Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстраціюПартнери
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
534 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Вимикач

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
04.12.2014р.

Опалення котеджів без використання газу

Енергозбереження у житловому секторі базується на кількох критеріях. Першим і визначальним є рівень утеплення будинку. Зважаючи на низьку висоту котеджів (1-2 поверхи), роботи з їхнього утеплення можна виконати власноруч або силами кількох робітників.

 
24.10.2014р.

Будинок, у якому комфортно і тепло

Які дозволи потрібні, щоб облаштувати індивідуальне опалення та від’єднатися від централізованої системи? На скільки реально встановити індивідуальне опалення у квартирі багатоповерхівки?

 
17.09.2014р.

Альтернативна енергія вітру та Сонця для опалення котеджів і не лише

Отримання дешевої та безпечної електричної та теплової енергії є стратегічним завданням України на наступні кілька років. Кардинальним завданням вчених є розробка недорогих пристроїв альтернативної енергетики, на основі яких можна здійснити опалення будинку, тобто відмовитися від використання газу

 
15.04.2014р.

Теплові помпи: достойна альтернатива

Застосування теплових помп, яке набуває все більшої популярності через постійне подорожчення традиційних джерел енергії, за підрахунками фахівців, дасть змогу економити до 80% вартості теплової енергії.

 
06.03.2014р.

Народне підприємництво – через народовладдя на селі

Українське село виснажене до краю, бо зруйнована його інфраструктура. В умовах масового безробіття найбільш активні мешканці змушені виїжджати на заробітки, здебільшого до Росії чи на Захід. Тому в Україні за тиждень зникає щонайменше одне село.

 
30.01.2014р.

Альтернатива сланцевому газу є

Нині дискусія про допустимість видобування сланцевого газу у повному розпалі. Але ми сперечаємося, а відповідні угоди вже підписані, і роботи розпочалися. Українські фахівці, з якими ніхто не радився, розділилися на песимістів, які вважають, що справа безнадійна, та оптимістів, які вважають, що цю чуму 21 століття ще можна спинити. Є ще група людей у наукових та владних колах, яких просто купили або залякали, але про них говорити не будемо. Тому розглянемо аргументацію геологів та гідрогеологів про наслідки видобування сланцевого газу.

 
04.02.2013р.

Екологічні проблеми використання невідновлюваних енергетичних...

На сучасному етапі розвиток народного господарства кожної країни залежить від способу вирішення трьох важливих проблем: виробництва енергії, економіки та екології. Важливо, щоб енергетика не розвивалася за рахунок природного середовища чи не за законами економіки. Не можна допустити також швидкого вичерпування запасів енергії. Тому найраціональніший спосіб розвитку країни сьогодні повинен враховувати ще й екологічний аспект.

 
04.01.2013р.

Металопластикові електрорадіатори довгохвильового інфрачервоного...

Металопластикові настінні електрорадіатори високоефективного довгохвильового інфрачервоного випромінювання ЕРНГ виготовлені з металу та спеціального негорючого термостійкого пластику. Нагрівальним елементом електрорадіатора слугує металоаморфна стрічка – унікальний сплав, новітня розробка провідних фахівців у сфері енергозбереження.

 
23.01.2012р.

Гаряча вода у заміському будинку

Невід’ємною складовою комфортного життя у помешканні є гаряча вода. Найчастіше для підігрівання води використовують електричні або газові прилади. Це обумовлено екологічністю цих енергоносіїв, простотою і дешевизною водогрійного обладнання, а також легкістю автоматизації.

 
26.12.2011р.

Сушарка для рушників – незаперечна необхідність

Якщо у ванній кімнаті підвищена вологість, холодно та завжди мокрі рушники, варто придбати спеціальний обігрівач — сушарку для рушників. Цей нагрівальний прилад схожий на радіатор, який найчастіше встановлюють у ванній кімнаті. Через малу потужність його не вважають опалювальним приладом прямого призначення. Тим не менш, така сушарка незамінна як допоміжний засіб для обігрівання приміщення невеликої площі та сушіння речей у поєднанні з іншими обігрівачами.

 
19.12.2011р.

Святкова ілюмінація до Нового року та Різдва

У період передноворічних свят власники особняків мріють, аби їхні будинки були найгарнішими. Тому кожен із сусідів, наввипередки намагається найкраще прикрасити свою садибу. І це не дивно. Адже передноворічна ейфорія відчувається ще задовго до початку Нового року. На прилавках торгівельних центрів та супермаркетів з’являється різноманітна святкова ілюмінація, новорічні прикраси, подарунки тощо. Обрати є з чого, головне, аби воно було ексклюзивним, безпечним і "не било" по кишені.

 
05.12.2011р.

Покрівельні системи сніготанення

Необхідність використання системи сніготанення часто є наслідком облаштування нераціональної покрівлі. Ще на стадії проектування можна уникнути багатьох неприємностей, пов'язаних із процесом льодоутворення на покрівлях і звести до мінімуму витрати на систему сніготанення. Правильне проектування покрівлі з урахуванням її особливостей та природних умов регіону, де використовуватимуть систему сніготанення, дасть змогу запобігти обледенінню дахів і водостоків.

 
19.10.2011р.

Як заощадити на ремонті квартири

Хто буде робити ремонт у вашій квартирі, двох думок бути не може: спеціалісти, спеціалісти і ще раз фахівці! Звичайно, деякі дрібниці на кшталт клеєння шпалер і заміни плінтусів можна осилити і самим, при наявності умілих і більш-менш досвідчених рук. А от улаштування нових електричних точок (іншими словами, розеток), укладання кахлю і вже тим більше вирівнювання стін доведеться довірити майстрам.

 
12.09.2011р.

Можливості світла

Однією з важливих деталей, які створюють затишок і комфорт у помешканні, є освітлення, тому що світло — це не просто відсутність темряви, а фактор формування настрою. До того ж правильно підібрані та розташовані прилади для освітлення дають змогу заощадити на електроенергії. Можливості світла, як невід’ємної частини інтер’єру помешкання, — це створення нового вигляду кімнати, збільшення або розширення простору.

 
01.09.2011р.

Ремонтуємо розетки і вимикачі

Важко собі уявити життя сучасної людини без електричних приладів. Комп'ютери, мікрохвильові печі, холодильники і будь-які інші побутові прилади, що стрімко ввійшли в наше життя, працюють від електричної мережі. Саме тому важливою складовою будь-якого житла є електричні розетки та вимикачі.

 
27.05.2011р.

Світло у темряві

Іноді здається недостатнім просто увімкнути джерело світла – хочеться задати йому певну програму, за якою воно робитиме те, що необхідно користувачеві. Коли треба створити певний фон, його зовсім не обов'язково комбінувати з різних кольорових відтінків, застосовуючи величезну кількість різнобарвних ламп розжарювання чи світлофільтрів).

 
25.06.2010р.

Домашні електромережі і як їх під'єднати

Отже, з чого починається світло у вашому домі? А починається воно не з вимикача, ні, навіть не з електролічильника, а з під’єднання вашого будинку до електромережі.

 
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.