Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстраціюПартнери
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
534 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Вимикач

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
22.01.2018р.

Советы при выборе люстр в Запорожье

Люстру выбирают на длительный период. При этом необходимо учесть различные нюансы интерьера, площадь помещения и технические характеристики люстры. Запорожье предлагает всевозможные модели светильников в классическом и современном стилях для комнат, домов и офисов.

 
27.12.2017р.

Альтернативна енергетика від ПП «Техно-АС»

Світ активними темпами переорієнтовується на альтернативні джерела енергії. Для порівняння: якщо у 2013 році майже чверть світового споживання енергії – 22,1% було спожито з відновлюваних джерел, то до 2049 р. ця цифра зросте приблизно до 50%.

 
11.05.2017р.

Використовуємо енергію вітру

Зростання потреби в енергоносіях на тлі нестабільних цін на газ і нафту змушує шукати альтернативні вирішення енергетичних проблем. Саме використання вітру на сьогодні є одним із найдешевших та найбільш ефективних джерел електроенергії.

 
04.05.2017р.

Як працює вітроелектростанція поблизу Старого Самбора

Сьогодні на Львівщині найбільші електростанції працюють на вугіллі. Їхня робота спричиняє викиди в атмосферу вуглекислого газу, який є основною причиною глобального потепління. Одним із альтернативних, відновлюваних джерел енергії, використання якого зростає і в Україні, є енергія вітру

 
30.01.2017р.

ШІСТЬ АЛЬТЕРНАТИВ ГАЗУ. ПОРАДИ ЕКСПЕРТА

Європейські країни вже давно користуються альтернативними джерелами енергії. Україна зіткнулась з гострою потребою пошуку альтернативи газу цього року – через війну з Росією, чий газ ми купуємо. Окрім того, що цього року газ доведеться економити, надалі також треба шукати йому заміну, наголошують експерти. Про те, якою є ефективна альтернатива газу, розповів експерт з питань теплопостачання, опалення та енергозберігаючих технологій Микола Ореньчук.

 
13.01.2017р.

Кілька простих порад, як економити електроенергію

Збільшення тарифів на оплату комунальних послуг змушує українців шукати всі можливі види економії на споживання цих послуг.

 
29.12.2016р.

Сходи і доріжки без льоду та снігу

Зимова ожеледь і снігові замети нерідко стають причиною серйозних проблем – нещасних випадків на дорогах, травм, обмеження проїзду тощо. Захистити будь-які зовнішні площі (сходи, доріжки, тротуари, під'їзні шляхи тощо) від ожеледі та снігу здатна кабельна система танення, яка позбавить від подальшого систематичного ручного видалення снігу та льоду, посипання піском та сіллю

 
06.12.2016р.

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ЛАМПИ

Про енергозберігаючі лампи знає не кожна людина. Вони дорожчі від звичайних світильників, але виробники стверджують що придбаний дорогий продукт окупиться за час використання. Люди помітили, що економія відчутна, і світло від них яскраве та насичене. Але вибирати світильники треба вміти, оскільки у магазинах велике різноманіття виробів такого типу, і кза умови купівлі кількох штук, може виявитися, що вони згорять буквально за кілька днів. Отож, за якими параметрами потрібно вибирати енергозберігаючі лампи?

 
25.11.2016р.

ШАФИ КОЛЕКТОРНІ ДЛЯ РЕГУЛЮВАННЯ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ

З настанням холодів все більше людей замислюється над питанням: «Як більш економніше та ефективніше використовувати енергоресурси, наприклад такі як газ, електроенергія, тверде паливо тощо?».

 
04.11.2016р.

Ремонт розеток і вимикачів

Важко собі уявити життя сучасної людини без електричних приладів. Комп'ютери, мікрохвильові печі, холодильники і будь-які інші побутові прилади, що міцно ввійшли в наше життя, працюють від електричної мережі. Саме тому важливою складовою будь-якого житла є електричні розетки та вимикачі.

