Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
538 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Ванна

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
11.05.2011р.

Яким має бути фундамент?

За способом обпирання на ґрунт фундаменти поділяють на стрічкові, стовпчасті, плитні та палеві; за технологією виготовлення: на залізобетонні збірні, монолітні та збірно-монолітні, для малоповерхових будівель – бутобетонні монолітні фундаменти.

 
11.05.2011р.

Цоколь – довговічний і недорогий

Цоколь – нижня частина стіни, яка прилягає або з'єднується з вимощенням. Його конструкція залежить від матеріалу стін: колод, дощок з дерев'яним каркасом, повнотілої або порожнистої, керамічної або силікатної цегли, блоків, вапняку, піщанику, черепашнику, туфу, шлакобетону тощо.

 
11.05.2011р.

Декоративна штукатурка

Від якості фасадних робіт значною мірою залежить зовнішній вигляд будь-якої будівлі — як на стадії будівництва, так і при її ремонті.

 
11.05.2011р.

Льох – кімната підземелля

Проектування і будівництво льоху супроводжується певними правилами, адже тут важливе все: і місце розташування, і розміри, й особливості прибудови. Льох можна розмістити під будівлями (верандою, сараєм, гаражем), прибудувати до капітальної стіни будинку або ж спроектувати як окрему конструкцію.

 
11.05.2011р.

Швидкісна опалубна система будівництва

Незнімна опалубка — це блоки або панелі з різних матеріалів, які монтують в єдину монолітно–опалубну конструкцію. Така технологія пришвидшує та спрощує будівництво завдяки об'єднанню кількох процесів в один технологічний цикл.

 
10.05.2011р.

Електроконвектори для електроопалення

Серед різноманітних систем електричного опалення особливо вигідним є опалення за допомогою електроконвекторів – сучасних приладів нового покоління, призначених для обігрівання приміщень.

 
10.05.2011р.

Утеплення лоджії: крок за кроком

Отже, перший і основний крок до теплої лоджії – засклити її пластиковими конструкціями з двокамерним склопакетом товщиною 32 мм (однокамерний у сильні морози промерзатиме, на ньому утворюватиметься конденсат). Не слід забувати про спеціальні розширювальні профілі по периметру конструкції. Вони знадобляться для подальшого монтажу утеплювача та оздоблення.

 
10.05.2011р.

Електропідігрів підлоги

Системи кабельного опалення підлоги можна укладати практично під будь-яке покриття. «Тепла підлога» відповідає усім екологічним нормам, зберігає природну вологість повітря й, оскільки практично відсутня конвекція, піднімається значно менша кількість пилу, що важливо для людей, які страждають алергією або астмою.

 
10.05.2011р.

Який паркет, такий клей

Якщо ж ви вибираєте паркетний клей самостійно, то потрібно пам'ятати про такі характеристики клею – строк придатності й термін тверднення паркетного клею, можливість схоплення з основою і типом покриття на підлогу, температурний діапазон, вартість, наявність шкідливих речовин й екологічність.

 
10.05.2011р.

Підлога – від основи до покриття

Найважливішим аспектом є звичайно – правильне укладання. Від дотримання усіх норм укладання покриття напряму залежить те, як саме і скільки воно вам прослужить.

 
10.05.2011р.

Там, де рідко ступає нога

Для облаштування підлоги в нежитлових приміщеннях типу гаража, ванни чи котельні, звичайно використовують дещо інші матеріали ніж для всього будинку. Найкраще для цього підходить бетон, цемент, асфальт і плитка, завдяки своїй міцності, вологостійкості і надійностіТам, де рідко ступає нога

 
10.05.2011р.

Наливні підлоги: все нове – це добре забуте старе

У сучасній будівельній практиці монолітні бетонні підлоги найчастіше використовують як основу під різні види фінішних покриттів. Як самостійне покриття звичайний бетон не використовують, адже він має істотні недоліки: низьку стійкість до навантажень, ударів та впливу навколишнього середовища, низьку міцність на відрив. Проте сьогодні є можливість вирішити ці проблеми.

 
10.05.2011р.

Укладання паркетної дошки

Паркетна дошка – це двошарова дерев'яна конструкція. Нижній шар – основа зі струганих рейок або дощок малоцінних порід деревини, верхній – паркет з прямокутних планок цінних порід деревини

 
10.05.2011р.

Підкладки під паркет, ламінат, лінолеум

Стандартні підкладки під ламінат, лінолеум чи паркетну дошку виготовляють із різних матеріалів та різної товщини — від 2 мм. Вибір товщини підкладкового матеріалу залежить від особливостей підлоги та індивідуальних потреб. Тонку підкладку використовують виключно для тепло- і звукоізоляції, за наявності великих нерівностей на поверхні підлоги застосовують товсту підкладку.

 
10.05.2011р.

Як укладати ламінат

Ламінат – високотехнологічне підлогове покриття, кожен шар якого виготовляють із певного матеріалу. Верхнім шаром ламінату є міцна плівка, яка захищає його від сонячних променів, вологи й механічного пошкодження у процесі експлуатації

 
10.05.2011р.

На стику двох покриттів

Уявімо ситуацію, що у вітальні у вас лежить паркет, у ванній кімнаті – керамічна плитка, у дитячій – ковролін, у кабінеті – ламінат, а на кухні – лінолеум. Усе надзвичайно практично, і, головне, зручно. Але якщо не сховати стики між покриттями, інтер’єр матиме незакінчений вигляд, а згодом неодмінно почнуться проблеми іншого характеру: у щілини в місцях стику покриттів забиватиметься сміття, а лінолеум неодмінно задиратиметься. Тому яке б покриття ви не постелили на підлогу, особливу увагу треба звертати на аксесуари до неї – поріжки.

 
10.05.2011р.

Не забудьте про плінтус

Плінтус може забезпечити відповідність кольору між підлогою та стінами, дверима й інтер’єром приміщення або, навпаки, візуально відокремлювати ці елементи.

 
10.05.2011р.

Важливість енергоаудиту будівель

Перш ніж впроваджувати заходи з енергозбереження, слід оцінити їх ефективність та доцільність. Саме з цією метою проводять енергоаудит, оскільки не варто витрачати гроші на утеплення, якщо потенціал енергозбереження будинку вичерпаний. Є і друга крайність – коли значно дешевше побудувати житло заново, аніж латати фундамент, стіни і дах дірявого та вологого будинку.

 
10.05.2011р.

Вологозахист будинку – комплексний підхід

Зволоження різних частин житлового будинку може відбуватися в результаті дії ґрунтових вод, атмосферних опадів, водяної пари, що міститься в повітрі приміщень, та з інших причин.

 
10.05.2011р.

Остерігайтеся помилок при утепленні фасаду

Досвід застосування таких систем порівняно малий, тому при виборі матеріалів у процесі проектування та монтажу будівельники припускаються безліч помилок, наслідком яких може стати значне погіршення властивостей фасадних систем, зниження терміну їхньої експлуатації, руйнування і навіть загроза життю та здоров'ю людей. Розглянемо типові помилки при утепленні фасаду і способи їхнього уникнення.

 
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?



При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.