Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстраціюПартнери
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
534 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Камін

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
21.10.2015р.

Системи сучасного інфрачервоного плівкового обігріву для підлоги

Пропонуємо вашій увазі все більш популярну в нашій країні систему плівкового інфрачервоного обігріву підлогових покриттів від провідного південнокорейського виробника - компанії REXVA. Інфрачервоний плівковий обігрівач ХІСА HEATING FILM - це волого- і термостійка плівка з вбудованими випромінювачами інфрачервоних променів.

 
16.10.2015р.

Зменшення тепловтрат котеджів, утеплених природними матеріалами

Під час опалювального сезону бажано максимально використати надходження сонячної енергії. Відомо, що грубі настінні верстви з природних матеріалів – суміші костриці льону чи коноплі з вапном – добре накопичують і зберігають тепло. Таке накопичене тепло згодом слугує самостійним чинником ,здатним повністю чи частково затримати теплові потоки, які прямують зсередини будинку назовні. Тобто наявність чотирьох стін, утеплених природними матеріалами, три з яких нагріваються сонцем, є у зимову пору запорукою зменшення тепловтрат будинку

 
15.10.2015р.

Як зробити вигідним енергонезалежне будівництво, або Як побудувати...

На сьогодні ці два питання є надзвичайно актуальними і хвилюють кожного власника помешкання. І якщо виходити з практики експлуатації будинків, таких факторів мінімум три. Звичайно, якщо ми маємо на увазі не просто виживання, а комфортне й зручне проживання. І якщо ми хоча б один з цих факторів не застосуємо, тоді ми або взагалі не отримаємо результату, або він буде дуже відрізнятися від поставленої мети.

 
21.08.2015р.

Українці масово переходять на електричне опалення!Ви готові...

Давайте порівняємо витрати на опалення середньостатистичного неутепленого будинку площею 100 м.кв. за новими тарифами. Для порівняння візьмемо традиційне газове опалення і опалення електричним електродним котлом «ION». Для опалення газом такого будинку при середньому ККД газового котла 70 % знадобиться 3682м3 газу за опалювальний період.

 
20.08.2015р.

«Пасивний будинок» – інноваційна технологія в енергоефективному...

Альтернативні джерела енергії разом з новою технологією «пасивного будинку» дають величезні можливості у сфері енергозбереження. Концепція «пасивного будинку» представляє собою комплексний підхід до економічного, екологічно чистого та енергозберігаючого будівництва об’єктів різного призначення (від приватних котеджів до громадських будівель).

 
03.07.2015р.

Рівномірний розподіл тепла у помешканні

Опалювання — це штучне обігрівання приміщення з метою відшкодування тепловтрат і підтримки сприятливого рівня температури, який відповідає умовам теплового комфорту. При цьому важливо, в який спосіб та які системи опалювання розподілятимуть теплоенергію у помешканні. Багато хто все частіше замислюється над цим, оскільки нині економічне обігрівання помешкання стає все більш актуальним через постійне зростання цін на енергоносії.

 
26.05.2015р.

Природні стінові матеріали як накопичувачі тепла

Використання у приватному будівництві конструкцій з природних матеріалів (дерево, глина, вапно), поза сумнівом, суттєво спрощує сам процес будівництва, здешевлює споруду та продовжує довговічність самої будівлі. Наприклад, глиняна піч - лежанка ідеально вписувалася у глиняну хату. Використання таких конструкцій жодним чином не впливало на тривалість життя будівлі. Натомість системи водяного опалення є недосконалими, бо час від часу їх слід ремонтувати чи навіть заміняти котли чи водяні радіатори. Порівняно з часом життя будівельних конструкцій системи водяного опалення недовговічні та дорогі, а існування теплових «корків» під стелею зменшує ефективність їхнього застосування. Системи повітряного опалення значно кращі та простіші, але і тут є можливості подальшої «натуралізації» їхніх конструкцій.

 
18.05.2015р.

Твердопаливні котли типу ЕКО-Н ; ЕКО-В від «ЕКОСВІТ-СЕРВІС»...

Тенденція до подорожчання традиційних видів палива (газ, електрика) спонукає до пошуку та використання альтернативних видів опалення. Тому все більше людей переконується в ефективності котлів на твердому паливі. По-перше, використання таких регенераційних видів палива є безпечним для довкілля. По-друге, не спостерігається тенденцій до його подорожчання.

