Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
538 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Ізоляція теплова

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
23.04.2013р.

SOLARFOCUS: нові технології - нова вигода!

Колектор CPC фірма SOLARFOCUS випускає з 1993 року. Це єдиний у своєму роді плоский вакуумний сонячний колектор з унікальною запатентованою конструкцією. На міжнародній будівельній виставці BUDMA 2013 у м. Познань колектор відзначений золотою медаллю.

 
01.02.2013р.

Сітчасті сонячні повітряні колектори своїми руками

У даній статті зроблена спроба дослідити характеристики сонячного саморобного сітчастого колектора за допомогою простого обладнання. Хоча за відсутності точних інструментів (анемометра, реєстратора сонячного випромінювання, тепловізора) можна дати лише приблизну оцінку роботи колектора.

 
02.01.2013р.

Економимо гроші – утеплюємо з ISOVER

Сьогодні утеплення оселі має дуже важливе значення, адже газ - дуже дорогий! Багато людей пам’ятають скловату «совєтських» часів – колючу, неприємну на дотик та сипучу, до того ж із поганими теплоізолювальними властивостями.

 
07.11.2012р.

Яким теплоізолювальним матеріалам віддати перевагу?

Якою має бути теплоізоляція, аби помешкання стало по-справжньому теплим і затишним? Хтось віддає перевагу мінераловатним утеплювачам, комусь подобається працювати з екструзійним пінополістиролом, а дехто довіряє лише керамзиту… Отже, спробуємо детальніше дізнатися про переваги та недоліки теплоізолювальних матеріалів.

 
23.04.2012р.

«Рукавні» димарі – сучасна технологія захисту

Димохід має ефективно відводити з приміщень дим і продукти згоряння від камінів, приладів опалення, які працюють на твердому паливі, гази тощо. Яким має бути димар у вашому помешканні, треба визначитися на етапі проектування будинку. Це дуже важливо, оскільки матеріали, висота і розміри цієї конструкції безпосередньо залежать від типу приладів опалення.

 
12.03.2012р.

VELUX – вікна для світлої мансарди

Денне світло всередині приміщення – це комбінація прямого сонячного світла, розсіяного світла від неба та відбитого світла. Останні дослідження показують, що мансардні вікна дають як мінімум вдвічі більше світла. Та це ще не все. Якість світла також вища. Вони розсіюють світло на ширшу площу з різною насиченістю, залежно від погоди.

 
16.02.2012р.

Покрівля потребує захисту зсередини

Підпокрівельні плівки та мембрани слугують для забезпечення герметичності і захисту конструкції покрівлі від проникнення вологи ззовні, забезпечують вихід конденсату з утеплювача назовні і оптимальний волого-температурний режим усередині приміщень, будівельних конструкцій і теплоізоляційного шару.

 
19.12.2011р.

Святкова ілюмінація до Нового року та Різдва

У період передноворічних свят власники особняків мріють, аби їхні будинки були найгарнішими. Тому кожен із сусідів, наввипередки намагається найкраще прикрасити свою садибу. І це не дивно. Адже передноворічна ейфорія відчувається ще задовго до початку Нового року. На прилавках торгівельних центрів та супермаркетів з’являється різноманітна святкова ілюмінація, новорічні прикраси, подарунки тощо. Обрати є з чого, головне, аби воно було ексклюзивним, безпечним і "не било" по кишені.

 
05.12.2011р.

Покрівельні системи сніготанення

Необхідність використання системи сніготанення часто є наслідком облаштування нераціональної покрівлі. Ще на стадії проектування можна уникнути багатьох неприємностей, пов'язаних із процесом льодоутворення на покрівлях і звести до мінімуму витрати на систему сніготанення. Правильне проектування покрівлі з урахуванням її особливостей та природних умов регіону, де використовуватимуть систему сніготанення, дасть змогу запобігти обледенінню дахів і водостоків.

 
14.11.2011р.

