна буде...

Революція будівельної галузі: у США придумали, як виготовляти екологічно чистий бетон
07.01.2024р.

Виробництво бетону є одним із провідних джерел...

8854
21.07.2014р. |
КОМПЛЕКТ ДЛЯ ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ ВІД КОМПАНІЇ КНАУФ

Про негативний вплив води на будівельні конструкції сказано й написано дуже багато. Однак, як свідчить вітчизняна практика, гідроізоляцією, як і раніше, нехтують.

Неупереджена статистика констатує, що відсотків 80 (а то й 90)  недієвості  гідроізоляційного покриття виникає з вини виконавців робіт. Найчастіше вітчизняні будівельники взагалі ігнорують цей важливий етап будівельного виробництва,   використовуючи іноді гідроізоляційні матеріали, які не відповідають сфері застосування. Але ж боротьба з підвищеною вологістю - це, насамперед, аналіз, причини її виникнення та розрахунок ефективної стратегії. Неправильно підібрані або нанесені  гідроізоляційні засоби можуть забезпечити частковий або небажаний результат, тому всі роботи з усунення підвищеної вологості варто довірити фахівцям.

Компанія КНАУФ відома своїм професійним підходом до будівельних рішень.. Звичайно, найбільш популярними є системи сухого будівництва КНАУФ, однак у продуктовій лінійці компанії також є матеріали для облаштування гідроізоляції. Більше того, останнім часом компанія пропонує комплексні рішення.

Гідроізоляція у комплекті

Комплект гідроізоляційних матеріалів від КНАУФ включає такі складові:
►        гідроізоляційна мастика «КНАУФ Флехендихт»;
►        гідроізоляційна стрічка «КНАУФ Флехендихт-банд»;
►        ущільнювальний кутик «КНАУФ Дихтек»;
►        ущільнювальна манжета «КНАУФ Дихтманшете».

Такий комплект призначений для облаштування водонепроникної пружної гідроізоляції основи перед укладанням на неї керамічної плитки у душових та інших аналогічних приміщеннях. Примітно, що матеріали мають хорошу адгезію майже з усіма основами - бетоном і пористим бетоном, вапняною, цементною й гіпсовою штукатуркою; гіпсовими, гіпсоволокнистими й цементними плитами; кам'яною й цегляною кладкою, деревом, деревинностружковими й деревоволокнистими плитами, ангідритними й цементними безшовними підлогами й стяжками. Матеріали комплекту стійкі до тріщиноутворення, сильного теплового навантаження й можуть бути використані, наприклад, у системах  теплих підлог і стін.

Гідроізоляційна мастика
«КНАУФ Флехендихт»

Гідроізоляційна мастика «КНАУФ Флехендихт» – синтетичний латексний полімер з інертними добавками, призначений для гідроізоляції внутрішніх і зовнішніх поверхонь, а також захисту від корозії металевих і бетонних конструкцій.

Латексні матеріали мають чудові властивості. У першу чергу, здатність протистояти впливу води. Гідроізоляційне покриття витримує тиск водяного стовпа до 6-8 м.

Латексним матеріалам властива висока еластичність - ступінь розтягування до розриву може становити  800% – 1300%, що дає змогу перекривати тріщини 1-3 мм.

Таке покриття можна експлуатувати у широкому діапазоні температури — від -55°С до +80...90°С. Покриття із синтетичних латексів не є гідроактивними, тому при постійному впливі води не розріджуються, а повністю зберігають свої властивості протягом тривалого часу.

Матеріали із синтетичних латексів тиксотропні та екологічно чисті, тому вони можуть контактувати із питною водою.
Безвідмовна робота гідроізоляційного покриття із синтетичних латексів становить при-
близно 20  років. Окрім того, ці матеріали пожежо- й вибухобезпечні.

Сфера застосування «КНАУФ Флехендихт»::
- ізоляція гіпсових основ (будівельні блоки, плити для перегородок, гіпсова шту-
катурка тощо); - ізоляція місць, які контактують з водою (ванни) перед укладанням облицювальної плитки; - загальна ізоляція від проникнення вологи й води у підвалах і обробка фундаментів; - ізоляція плоских дахів, терас, балконів тощо; - ізоляція плавальних басейнів перед укладанням облицювальної плитки; - захист днищ автомобілів.