 
07.04.2015р.

Як правильно вибрати твердопаливний котел і скільки це коштує

Перед тим, як купити твердопаливний котел потрібно знати три речі: 1. Як обрати котел? 2. Що потрібно для того, щоб котел працював правильно? 3. Скільки все це коштує?

 
13.03.2015р.

Формування кластеру енергоефективності та відновлювальної енергетики на Львівщині

В умовах енергетичної кризи, значного подорожчання традиційних видів палива, зростання комунальних платежів в Україні, і на Львівщині зокрема, значно збільшилась кількість осіб та організацій, які зацікавились реалізацією практичних проектів у сфері відновлювальної енергетики. Таким чином, з’явились хороші передумови для формування і розвитку нових сегментів ринку.

 
13.03.2015р.

Виготовлення домашнього водонагрівального площинного колектора Є...

Є кілька типів водонагрівальних колекторів. І у даному випадку, як і у всіх решта, критеріями вибору для споживача є: вартість, продуктивність, можливість отримання запасних частин, простота обслуговування, ремонту тощо

 
04.12.2014р.

Опалення котеджів без використання газу

Енергозбереження у житловому секторі базується на кількох критеріях. Першим і визначальним є рівень утеплення будинку. Зважаючи на низьку висоту котеджів (1-2 поверхи), роботи з їхнього утеплення можна виконати власноруч або силами кількох робітників.

 
25.11.2014р.

Котли на тверде паливо «ЕКОСВІТ-СЕРВІС»

Найпростіший спосіб швидко обігріти будинок - придбати котел на дрова, який може працювати безперервно протягом 12-ти – 24-х годин, потребуючи 1-2 завантаження паливом у день.

 
24.10.2014р.

Будинок, у якому комфортно і тепло

Які дозволи потрібні, щоб облаштувати індивідуальне опалення та від’єднатися від централізованої системи? На скільки реально встановити індивідуальне опалення у квартирі багатоповерхівки?

 
24.10.2014р.

Як відремонтувати піч

Ремонт, якого потребуватиме піч, залежить, звичайно, від її стану. Тому його поділяють, відповідно, на поточний, середній, капітальний. Своїм досвідом у проведенні ремонту печей на сторінках нашого видання ділиться пічних справ майстер, який навчився цьому ремеслу у свого батька. Отже, Володимир Панкевич знає все про ремонт печей зсередини.

 
24.10.2014р.

Енергоощадні котеджі: реальний досвід у будівництві

Часи дешевого газу минулися. Зрештою, його важко назвати дешевим, бо останні 25 років це була ціна напівколоніальної залежності від Росії. Нині цей ланцюг розривається. Відтак у нашій свідомості з газом пов’язані фундаментальні речі. Це тепло у домі у зимову пору, гаряча вода тощо.

 
24.10.2014р.

Містки холоду – як їх уникнути?

Містки холоду – це місця у будинку, через які відбуваються неконтрольовані втрати тепла, що сягають навіть 30%, через що ми сплачуємо великі рахунки за електроенергію. Тому необхідно запобігати утворенню містків холоду ще на етапі проектування та будівництва.

 
17.09.2014р.

Альтернативна енергія вітру та Сонця для опалення котеджів і не лише

Отримання дешевої та безпечної електричної та теплової енергії є стратегічним завданням України на наступні кілька років. Кардинальним завданням вчених є розробка недорогих пристроїв альтернативної енергетики, на основі яких можна здійснити опалення будинку, тобто відмовитися від використання газу

 
18.08.2014р.

Cистема водопостачання з рекуперацією тепла

Зростання цін на енергоносії в Україні вже стало реальним, а не прогнозованим явищем. У 2011 році, зокрема, і наступних вартість електрооенергії та газу зросла і зростатиме. Тому питання ефективності наявних систем водо- і теплопостачання стає дуже актуальним.

 
12.05.2014р.

Повітряне опалення каміном на дрова

Камін є частиною інтер'єру будинку, він свідчить про смак господаря і певною мірою про його статус. Тепло і камін – це важлива складова домашнього затишку.

 
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.