Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстраціюПартнери
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
546 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Ізоляція теплова

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
02.11.2016р.

ЯК ЗНЯТИ СТАРУ ШПАКЛІВКУ

Ремонтні роботи – водночас приємне й клопітке заняття. З одного боку, це відчуття оновлення квартири й душевний підйом. А з іншого – гори сміття і купа «брудної» роботи. Найважчим для будь-якого косметичного ремонту є підготовчий етап, коли доводиться позбавлятися від старої фарби і шпаклівки під нею.

 
02.11.2016р.

Штукатурення стін власноруч

Незважаючи на прогресивні технології у ремонті квартир, штукатурка була і є основним та незамінним способом обробки поверхонь. Сама по собі штукатурка, це — нанесення штукатурних сумішей на непідготовлені поверхні. На сьогодні виділяють два способи нанесення штукатурки: ручний і механізований.

 
13.10.2016р.

Гідроізоляція фундаменту

Волога у ґрунті є завжди: це і ґрунтові води, і фільтраційна вода, і вологість самого ґрунту. Усе це впливає на фундамент, який потребує захисту. І зробити це можна двома способами: облаштувавши дренаж або гідроізоляцію фундаменту. Дренажна система відводить воду від будівлі, а гідроізоляція не дає змоги волозі проникати у фундамент. При високому рівні ґрунтових вод і низькому коефіцієнті фільтрації ґрунтів можна застосовувати і комбінований метод.

 
05.10.2016р.

Необхідність та доцільність гідроізоляції

Захист стін, цокольних та горищних перекриттів від вологи є однією із основних вимог теплого,комфортного та енергоефективного житла. Окрім того, усі конструкції будинку мають бути облаштовані таким чином, аби волога, яка в них з'явилася, могла якомога швидше випаруватися, адже при підвищеній вологості виникає відчуття теплового дискомфорту.

 
05.10.2016р.

Остерігайтеся помилок при утепленні фасаду

Що потрібно знати про утеплення фасаду будинку до того, як розпочати роботи? Все геніальне просте. Наприклад, термос, який зберігає температуру залитої в нього рідини, незважаючи на температуру навколишнього середовища. Вся річ – в ідеальній теплоізоляції, якою огорнута його колба. Те ж саме стосується утеплення житлового будинку, завдяки якому споруда стає подібною на термос. Вигода від цього очевидна: підтримання комфортної температури у приміщенні, скорочення витрат на опалення, зниження тепловтрат, продовження терміну експлуатації будинку загалом. Однак, щоб досягти ефекту термоса, потрібно грамотно виконати роботу з утеплення будинку, уникаючи цілої низки помилок. .

 
04.10.2016р.

ПАТ «Івано-Франківськцемент»: ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕМЕНТ ДЛЯ...

ПАТ «Івано-Франківськцемент» – найсучасніше високотехнологічне підприємство, укомплектоване найновішим обладнанням провідних світових виробників, яке у виробництві цементу використовує енергозберігаючу, високопродуктивну та екологічно безпечну технологію – «сухий спосіб». У асортименті підприємства – 14 видів цементу, які без обмежень можуть використовуватись для всіх видів будівельних робіт.

 
02.09.2016р.

Накопичення тепла у будинку

Сучасний енергоощадний будинок не тільки витрачає менше тепла, але і, якщо є відповідне обладнання, забезпечує надходження енергій сонця, води, повітря, ґрунту. Для засвоєння цих енергій огороджувальними конструкціями будинку доцільно використовувати недорогі матеріали, що вирізняються високою теплоємністю і масою (ізоляційні дереволокнисті плити, мелений газетний папір (ековату), композитні матеріали на основі глини, піску, соломи, очерету, коноплі тощо).

 
05.08.2016р.

Будинок з дерева – мрія кожного

Світові експерти зазначають, що cьогодні все більшої популярності набувають будинки із деревини. За статистикою, у США щорічно 500 000 родин купують дерев’яні будинки. Для порівняння, у Скандинавських країнах 90% будинків – дерев’яні найрізноманітніших конструкцій, адже деревина як природний матеріал створює найкомфортніші умови для проживання.

 
05.08.2016р.

Архітектура та енергоощадність

Завданням архітектури є втілення сучасних технічних рішень у гармонійних формах. Так у всі часи працювали видатні архітектори. Невідомо, чи збереглася ця тенденція нині за кордоном, але колись за австрійських часів львівські архітектори здійснювали нагляд над будівництвом спроектованих ними об’єктів. Тобто архітектор залишався генеральним підрядником будівництва аж до його завершення. Лише він ніс персональну відповідальність за інженерні, естетичні рішення і врешті-решт навіть за якість матеріалів та виконання робіт.

 
05.08.2016р.

Щодо питання термомодернізації будівель

У 2006 р. були прийняті норми нового покоління – ДБН В.2.6-31:2006, де були не тільки підвищені вимоги до опору теплопередачі огороджувальних конструкцій, а і введений принцип проектування будинків за показниками енергоефективності. Питання ефективного використання енергоресурсів і економії енергії в сучасних умовах є проблемою національної безпеки, найважливішим стратегічним завданням для країни. За результатами розрахунків при повній реконструкції тільки багатоповерхових житлових будинків масової забудови 1960-1995 р.р. загальна економія енергоресурсів може скласти ~ 60 млн. МВт∙год.