Виконання робіт.
Матеріал «КНАУФ Флехендихт» готовий до застосування, який перед використанням варто перемішати. Особливу увагу слід приділяти підготовці основи. Вона повинна бути міцною, без відшаровувань, чистою, без слідів  мастила, жиру тощо. Тріщини величиною 2 і більше мм, а також стики потрібно зашпаклювати.

 «КНАУФ Флехендихт» наносять валиком, щіткою або пензлем, які перед використанням необхідно трохи змочити. Тверді основи покривають, як правило, мінімум двома шарами. Перший шар наносять розведеним водою матеріалом (співвідношення: 1 частина «КНАУФ Флехендихт» і 4 частини води), після чого покриттю дають висохнути. Час висихання першого шару становить приблизно 2-3 години (при температурі +20°С і відносній вологості 60%). Якщо клімат холодний і вологий, час висихання збільшується. Поверхні підлоги (монолітної безшовної, бетону, сухої підлоги) можна також обробляти ґрунтовкою «КНАУФ Естрихгрунд», що розбавляється у співвідношенні 1:1. Наступні шари матеріалу «КНАУФ Флехендихт» наносять нерозбавленими після повного висихання попереднього шару. Для пористих основ рекомендовано покриття в три шари нерозбавленим матеріалом «КНАУФ Флехендихт».

У вологих і сирих місцях гідроізоляцію спочатку наносять на стики стін і підлоги з незначними зусиллями  і лише після цього покривають усю поверхню при температурі від +5°С до +25°С.  Покриття з «КНАУФ Флехендихт» стійке до ультрафіолетового випромінювання, атмосферних впливів і перепаду температур від -20°С до +80°С.
На стиках стін і перекриттів, у кутах на перший шар гідроізоляції варто нанести герметизуючу стрічку для швів «КНАУФ Флехендихтбанд» і щільно притиснути.
Укладання облицювальної плитки на гідроізоляційне покриття здійснюють водостійким, порошкоподібним клеєм (будівельним або плитковим). Дисперсійний клей для цього не придатний, тому що покриття з «КНАУФ Флехендихт» має низьке водопоглинання, внаслідок чого плитка «пливе». Час висихання покриття до укладання плитки становить приблизно 12 годин за нормальних умов.

Витрати матеріалу. Витрати залежить від структури, шорсткості й гігроскопічності основи. Мінімальна кількість «КНАУФ Флехендихт»:
—     на гладку основу (наприклад, гіпсокартонні плити) — 750-900 г/м2 (мінімальні витрати на один шар — 250-300 г/кв.м);
—     на шорсткувату тверду основу (наприклад, бетон) — приблизно 900-1400 г/м2 (мінімальна витрата на один шар — 300-450 г/ м2).

Упакування й зберігання. Матеріал «КНАУФ Флехендихт» розфасований у відра по 5 кг.
Зберігати його треба у прохолодному щільно закритими. Строк зберігання - близько 12 –ти місяців. Переморожений матеріал втрачає свої властивості.
Гідроізоляційна стрічка «КНАУФ Флехендихтбанд»

Гідроізоляційна стрічка «КНАУФ Флехендихт- банд» - матеріал супутній, застосовуваний у системі з основним гідроізоляційним матеріалом - мастикою «КНАУФ Флехендихт». Стрічка являє собою еластичну поліестерову тканину довжиною 10 м і шириною 12 см , на яку уздовж посередині нанесена смуга шириною 7 см з еластичного водонепроникного матеріалу.

Застосовується стрічка «КНАУФ Флехендихтбанд» разом з «КНАУФ Флехендихт» у проблемних місцях:  зовнішніх і внутрішніх кутах; приляганнях стін і перекриттів;  зашпакльованих тріщинах.

Стрічка «КНАУФ Флехендихтбанд» легко набуває потрібної форми, еластична, добре розтягується, стійка, добре фіксується на основі завдяки краям тканини, на яких відсутній ізолювальний шар.

Стрічку укладають в перший шар із нерозведеного матеріалу «КНАУФ Флехендихт». При укладанні її потрібно зафіксувати по краях і кутах на очищеній основі, уникаючи при цьому утворення складок і пухирців. Після цього на стрічку наносять другий шар покриття із нерозведеного гідроізоляційного матеріалу «КНАУФ Флехендихт».

