Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?

Програма БудЕксперт
Програма БудЕксперт
БудЕксперт від 23.11.2013
Кредит на придбання нерухомості на вторинному ринку, металопластикові вікна та вхідні броньовані двері
БудЕксперт від 09.11.2013
Купівля житла у Львові, кредит на енергозбереження, тепла плівкова підлога
БудЕксперт від 26.10.2013
Програма іпотечного кредитування житла, сонячні колектори
БудЕксперт від 12.10.2013
Кредит під заставу майна, утеплення житла екологічно чистою фітоплитою з очерету
БудЕксперт від 28.09.2013
Обмеження готівкових розрахунків, теплоізоляція даху мінеральною ватою
БудЕксперт від 21.09.2013
Тепле житло на ринку нерухомості, конденсаційний газовий та твердопаливний котли
Дах - Покрівельні матеріали
Укладання металочерепиці, утеплення
Дах - дерев'яна конструкція
Обробка деревини, покрівельний пиріг
Цегла як будівельний матеріал
Виробництво, технічні характеристики
Ринок камінів
Паливо для камінів, обслуговування, дизайн
Металопластикові вікна
Виробництво, вибір, експлуатація
Бруківка
Виробництво, укладання, дизайн
Сонячні колектори
Принцип дії, монтаж, обслуговування
Як встановити басейн власноруч і лише за годину?
Встановлення та догляд
Двері – візитна картка помешкання
Встановлення та догляд
Утеплення будинку пінопластом
Експлуатація та догляд
Утеплення будівель
Утеплювальні матеріали, технології, види утеплювачів
Каналізація приватного будинку
Опис, вимоги, монтаж
Автоматичні гаражні ворота
Типи, конструкція, автоматика воріт
Електроінструменти
Дрилі, лобзики, болгарки, перфоратори, шуруповерти
Кахельна плитка
Перевірка якості, укладка, догляд
Розумний будинок
Проектування системи, управління, безпека
Фільтри для води
Види фільтрації, різновиди, виробники та ціна
Водовідведення та зберігання води
Труби, баки для води
Мансардні вікна
Конструкція, аксесуари, користування
Натяжні стелі
Види, монтаж, оздоблення, вартість та догляд
Вибір душової кабіни
Тип кабін, встановлення, догляд
Вибір каміна
Топки, облицювання, аксесуари, обслуговування
Останні новини
Останні новини
Німецько-українська співпраця у будівельній галузі для відновлення України
25.04.2024р.

Дев’ять німецьких компаній візьмуть участь в...

Україна планує використовувати для відбудови відходи від руйнувань
02.02.2024р.

Згідно з даними органів місцевого самоврядування, на...

SoftServe розроблятиме для NASA технології будівництва на Місяці
02.02.2024р.

SoftServe від січня 2024 року розроблятиме технології...

Пільгова іпотека в "єОселі": тепер можна купити не тільки квартири, а й будинки
02.02.2024р.

З 30 січня за пільговою іпотекою в "єОселі" можна буде...

Революція будівельної галузі: у США придумали, як виготовляти екологічно чистий бетон
07.01.2024р.

Виробництво бетону є одним із провідних джерел...

5246
23.03.2015р. |
Натуральна підлога: яку вибрати?
Дуже багато людей приділяють недостатньо уваги вибору покриття для підлоги і найчастіше вибирають те, що колись побачили у сусідів або друзів. Однак є й такі, для кого вибір підлоги – завжди важке рішення, і тут питання стоїть досить гостро: що вибрати? Те, що дорожче, чи те, що дешевше: лінолеум чи ламінат, а може, паркетну чи масивну дошку?.
Вибір підлоги є важливим ще й тому, що її встановити чи поміняти не так просто. Стіни можна фарбувати хоч щороку, а от для заміни підлоги не завжди вистачає сил та часу. Більше того, саме підлога задає тон дизайну всього приміщення. Навіть зі звичайною маляркою, але гарною підлогою ремонт виглядатиме ефектніше, ніж з дорогим інтер’єром і дешевим ламінатом.
Ми не розглядатимемо переваги та особливості лінолеуму, ламінату чи інших синтетичних покриттів, а зосередимося на матеріалі, на якому варто зупинити свій вибір – натуральній підлозі.

Паркетна дошка
Тривалий час серед покриттів для підлоги великою популярністю користувався дубовий паркет, який дотепер можна побачити у багатьох приміщеннях. Однак сьогодні на ринку покриттів для підлоги паркет поступився першістю іншому популярному нині продукту – паркетній дошці.  Ідея паркетної дошки досить проста: зробити натуральну підлогу максимально дешевою з мінімальними витратами на укладання. Така дошка має тришарову конструкцію, де основа – хвойні породи дерева, а верхній шар із цінної деревини. Це дало змогу суттєво знизити вартість дошки, зберігши її естетичний вигляд.. Окрім того, багатошарова конструкція дошки додає їй високої стабільності під час експлуатації та захищає від появи щілин. Конструкція дошки «шип-паз» забезпечує швидке її укладання без додаткових витрат на клей. Отже, маємо: високу стабільність, нижчу ціну, швидке укладання, а також великий вибір колірної гами. 