 
29.07.2016р.

Як і чим утеплити стіни зсередини

Питання, чим утеплити стіни зсередини, хвилює багатьох жителів висотних будівель. Все-таки сучасна технологія утеплення стін пінопластом зовні, так ще з використанням промислового альпінізму, коштує дорого. З іншого боку, внутрішні роботи крадуть і без того дорогоцінні квадратні метри. Так що тут, як кажуть, палиця з двома кінцями, і вибирати, яким способом скористатися, доведеться вам. Ми ж зі свого боку в даному майстер-класі від сайту ict-congress.com.ua розповімо про технології утеплення стін зсередини своїми руками і проілюструємо її покроковими фотографіями, щоб ви змогли вибрати саме той спосіб, який вас більше влаштовує. Вирішувати доведеться тільки вам - заощадити гроші або квадратні метри.

 
12.07.2016р.

Як збудувати фахверковий будинок

Фахверк (Fachwerk — каркасна конструкція) — тип будівельної конструкції, у якій несучою основою слугує просторова секція з похилих (під різними кутами) балок, які зазвичай видно із зовнішнього боку будинку, які й надають будівлі характерного вигляду. А от простір між балками заповнюють глинобитними матеріалами, цеглою або деревом. Фахверк з’явився ще у XV столітті в Німеччині, і став дуже поширеним у Європі, зокрема, на півночі (від Британії до Польщі).

 
01.07.2016р.

Де потрібна теплоізоляція?

Після введення нових будівельних норм, що посилили вимоги до теплозахисту, правильне використання якісної теплоізоляції стало насущною необхідністю. Сьогодні у будівництві використовують сучасні матеріали і технології, що дають змогу зберегти тепло ефективніше. Це, наприклад, складні тришарові конструкції із залізобетонних панелей, блоків легкого бетону, цегли з обов'язковим середнім шаром із теплоізоляції, а також багатошарові системи фасадного утеплення – вентильовані фасади і системи "мокрого" типу.

 
21.06.2016р.

Ми навчимо вас фарбувати правильно

Фарбування стін і стелі – найкращий та найшвидший спосіб оновити чи змінити інтер’єр. Якщо наважуєтеся на таке, то варто заздалегідь ознайомитися з особливостями та технікою малярської роботи. Фарбування не належить до технологічно складних процесів і спеціальної підготовки не потребує, тому з цією роботою може впоратися кожен бажаючий.

 
17.06.2016р.

Як боротися з надмірною вологістю

Надмірна вологість спричиняє негативні наслідки: руйнує конструкції будинку, псує оздоблювальні матеріали, шкодить здоров’ю людей. Особливе місце у боротьбі з цією проблемою належить засобам, спрямованим на захист від руйнівного впливу вологи – гідроізоляції.

 
16.06.2016р.

Як правильно шпаклювати

Шпаклювання стін – процес досить трудомісткий. Від якісного виконання цих робіт залежить зовнішній вигляд помешкання. Нині на ринку широко представлені різні види сухих шпаклівок, виготовлені з використанням гіпсу або цементу. Слід пам'ятати, що сухі шпаклівки – це напівфабрикат, для використання їх необхідно приготувати – насипати в ємність, додавати воду і ретельно перемішувати до утворення однорідної маси за допомогою міксера.

 
17.05.2016р.

Як правильно облаштувати арку з гіпсокартону

Арка – один із найдавніших архітектурних елементів. З давніх часів арку використовували як несучу конструкцію при будівництві храмів, палаців, зведенні мостів, облаштуванні віконних і дверних отворів. У ті часи основним матеріалом, з якого зводили арки, були камінь і цегла. Їхня несуча здатність дуже висока, але вони громіздкі та важкі. Нині сучасний ринок пропонує такі матеріали, які дають можливість виготовляти легкі фігурні конструкції, включаючи й арки. Такі арки дуже швидко набули популярності і багато дизайнерів почали використовувати їх для оформлення приміщень, але вже не як несучі конструкції.

 
15.04.2016р.

Гвинтовий фундамент у сучасному будівництві

Сьогодні гвинтові палі є чудовою альтернативою традиційному бетонному фундаменту та можуть успішно конкурувати з ним щодо якості, економічної та екологічної вигоди. а технологія набуває все більшої популярності у сучасному будівництві. Про використання фундаментних паль у сучасному будівництві нам розповів Святослав ГАВРИШКЕВИЧ, представник компанії "Унікальні технології

 
15.04.2016р.

Компанія CRH в Україні випустила цемент під єдиним брендом

Міжнародна компанія CRH (Cement Roadstone Holding), яка є одним із світових лідерів у галузі виробництва різноманітних будівельних матеріалів, з 15 березня розпочала випуск своєї продукції під єдиним брендом CRH.

 
15.04.2016р.

Оновлення дерев'яних огорож

Після зимових снігів і сльотливих перших весняних днів дерев’яна огорожа втратила привабливий зовнішній вигляд: покриття потріскало й почало лущитися, місцями з’явилися темні плями та цвіль. Лише кілька років тому ця нова огорожа викликала почуття гордості, а тепер на неї боляче дивитися. Що ж робити ? Вихід один – відновити огорожу скориставшись продукцією ТМ VIDARON.

 
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.