Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстраціюПартнери
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?

Програма БудЕксперт
Програма БудЕксперт
БудЕксперт від 23.11.2013
Кредит на придбання нерухомості на вторинному ринку, металопластикові вікна та вхідні броньовані двері
БудЕксперт від 09.11.2013
Купівля житла у Львові, кредит на енергозбереження, тепла плівкова підлога
БудЕксперт від 26.10.2013
Програма іпотечного кредитування житла, сонячні колектори
БудЕксперт від 12.10.2013
Кредит під заставу майна, утеплення житла екологічно чистою фітоплитою з очерету
БудЕксперт від 28.09.2013
Обмеження готівкових розрахунків, теплоізоляція даху мінеральною ватою
БудЕксперт від 21.09.2013
Тепле житло на ринку нерухомості, конденсаційний газовий та твердопаливний котли
Дах - Покрівельні матеріали
Укладання металочерепиці, утеплення
Дах - дерев'яна конструкція
Обробка деревини, покрівельний пиріг
Цегла як будівельний матеріал
Виробництво, технічні характеристики
Ринок камінів
Паливо для камінів, обслуговування, дизайн
Металопластикові вікна
Виробництво, вибір, експлуатація
Бруківка
Виробництво, укладання, дизайн
Сонячні колектори
Принцип дії, монтаж, обслуговування
Як встановити басейн власноруч і лише за годину?
Встановлення та догляд
Двері – візитна картка помешкання
Встановлення та догляд
Утеплення будинку пінопластом
Експлуатація та догляд
Утеплення будівель
Утеплювальні матеріали, технології, види утеплювачів
Каналізація приватного будинку
Опис, вимоги, монтаж
Автоматичні гаражні ворота
Типи, конструкція, автоматика воріт
Електроінструменти
Дрилі, лобзики, болгарки, перфоратори, шуруповерти
Кахельна плитка
Перевірка якості, укладка, догляд
Розумний будинок
Проектування системи, управління, безпека
Фільтри для води
Види фільтрації, різновиди, виробники та ціна
Водовідведення та зберігання води
Труби, баки для води
Мансардні вікна
Конструкція, аксесуари, користування
Натяжні стелі
Види, монтаж, оздоблення, вартість та догляд
Вибір душової кабіни
Тип кабін, встановлення, догляд
Вибір каміна
Топки, облицювання, аксесуари, обслуговування
Останні новини
Останні новини
У рамках Європейського тижня сталої енергії в Україні
25.06.2020р.

26 червня о 14:00 у рамках Європейського тижня сталої...

Будівельна премія: підсумки півріччя
24.06.2020р.

Підведено підсумки першого півріччя у відборі...

Будівельна премія: підсумки півріччя
24.06.2020р.

Підведено підсумки першого півріччя у відборі...

Про аспекти покращення змісту професійної освіти говорили на усеукраїнському вебінарі
18.06.2020р.

У нинішніх реаліях життя, які змінилися під впливом...

«Снєжка-Україна» долучилася до створення сучасного бібліохабу творчості
05.06.2020р.

ТзОВ «Снєжка-Україна» – успішний і знаний виробник...

2651
28.04.2016р. |
Навчальний курс Партнерської програми з розвитку та поширення технологій відтискання цементновмісних сумішей та бетону

Навчальний курс Партнерської програми з розвитку та поширення технологій відтискання цементновмісних сумішей та бетону 

Організатор:  ПП « Топ-Бетон»,  м.Львів

Метою Партнерської Програми є поширення  в Україні та за її межами пропонованих ПП «Топ-Бетон» технологій, реалізацію витратних матеріалів та спецінструменту. Для цього тим, хто хоче набути певного досвіду, навчитися чи удосконалити свої знання та вміння ми пропонуємо Навчальний курс за трьома напрямками діяльності (інформацію подано нижче).

Навчальний курс передбачає дво-, триденний семінар на майданчику ПП «Топ-Бетон» у м.Львові, роботу на діючих об’єктах (за наявністю), теоретичний матеріал (в т.ч. інструкції та техкарти проведених робіт), фото- та відеофіксацію процесу навчання , можливість виготовлення та придбання зразків для подальшого використання у рекламних цілях. Питання побуту та дозвілля вирішується позитивно шляхом окремих домовленостей. Тривалість Курсу також може бути розширена за погодженням сторін.