Водостоки з металу

Наявні на сьогодні металеві водостічні системи представлені в основному комплектом зовнішніх ринв напівкруглої форми з аксесуарами та труб. Основним матеріалом виготовлення сталевих систем є гарячеоцинкована сталь товщиною 0,6 мм із двостороннім полімерним покриттям (найчастіше “Plastisol” товщиною 100 мкн). Цей захисний шар запобігає корозії водостоку, а також захищає внутрішню його частину від абразивної дії сміття, льоду та дрібних частин.

 
24.10.2011р.

Деревина, що не горить

Деревина – практичний, універсальний будівельний матеріал, який використовували завжди. Проте він піддається впливу навколишнього середовища та інших факторів, які відіграють важливу роль в експлуатації. Саме тому виникає потреба в захисті конструкцій та виробів із деревини, який ґрунтується на застосуванні спеціальних хімічних засобів.

 
17.10.2011р.

Надмірна вологість та боротьба з нею

Надмірна вологість спричиняє негативні наслідки: руйнує конструкції будинку, псує оздоблювальні матеріали, шкодить здоров’ю людей. Особливе місце у боротьбі з цією проблемою належить засобам, спрямованим на захист від руйнівного впливу вологи – гідроізоляції.

 
21.09.2011р.

Чому зеленіє дах

Позеленіння захисного шару покрівлі та утворення моху відбувається внаслідок перезволоження певних її ділянок. Мох, грибок, тощо «процвітають» на дахах будинків у районах, які характеризуються великою кількістю опадів і високим рівнем вологості. Якщо високі дерева постійно кидають тінь на дах або частина покрівлі дивиться на північ, вона не отримує достатнього тепла і сонячного світла, для того, щоб роса та опади могли швидко випаровуватися. Отож головна причина позеленіння даху – вологість, яка створює сприятливе середовище для розвитку різноманітних мікроорганізмів.

 
13.05.2011р.

Теплоізоляція даху

У більшості випадків горищні дахи влаштовують холодними, а безгорищні - теплими. Це значить, якщо у вашому будинку є горищне приміщення, яке не є житловим, то схили утеплювати не потрібно.

 
13.05.2011р.

Особливості монтажу металочерепиці

Листи металочерепиці можна виготовити досить довгими (до 7 м), але, зазвичай, використовують коротші листи, які зручніше транспортувати, перезавантажувати і монтувати.

 
13.05.2011р.

Аби дах був теплим…

До початку укладання теплоізоляції слід облаштувати пароізоляційний шар. У першу чергу, це стосується утеплення схилів. Пароізоляцію забезпечують, по-перше, зазором між покрівельним покриттям і теплоізоляційним шаром, по-друге, наявністю особливого пароізоляційного шару (поліетиленової плівки чи фольги).

 
13.05.2011р.

Покрівля потребує вентиляції

При цьому найбільшого впаливу атмосферних дій зазнає утеплювач, коли його верхня і нижня поверхні «відчувають» температуру, яка відрізняється десятками градусів. У той же час, що нижчою є температура, то більший тиск водяної пари з приміщення в підпокрівельний простір, а холодне повітря здатне утримувати менше пари

 
10.05.2011р.

Утеплення лоджії: крок за кроком

Отже, перший і основний крок до теплої лоджії – засклити її пластиковими конструкціями з двокамерним склопакетом товщиною 32 мм (однокамерний у сильні морози промерзатиме, на ньому утворюватиметься конденсат). Не слід забувати про спеціальні розширювальні профілі по периметру конструкції. Вони знадобляться для подальшого монтажу утеплювача та оздоблення.

 
11.04.2011р.

Захист покрівлі зсередини

Основна причина виникнення вологи під дахом будівлі – різниця температур ззовні та зсередини приміщення. Що більша різниця, то більша кількість вологи накопичується і конденсується під покрівлею даху на елементах конструкції.

 
30.08.2010р.

Монтаж і ремонт покрівлі. Підбір покрівельників

Покрівельні роботи за своєю суттю давно подолали межі так званого побутового будівництва, перейшовши у площину високих технологій і стандартів. Дах перестав бути тільки засобом захисту будинку від опадів. Зі всіх складових даху первинну роль по праву відводять покрівлі

 
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?



При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.