Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
538 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Ізоляція теплова

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
02.09.2016р.

Накопичення тепла у будинку

Сучасний енергоощадний будинок не тільки витрачає менше тепла, але і, якщо є відповідне обладнання, забезпечує надходження енергій сонця, води, повітря, ґрунту. Для засвоєння цих енергій огороджувальними конструкціями будинку доцільно використовувати недорогі матеріали, що вирізняються високою теплоємністю і масою (ізоляційні дереволокнисті плити, мелений газетний папір (ековату), композитні матеріали на основі глини, піску, соломи, очерету, коноплі тощо).

 
05.08.2016р.

Будинок з дерева – мрія кожного

Світові експерти зазначають, що cьогодні все більшої популярності набувають будинки із деревини. За статистикою, у США щорічно 500 000 родин купують дерев’яні будинки. Для порівняння, у Скандинавських країнах 90% будинків – дерев’яні найрізноманітніших конструкцій, адже деревина як природний матеріал створює найкомфортніші умови для проживання.

 
05.08.2016р.

Архітектура та енергоощадність

Завданням архітектури є втілення сучасних технічних рішень у гармонійних формах. Так у всі часи працювали видатні архітектори. Невідомо, чи збереглася ця тенденція нині за кордоном, але колись за австрійських часів львівські архітектори здійснювали нагляд над будівництвом спроектованих ними об’єктів. Тобто архітектор залишався генеральним підрядником будівництва аж до його завершення. Лише він ніс персональну відповідальність за інженерні, естетичні рішення і врешті-решт навіть за якість матеріалів та виконання робіт.

 
05.08.2016р.

Щодо питання термомодернізації будівель

У 2006 р. були прийняті норми нового покоління – ДБН В.2.6-31:2006, де були не тільки підвищені вимоги до опору теплопередачі огороджувальних конструкцій, а і введений принцип проектування будинків за показниками енергоефективності. Питання ефективного використання енергоресурсів і економії енергії в сучасних умовах є проблемою національної безпеки, найважливішим стратегічним завданням для країни. За результатами розрахунків при повній реконструкції тільки багатоповерхових житлових будинків масової забудови 1960-1995 р.р. загальна економія енергоресурсів може скласти ~ 60 млн. МВт∙год.

 
29.07.2016р.

Як і чим утеплити стіни зсередини

Питання, чим утеплити стіни зсередини, хвилює багатьох жителів висотних будівель. Все-таки сучасна технологія утеплення стін пінопластом зовні, так ще з використанням промислового альпінізму, коштує дорого. З іншого боку, внутрішні роботи крадуть і без того дорогоцінні квадратні метри. Так що тут, як кажуть, палиця з двома кінцями, і вибирати, яким способом скористатися, доведеться вам. Ми ж зі свого боку в даному майстер-класі від сайту ict-congress.com.ua розповімо про технології утеплення стін зсередини своїми руками і проілюструємо її покроковими фотографіями, щоб ви змогли вибрати саме той спосіб, який вас більше влаштовує. Вирішувати доведеться тільки вам - заощадити гроші або квадратні метри.

 
22.07.2016р.

Ґрунтування і вирівнювання поверхонь шпаклівкою

Ґрунтовки і шпаклівки є основою кожного комплексного ремонту та будь-яких оздоблювальних робіт. У першу чергу слід подбати про ретельну підготовку поверхонь, які оздоблюватимуть. Адже покриття, яке на них наносять, має триматися протягом багатьох років. Підготовану поверхню слід покрити ґрунтовкою. Ґрунтовки відрізняються глибиною проникнення – що глибше, то якіснішим і довговічнішим буде покриття.

 
12.07.2016р.

Як позбутися тріщин на стелі

Протягом тривалого часу на стелі можуть з’явитися тріщини. Найчастіше це спостерігається на місці стику стельових плит. Від таких тріщин не так складно позбутися. І це можна зробити власноруч, своїми руками, без професіоналів. Розглянемо основні способи ремонту стелі, які допоможуть позбутися тріщи

 
01.07.2016р.

Де потрібна теплоізоляція?

Після введення нових будівельних норм, що посилили вимоги до теплозахисту, правильне використання якісної теплоізоляції стало насущною необхідністю. Сьогодні у будівництві використовують сучасні матеріали і технології, що дають змогу зберегти тепло ефективніше. Це, наприклад, складні тришарові конструкції із залізобетонних панелей, блоків легкого бетону, цегли з обов'язковим середнім шаром із теплоізоляції, а також багатошарові системи фасадного утеплення – вентильовані фасади і системи "мокрого" типу.

 
21.06.2016р.

Ми навчимо вас фарбувати правильно

Фарбування стін і стелі – найкращий та найшвидший спосіб оновити чи змінити інтер’єр. Якщо наважуєтеся на таке, то варто заздалегідь ознайомитися з особливостями та технікою малярської роботи. Фарбування не належить до технологічно складних процесів і спеціальної підготовки не потребує, тому з цією роботою може впоратися кожен бажаючий.

 
17.06.2016р.

Як боротися з надмірною вологістю

Надмірна вологість спричиняє негативні наслідки: руйнує конструкції будинку, псує оздоблювальні матеріали, шкодить здоров’ю людей. Особливе місце у боротьбі з цією проблемою належить засобам, спрямованим на захист від руйнівного впливу вологи – гідроізоляції.

 
16.06.2016р.

Як правильно шпаклювати

Шпаклювання стін – процес досить трудомісткий. Від якісного виконання цих робіт залежить зовнішній вигляд помешкання. Нині на ринку широко представлені різні види сухих шпаклівок, виготовлені з використанням гіпсу або цементу. Слід пам'ятати, що сухі шпаклівки – це напівфабрикат, для використання їх необхідно приготувати – насипати в ємність, додавати воду і ретельно перемішувати до утворення однорідної маси за допомогою міксера.

