Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстраціюПартнери
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
546 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Ізоляція теплова

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
13.05.2011р.

Перекриття – дерев’яне чи залізобетонне

Залежно від призначення розрізняють кілька видів перекриття: цокольне, мансардне, міжповерхове і горищне.

 
11.05.2011р.

Як облаштувати отвір у несучій стіні

Несуча стіна «тримає» на собі перекриття і дах, тому просто так, не роблячи ніяких заходів для зміцнення конструкції, прорубувати в ній отвір не можна – завалиться будинок.

 
11.05.2011р.

Не такий страшний торф

Гвинтові пальові фундаменти – це новітня розробка, яку раніше використовували у воєнній промисловості для швидкого зведення мостів, високовольтних ліній, різних споруджень на нестійких, болотистих і промерзлих ґрунтах. Сьогодні технологія гвинтових паль дає змогу змонтувати фундамент у будь-якій місцевості.

 
11.05.2011р.

Монолітне чи каркасне будівництво?

Технологія монолітного будівництва припускає зведення будівель будь-яких розмірів, характеристик та призначень: виробничих і житлових, багатоповерхових чи невеликих приватних будинків.

 
11.05.2011р.

Захистіть фундамент від вологи

Запобігти появі води можна на етапі будівництва. Спочатку треба проаналізувати рівень ґрунтових вод і провести геотехнічне дослідження. А вже згодом проектувати фундамент і вирішувати, як його гідроізолювати.

 
11.05.2011р.

Яким має бути фундамент?

За способом обпирання на ґрунт фундаменти поділяють на стрічкові, стовпчасті, плитні та палеві; за технологією виготовлення: на залізобетонні збірні, монолітні та збірно-монолітні, для малоповерхових будівель – бутобетонні монолітні фундаменти.

 
11.05.2011р.

Цоколь – довговічний і недорогий

Цоколь – нижня частина стіни, яка прилягає або з'єднується з вимощенням. Його конструкція залежить від матеріалу стін: колод, дощок з дерев'яним каркасом, повнотілої або порожнистої, керамічної або силікатної цегли, блоків, вапняку, піщанику, черепашнику, туфу, шлакобетону тощо.

 
11.05.2011р.

Декоративна штукатурка

Від якості фасадних робіт значною мірою залежить зовнішній вигляд будь-якої будівлі — як на стадії будівництва, так і при її ремонті.

 
11.05.2011р.

Льох – кімната підземелля

Проектування і будівництво льоху супроводжується певними правилами, адже тут важливе все: і місце розташування, і розміри, й особливості прибудови. Льох можна розмістити під будівлями (верандою, сараєм, гаражем), прибудувати до капітальної стіни будинку або ж спроектувати як окрему конструкцію.

 
11.05.2011р.

Швидкісна опалубна система будівництва

Незнімна опалубка — це блоки або панелі з різних матеріалів, які монтують в єдину монолітно–опалубну конструкцію. Така технологія пришвидшує та спрощує будівництво завдяки об'єднанню кількох процесів в один технологічний цикл.

 
10.05.2011р.

Важливість енергоаудиту будівель

Перш ніж впроваджувати заходи з енергозбереження, слід оцінити їх ефективність та доцільність. Саме з цією метою проводять енергоаудит, оскільки не варто витрачати гроші на утеплення, якщо потенціал енергозбереження будинку вичерпаний. Є і друга крайність – коли значно дешевше побудувати житло заново, аніж латати фундамент, стіни і дах дірявого та вологого будинку.

 
28.04.2011р.

Основні етапи будівництва лазні

Фундамент сауни роблять стрічковим або стовпчастим. У глинистих і суглинних ґрунтах, які спучуються при промерзанні, підошву фундаменту розташовують на 10–25 см нижче від рівня промерзання ґрунту; в піщаних і гравелистих ґрунтах – на глибині не менше 0,5 м від планованої позначки. Кладуть фундамент на утрамбовану піщану подушку завтовшки не менше 15 см. Товщина стрічкового фундаменту залежить від конструкції лазні та коливається в межах 20–30 см.

 
27.10.2010р.

Кладка з природного каменю

Кладку з природного каменю виконують за тими ж правилами, що і з штучного. Вона вимагає такої ж системи перев'язки, як і при цегляній кладці. Слід уникати розташування шва над швом, але дрібні вертикальні шви краще розташовувати один над одним

 
25.10.2010р.

Сколько стоит утеплить многоэтажный дом?

К 2014 году правительство планирует повысить энергоэффективность экономики на 20%. Один из способов экономии - утепление многоэтажек. Ведь по подсчетам специалистов до 70% потери тепловой энергии происходит именно в многоквартирных домах. Для эффективного решения организационных вопросов необходимо создать ОСМД, что позволяет принимать решения большинством голосов

 
06.10.2010р.

Внутрішня ізоляція стін

Роблячи ремонт офісів, квартир, приміщень доцільно потурбуватися про проблему внутрішньої ізоляції стін. Найчастіше її роблять для підвищення теплоізоляції приміщення, набагато рідше для захисту від сторонніх звуків. Можливе рішення обох цих завдань, все залежить від властивостей застосовуваних конструкцій і матеріалів

 
04.10.2010р.

Типи фундаментів

Основа будь якої будівлі в її фундаменті.Але які ж бувають фундаменти? Як їх класифікують? І який краще обрати Вам?

 
30.09.2010р.

Економічне будівництво із стінних блоків

Одним з найбільш затребуваних в даний час будівельних матеріалів , використовуються в останні десятиліття стали газосилікатні блоки . Дуже легкий і зручний для обробки до потрібних розмірів матеріал виробляється з ячеїстого бетону по високоточним технологіям німецьких фірм

 
01.09.2010р.

Сграфіто – різьба по штукатурці

Сутність методики полягає у вирізанні певного малюнка на верхніх шарах штукатурки. Це багатоколірна штукатурка, яку одержують послідовним нанесенням одного тонкого кольорового шару на другий із подальшим видряпуванням, вирізанням (різьба по штукатурці)

 
05.08.2010р.

Штукатурення стін у запитаннях і відповідях

На наші запитання відповідає майстер-штукатур із Тернополя Сергій Леонідович Ковальчук

 
09.07.2010р.

Нанесення структурних фасадних фарб

Майстер¬клас з нанесення структурних фасадних фарб від ТМ «Olympic Farbe»

 
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.