 

За результатами навчання курсанти  зможуть обирати для себе Профіль подальшої участі у Партнерській Програмі: ліцензованийпредставник в межах територіально- адміністративного району України (від областей до райцентрів), але лише один у визначених межах, крайовий дистриб’ютор (декілька на район) та ремісник з Арт-Бетону (необмежена кількість партнерів). Після завершення  Навчального Курсу можливий технологічний супровід або шеф-монтаж з боку ПП «Топ-Бетон».

Ліцензований представник матиме  Ліцензію, видану на підставі Патенту України та зареєстровану в органах юстиції, де законодавчо будуть підтверджені його права на навчання, виконання робіт (самостійно та разом з іншими Партнерами), придбання витратних матеріалів у виробника за ексклюзивними цінами та право реалізації їх за ринковими у межах визначених територій .

Крайовий дистриб’ютор користується знижками та акційними пропозиціями від Ліцензованого Представника, самостійно формує цінову політику на кінцевий продукт, може брати  Дольову  участь при закупівлі матеріалів разом з ліцензованимпредставником та спільно розвивати мережу сервісу послуг та реалізації.

Ремісник з Арт-Бетону – це не просто виконавець робіт, а людина, яка може розробити проект та реалізувати об’єкт найбільшої складності та вартості – складну інженерно-архітектурну форму ужиткового та цільового призначення, поєднати три пропоновані технології, запропонувати нестандартні ландшафтні та інтер’єрні рішення. У процесінавчального курсу наявні у нього знання та навички повинні бути помножені, а спектр  пропонованих  Ремісником робіт розширено. Це висококваліфікований Майстер , до послуг якого неодмінно звертатимуться  і ліцензований представник, і крайовий дистриб’ютор, який теж, своєю чергою, матиме право та вміння навчати та обирати працівників.

 

Як стати Ліцензованим Представником?

   Перш за все, звісно, старі стосунки між нашими фірмами або рекомендації друзів. Далі – заочний конкурс серед Учасників Навчального Курсу. Останнє – наявність певних ресурсів та потужностей для швидкого просування в обраному  регіоні України. Не заборонено (звісно ,ж, за згодою) серед кількох претендентів створення прототипу АТ з метою акумулювання коштів або засобів для ефективної цінової політики, в тому числі і  «об’єднання» з Крайовими Дистриб’юторами.

 

Що означає «ексклюзивні ціни»?

Уся лінійка витратних матеріалів, виробником яких є ПП»Топ-Бетон», розподілена у трьох цінових категоріях :  зелена , жовта та  червона колонки Прайс-листа.

Найнижчі – у зеленій колонці . За цими цінами товар на свій склад отримує ліцензованийпредставник. Саме він і має ексклюзивне право у визначеному  районі  встановити гуртові та роздрібні ціни на усі витратні матеріали. Стосунки між ПП «Топ-Бетон» та ліцензованими представниками регулюються ліцензійною угодою та додатковими двосторонніми угодами, умови яких не суперечитимуть правам інших ліцензованих представників. 

Суперечки між ліцензованими представниками, використовуючи Третейське Право. вирішує ПП «Топ-Бетон» за погодженням сторін  або вони вирішуються згідно чинного  законодавства.

Коли можна очікувати на проведення  Навчального Семінару ? 

Одразу після Великодніх Свят ми проведемо перший у цьому році  Навчальний Семінар , на якому буде окреслено шляхи та  терміни  розвитку технологій ПП «Топ-Бетон» та запропоновано: окремий курс «Організація бізнесу з «Топ-Бетон» та лекцію з рекомендаційними  матеріалами з питання просуваннятехнологій та практичні поради щодо уникнення помилок та дефектів.

Скільки коштуватиме участь у Навчальному Семінарі ?

 Дотепер ми проводили безкоштовні майстер-класи і набули певного досвіду – на превеликий жаль, негативного. Величезна кількість виготовлених нашим інструментом, на наших виробничих площах та з наших матеріалів виставкових взірців безповоротно і безрезультатно «роз’їхались» по усій Україні. З цього ми зробили один висновок: якщо людина щось легко отримала, то так само легко вона готова цього позбутись. За «безкоштовні взірці» можна забути одразу ж по поверненню додому, бо стимул повернути втрачені гроші відсутній. Тому цього року вартість навчання для групи до 3-х осіб складатиме круглу тисячу гривень за Курс. Ці кошти будуть витрачені на бетон та витратні матеріали. За усі інші послуги (побут, проживання, екскурсії або «круглий стіл» з кулішем чи шашликами) доведеться платити.