 
17.05.2016р.

Як правильно облаштувати арку з гіпсокартону

Арка – один із найдавніших архітектурних елементів. З давніх часів арку використовували як несучу конструкцію при будівництві храмів, палаців, зведенні мостів, облаштуванні віконних і дверних отворів. У ті часи основним матеріалом, з якого зводили арки, були камінь і цегла. Їхня несуча здатність дуже висока, але вони громіздкі та важкі. Нині сучасний ринок пропонує такі матеріали, які дають можливість виготовляти легкі фігурні конструкції, включаючи й арки. Такі арки дуже швидко набули популярності і багато дизайнерів почали використовувати їх для оформлення приміщень, але вже не як несучі конструкції.

 
15.04.2016р.

Оновлення дерев'яних огорож

Після зимових снігів і сльотливих перших весняних днів дерев’яна огорожа втратила привабливий зовнішній вигляд: покриття потріскало й почало лущитися, місцями з’явилися темні плями та цвіль. Лише кілька років тому ця нова огорожа викликала почуття гордості, а тепер на неї боляче дивитися. Що ж робити ? Вихід один – відновити огорожу скориставшись продукцією ТМ VIDARON.

 
16.03.2016р.

Двухуровневая квартира в Киеве - выгодная покупка

В каждом крупном городе и мегаполисе большое распространение приобрели многоэтажные дома и небоскребы. Это решило проблему расселения жителей во многих густонаселенных странах. Но следом за появлением многоквартирных домов возникла проблема недостатка жилплощади в квартирах и невыгодных планировок (особенно в странах СНГ).

 
09.03.2016р.

Як правильно наклеювати шпалери?

Отже, нарешті, стіна зашпакльована, вирівняна і загрунтована, а. отже, можна клеїти шпалери! Грунтовка повинна бути спеціальною для шпалер, а не будь-якою. З чого починаємо? Розрізання Спочатку шпалери треба розрізати за допомогою шпалерного ножа, подібного на лезо з ручкою, або просто звичайними ножицями. Узор з обох країв повинен сходитися. Взагалі розрізання шпалер - процес досить відповідальний. Наклеювати їх значно швидше, ніж розрізати.

 
02.03.2016р.

Ізоляційні матеріали на вибір: думки незалежного експерта

Зовнішнії огороджувальні конструкції (стіни, дах, перекриття, фундамент) не лише забезпечують міцність будинку, але й зменшують його тепловтрати. І дуже важливо, щоб у цих конструкціях не накопичувалась волога. Ефективність ізоляції залежить від того, як і де її встановлено і чи не порушено технологію монтажу. Збільшення повітропроникності будинку (інфільтрації) призводить до зростання конвективних потоків повітря і утворення конденсату в огороджувальних конструкціях. Як конвекція, так і конденсація суттєво зменшують ефективність ізоляції, тому доцільнішим є використання у конструкціях однорідного напи- люваного, а не плитного ізоляційного матеріалу. Утворені при напилюванні щільні однорідні структури знижують тепловтрати і конденсацію вологи.

 
24.02.2016р.

Будуйте разом з LEIER!

Заснована у Австрії торгова марка LEIER – це європейський досвід на ринку будівельних матеріалів, перевірений багатьма поколіннями. Вже понад 50 років компанія LEIER завойовує довіру клієнтів у більше, ніж 6 європейських країнах. Наші матеріали виготовляються на понад 30 виробничих заводах Австрії, Угорщини, Польщі, Словаччини, Румунії та Хорватії. Більше 2 000 працівників налічують тільки виробничі підрозділи холдингу LEIER.

 
11.02.2016р.

Використання сонячних надходжень для опалення

У цій статті мова йтиме про використання сонячних надходжень для опалення школи інтернату. Адже діти – наше майбутнє, і ми, дорослі, маємо вкладати в їхній розвиток максимум можливого. Але є очевидні можливості, які ігноруються. Наприклад, наявність в загальноосвітніх школах столярних та слюсарних майстерень. За умови наявності кваліфікованих викладачів ці майстерні можуть стати осередками розвитку сонячної енергетики села чи міста. Адже є досить прості технології виготовлення сонячних водяних та повітряних колекторів, ефективних у наших кліматичних умовах.

 
28.01.2016р.

Как утепляют хрущевки в Варшаве, или Термомодернизация по-польски

В Европе уже давно принимают во внимание вопросы энергоэффективности: дома потребляют меньше электроэнергии, на улицах все чаще можно встретить электромобили, многие частные домохозяйства переходят на использование энергии солнца и ветра. И несмотря на продолжительность таких переходных процессов (реформы могут длиться десятилетиями) и необходимости огромных денежных вливаний – в конечном итоге такая работа приносит положительный результат.

 
14.01.2016р.

Домик, дом, коттедж или вилла?

Многие люди предпочитают жить в частном доме, а не в квартире многоэтажки, пусть даже просторной, пусть даже элитного класса. И это не удивительно, ведь жизнь в собственном доме куда приятнее, чем с соседями с каждой стороны. Возможность иметь участок земли возле собственного жилья, где смогут играть дети или же можно будет проводить пикники и большие семейные праздники, неоценима. Если кто-то с этим утверждением не согласен - этот человек, наверное, прожил всю жизнь в квартире и просто не понимает о чем идет речь. Но все, кто однажды оценил преимущества частного дома, уже не захотят вернуться в многоэтажку.

 
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?



При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.