 
15.04.2016р.

Сонячні колектори на основі природних теплоізолювальних структур

Сучасні сонячні повітряні колектори ефективно нагрівають повітря і цілком задовільно опалюють приміщення у весняну та осінню пору. Однак роль сонячних колекторів при осушуванні стін неопалюваних приміщень досі недооцінена. Адже взимку можна заощадити значну кількість дорогих викопних енергоносіїв, припинивши опалення незадіяних готельних чи навіть житлових приміщень. Повітряні колектори є простими і надійними пристроями, які час від часу потребують профілактики.

 
11.11.2015р.

«Техно-АС»: альтернативна енергетика в дії

Сучасна світова енергетична ситуація не віщує нічого доброго: вартість традиційних енергоносіїв постійно зростає у всьому світі, і наша країна – не виняток.

 
21.08.2015р.

Українці масово переходять на електричне опалення!Ви готові...

Давайте порівняємо витрати на опалення середньостатистичного неутепленого будинку площею 100 м.кв. за новими тарифами. Для порівняння візьмемо традиційне газове опалення і опалення електричним електродним котлом «ION». Для опалення газом такого будинку при середньому ККД газового котла 70 % знадобиться 3682м3 газу за опалювальний період.

 
29.04.2015р.

Електропроводка у помешканні

У минулому у будинках монтували електричну проводку з алюмінієвих проводів, зменшуючи таким чином вартість загального кошторису будинку, оскільки алюміній значно дешевший за мідь. Окрім того, тоді не було такої великої кількості потужних приладів, тому і проводку робили слабшою. Нині все змінилося: техніка стала досконалішою, з’явилися нові потужні прилади, змінилися стандарти в електричних та будівельних нормах. Спробуємо допомогти тим, хто цікавиться електропроводкою, з’ясувати, як вибрати потрібний для роботи інструмент.

 
23.03.2015р.

Комфортне освітлення у вашому домі

Кожна кімната у помешканні виконує свої функції, тому і потребує індивідуального освітлення, яке відповідатиме потребам господарів. Тож спробуємо з’ясувати, яке освітлення у кожному приміщенні найкраще відповідатиме вашим потребам.

 
13.03.2015р.

Формування кластеру енергоефективності та відновлювальної енергетики на Львівщині

В умовах енергетичної кризи, значного подорожчання традиційних видів палива, зростання комунальних платежів в Україні, і на Львівщині зокрема, значно збільшилась кількість осіб та організацій, які зацікавились реалізацією практичних проектів у сфері відновлювальної енергетики. Таким чином, з’явились хороші передумови для формування і розвитку нових сегментів ринку.

 
04.12.2014р.

Опалення котеджів без використання газу

Енергозбереження у житловому секторі базується на кількох критеріях. Першим і визначальним є рівень утеплення будинку. Зважаючи на низьку висоту котеджів (1-2 поверхи), роботи з їхнього утеплення можна виконати власноруч або силами кількох робітників.

 
24.10.2014р.

Будинок, у якому комфортно і тепло

Які дозволи потрібні, щоб облаштувати індивідуальне опалення та від’єднатися від централізованої системи? На скільки реально встановити індивідуальне опалення у квартирі багатоповерхівки?

 
17.09.2014р.

Альтернативна енергія вітру та Сонця для опалення котеджів і не лише

Отримання дешевої та безпечної електричної та теплової енергії є стратегічним завданням України на наступні кілька років. Кардинальним завданням вчених є розробка недорогих пристроїв альтернативної енергетики, на основі яких можна здійснити опалення будинку, тобто відмовитися від використання газу

 
15.04.2014р.

Теплові помпи: достойна альтернатива

Застосування теплових помп, яке набуває все більшої популярності через постійне подорожчення традиційних джерел енергії, за підрахунками фахівців, дасть змогу економити до 80% вартості теплової енергії.

 
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.