Незабаром на сайті буде розміщено оголошення  з детальною програмою навчального семінару.

На електронну скриньку або сторінку у ФейсБук просимо задавати запитання щодо навчального курсу. Відповіді  – тут та у Фейсбук.

Для попереднього запису на Навчальний Семінар прошу звертатися за телефонами:

067 722 43 00

063 467 04 10

099 309 23 95

 

Інформація про технології «відтискання бетону в пластичному стані»  

ПП «Топ-Бетон» з 2006-го року  застосовує та поширює в Україні технології «відтискання бетону в пластичному стані» у цивільному та промисловомубудівництві,  благоустрої, ландшафтному дизайні, опорядженніфасадів та створенні  архітектурних форм різноманітного ужиткового застосування.

 

ПП «Топ-Бетон» проводить свою діяльність за трьома напрямками:

Топ-Бетон – метод відтискання бетону в пластичному стані (лицем вгору) за допомогою гнучких матриць та спецінструменту. Застосовується для благоустрою та облаштування  горизонтальних  поверхонь (мощення проїзних частин, пішохідних зон, патіо, терас, внутрішніх двориків тощо). Детальніше www.topbeton.com.ua.

 

Фасадна система «Легкий камінь» – система опорядження  вертикальних поверхонь,

створення надміцної та водонепроникної фактури цементновмісного тиньку з наданням поверхні вигляду декоративної чи «старої» цегли, дерева, будь-якої породи каменю чи плитки тощо. Виконується  шляхом відтискання на попередньо підготовленій поверхні (бетон, оштукатурена цегла чи блок, плита, будь-який утеплювач тощо) спеціальної кольорованої суміші «Легкий камінь» з наступним формуванням її  вручну в пластичному стані . Після тверднення фактура набирає міцності цементобетону і застосовується при опорядженні фасадів будівель, парканів, колон, коминів, підпірних стінок тощо.

Детальніше –  www.topbeton.com.ua

«Арт-Бетон»   зведення різноманітних  альпійських гірок, гротів, штучних печер, каскадів, водограїв, відпочинкових зон включно з басейнами та водоймами, камінів, барбекю тощо. Створення таких об’єктів передбачає наявність певних знань і навичок та використання  спеціалізованих сумішей для Арт-Бетону та інструментів, за допомогою яких проводиться відтискання  суміші на поверхнях «неправильної» форми .

 

Теги та ключові фрази

Більше статей за тегами
  • навчальний курс
  • партнерська програма
  • технології Топ-бетон
  • реалізація витратних матеріалів
  • витратні матеріали
  • відтискання бетону


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   KINOafisha.ua - фільми в кінотеатрах.  Шукай роботу на JOB.ukr.net. Музика на PLAY.ukr.net. Усі новини спорту на UKR.NET.

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Інші статті
30.03.2020р.

Коли з’явилася перша ванна

Ви, напевно, будете здивовані, але перша ванна з'явилася кілька тисячоліть тому. Звичайно, більш точну дату і обставини її винаходу не вдасться дізнатися, оскільки сталося це ще у доісторичні часи. Легенда про ванну

03.01.2020р.

Акриловые ванны: объективные преимущества и недостатки

Огромную часть современного рынка сантехники занимают акриловые ванны. Эксперты называют несколько причин их популярности: доступность, небольшой вес, разнообразие размеров, а также нестандартных форм. По этим параметрам они превосходят стальные, а тем более чугунные аналоги. Чаши из чугуна весят свыше 80 килограмм, стоят недешево и при этом бывают только прямоугольной или овальной формы.

12.11.2019р.

Аксессуары для ванной на инновационной вакуумной системе монтажа

«Монтажные» присоски сразу же после появления на рынке стали очень популярными. Одна беда – далеко не все из них надежные и хоть сколько-нибудь долговечные. Потому так привлекательна система Super Suctionfix.

Більше статей за тегами
При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.