Масивна дошка
Масивною дошкою називають покриття із суцільного дерева, яке суттєво перевищує розміри паркетної. Зазвичай ширина паркетної дошки коливається від 100 мм до 180 мм, а  довжина може сягати навіть до 2.5 м! 
Отже, чому ви повинні вибирати масив? Масив – це круто! Що б там не казали, але суцільна важка дошка з натуральної деревини справляє на її власника таке ж враження, як  потужний двигун під капотом автомобіля. Такого ефекту неможливо досягти від  багатошарової дошки, а  тим паче від ламінату. І це невловиме відчуття не виміряєш цифрами і грошима. 
Другий момент, масивна дошка загалом довговічніша: строк її експлуатації – більше 30-ти років. Однак є маленькі застереження. Справа в тім, що будь-який масив потребує відповідного догляду та умов експлуатації: вологість у помешканні має бути в межах норми, повітря не повинно бути пересушеним, зокрема, у період опалювального сезону. Якщо цього не дотримуватися, дошка може всихатися,  ймовірно з'являться щілини. Окрім того, слід остерігатися затоплень від сусідів зверху. Для масиву це серйозна загроза: дошку може сильно покрутити. 
Третій момент, товщина масивної дошки дає змогу перешліфовувати її безліч разів. Це означає, що кожні 8 років можна оновлювати лакове покриття підлоги, і вона знову  виглядатиме як нова.
Масивна дошка – досить недешеве задоволення щодо вартості, а також непроста в укладанні, для чого потрібні досвідчені майстри. Тришарова паркетна дошка коштує набагато дешевше. Якщо вищевказані гіпотетичні мінуси вас не лякають, то щодо всього іншого  масивна дошка –  чудовий варіант і це стосується не лише товщини. Адже енергетику суцільної деревини постійно відчуватимуть мешканці. У нашу високотехнологічну добу, коли натурального стає усе менше, така підлога може стати справжнім острівцем комфорту і задоволення. 
Вартість масивної дошки

Яка дошка коштуватиме дешевше і буде кращим варіантом? Якщо порівнювати односмугову дошку і полакований масив, то масив навіть дешевший: 700-900 грн.. Звичайна трисмугова дошка, звісно, найвигідніша за ціною – від 450 грн. Щодо укладання, то все навпаки, укладання масиву потребуватиме додаткових витрат: укладання фанери+ робота+ клей. Багатошарову ж дошку можна укласти просто на основу.
Резюме
Що ж у результаті? Якщо ви естет і цінуєте, в першу чергу, зовнішній вигляд і практичність, то багатошарова дошка має низку переваги перед масивом: по-перше,  стабільна багатошарова конструкція надійно захищає дошку від перепадів вологи і розлитої води; по-друге, масив і тришарова дошка після укладання зовні практично не відрізняються; по-третє, тришарова дошка дешевша в укладанні, оскільки не потребує  клею і фанери. Однак, незважаючи ні на що, масив – це все таки круто! Він товстіший, довговічніший та виготовлений із суцільної деревини.
Тепер ви знаєте всі «за» і «проти» багатошарової і масивної дошки. За вами – право вибору. Обидва покриття – досить якісні та хороші зі своїми перевагами та недоліками. 
Якщо ви, прочитавши статтю, ще не визначилися з вибором, телефонуйте, і ми з радістю допоможемо.
Гарного вам вибору! 

Інтернет-Магазин
 "Підлога"
м. Львів
 тел.:
(066) 656 95 07 
(067) 920-05-09
www.pidloga.ibud.ua

Теги та ключові фрази
натуральна підлога львів, натуральна підлога
Більше статей за тегами
  • паркетна дошка9
  • суцільна деревина
  • односмугова дошка
  • практичність
  • природність деревини
  • масивна деревина


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку




Інші статті
18.08.2020р.

В условиях постоянного роста цен на коммунальные услуги вопросы экономии стоят остро. Расскажем, что можно сделать для сокращения затрат на отопление в зимнее время года.

29.09.2022р.

Чи потрібно робити проект по опаленню перед будівництвом?

Для створення комфортних мікрокліматичних умов в холодний період року, необхідно, передбачати систему опалення в будь-якому будинку. Перед початком будівництва виникає питання опалення будинку та вибору системи опалення. Для комфортного функціонування будинку необхідно виконати проект системи опалення.

05.11.2020р.

Оновлюємо вигляд батарей

Є «народна прикмета»: пожовкле листя вкрило алеї – пора оновлювати батареї. І справді – кращої нагоди може вже й не бути. Якщо на радіаторі хоча б трохи десь проступила іржа, відлущилася фарба, потріскалося чи пожовтіло покриття – не баріться й перефарбуйте його негайно.

04.05.2020р.

Экономное и комфортное отопление: как выбрать

Сегодня частный дом можно обогреть различными способами. Среди них наиболее выделяются с применением твердотопливных котлов и тепловых насосов. В данном обзоре мы попробуем подробнее рассмотреть какой из данных вариантов отопления частного дома является более эффективным. Какой из двух возможных вариантов окажется экономичнее? Если вы еще не решили, какой из них предпочесть, давайте сравним их особенности. Чтобы сделать правильный выбор, необходимо учесть достоинства и недостатки каждого из вариантов. Для принятия правильного решения необходимо учесть цену покупки, эксплуатационные расходы, удобство эксплуатации и многие другие факторы.

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.