У місцях, де стрічки перекриваються (наприклад, у кутах), вони повинні утворювати напуск не менше 5 см. Після нанесення стрічки її необхідно сильно притиснути (валиком або шпателем). Після виконання додаткової герметизації стрічкою «КНАУФ Флехендихтбанд» варто покрити всю поверхню шаром гідроізоляційного покриття із матеріалу «КНАУФ Флехендихт», накладаючи матеріал товстішим шаром.

Ущільнювальний кутик «КНАУФ Дихтек»

Ущільнювальний кутик  «КНАУФ Дихтек» призначений для ущільнення кутів у місцях
прилягань підлоги до стіни. Зовні матеріал, з якого виготовлений кутик «КНАУФ Дихтек», схожий на  «КНАУФ Флехендихтбанд»: на нетканий волокнистий матеріал (фліз) шириною 12 см нанесено гідроізоляційне каучукове покриття синього кольору шириною 7 см. Технологія монтажу кутика  «КНАУФ Дихтек» аналогічна укладанню стрічки «КНАУФ Флехендихтбанд».

Ущільнювальна манжета «КНАУФ Дихтманшете»

Пружна ущільнювальна манжета «КНАУФ Дихтманшете» призначена для додаткової герметизації місць з'єднання водопровідних труб (діаметром 1/2 дюйма) з душовим змішувачем. Для цього манжету одягають на трубу й втоплюють в шарі гідроізоляційного матеріалу «КНАУФ Флехендихт». Манжету виготовляють із акрилатної дисперсії, у середину якої є прошарок із тканини. Таке  поєднання матеріалів забезпечує з'єднання манжети з гідроізоляційним шаром з «КНАУФ Флехендихт» по усій площі. Розміри манжети: 100х100 мм і 120х120 мм. Укладання манжети аналогічно укладанню стрічки «КНАУФ Флехендихтбанд» і ущільнювального кутика «КНАУФ Дихтек».

За інформацією звертатися у ДП «КНАУФ Маркетинг Баупродукти»
03067, м. Київ, вул. Гарматна, 8
тел.: (+380 44) 277-9924, 277-9925
Технічна підтримка: 50-45-54 (дзвінки по Україні зі стаціонарних телефонів
безкоштовні, з мобільних телефонів – згідно тарифів операторів)
info@knauf.ua www.knauf.ua

 

Теги та ключові фрази
матеріали для гідроізляціі металевих баків на питну воду, гідроізоляційна стрічка ціна, гідроізоляційна стрічка для вікон ціна, info@knauf.ua, герметизуючаСТРІЧКА KNAUF ЦІНА, фліз матеріал, фліз утеплювач, фліз утеплювач матеріал, фліз утеплювач властивості нетканого матеріалу, гідроізоляція фундаменту пухирками


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку




Інші статті
06.05.2020р.

ЦВІЛЬ У ПОМЕШКАННІ – РЕАЛЬНІ ЗАГРОЗИ

Останніми роками широких масштабів набула проблема ураження покрівельних, стінових і підлогових конструкцій, укладених за багатошаровою технологією із застосуванням комплексу паро-, гідро- і теплоізоляційних матеріалів.

11.08.2017р.

Міфи зовнішнього утеплення панельних будинків

Утеплення окремих квартир з боку фасаду багатоповерхових житлових будинків, крім недовгострокового позитивного ефекту для мешканців цієї квартири, має низку істотних недоліків, що не дають можливості рекомендувати такий тип утеплення для масового застосування.

01.07.2016р.

Де потрібна теплоізоляція?

Після введення нових будівельних норм, що посилили вимоги до теплозахисту, правильне використання якісної теплоізоляції стало насущною необхідністю. Сьогодні у будівництві використовують сучасні матеріали і технології, що дають змогу зберегти тепло ефективніше. Це, наприклад, складні тришарові конструкції із залізобетонних панелей, блоків легкого бетону, цегли з обов'язковим середнім шаром із теплоізоляції, а також багатошарові системи фасадного утеплення – вентильовані фасади і системи "мокрого" типу.

При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.