Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстраціюПартнери
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
534 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Вентиляція

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
04.10.2016р.

Рецепт здорового будинку

Побудувати власний здоровий будинок - це все одно, що приготувати сімейну вечерю. Повинно бути і красиво, і смачно, і корисно. Як же правильно «приготувати» здоровий будинок? Як виявилося, це ціла наука, яку навіть не всі європейці освоїли. Зате українці можуть взяти рецепт на озброєння. Отже, для «приготування» здорового будинку потрібно взяти п'ять «інгредієнтів».

 
19.07.2016р.

Як правильно вентилювати підвал чи льох

Дуже зручно мати такі додаткові приміщення, як льох чи підвал. Але іноді користуватися цими приміщеннями практично неможливо через підвищений рівень вологості. Щоб цього уникнути, перш за все, необхідно облаштувати надійну гідроізоляцію фундаменту на етапі спорудження будинку; по-друге, переконатися, що система водопостачання та каналізації добре працює. Ну і, звичайно ж, необхідно подбати про систему вентиляції!

 
15.04.2016р.

ДИМОХІДНІ СИСТЕМИ LEIER

Приємний клімат, безпека та енергозбереження є ключовими аспектами у дизайні житла. Однак, на жаль, сучасні умови життя змушують нас бути більш заощадливими. Проте, не варто забувати, що нерозумна економія у процесі будівництва може в майбутньому обернутися суттєвими фінансовими втратами при ремонті чи перероблені димохідного рішення.

 
11.02.2016р.

Використання сонячних надходжень для опалення

У цій статті мова йтиме про використання сонячних надходжень для опалення школи інтернату. Адже діти – наше майбутнє, і ми, дорослі, маємо вкладати в їхній розвиток максимум можливого. Але є очевидні можливості, які ігноруються. Наприклад, наявність в загальноосвітніх школах столярних та слюсарних майстерень. За умови наявності кваліфікованих викладачів ці майстерні можуть стати осередками розвитку сонячної енергетики села чи міста. Адже є досить прості технології виготовлення сонячних водяних та повітряних колекторів, ефективних у наших кліматичних умовах.

 
16.10.2015р.

АНТИАЛЕРГЕННА СИСТЕМА ПИЛОВИДАЛЕННЯ

Сьогодні вже нікому не потрібно доводити, що приміщення потребує регулярного прибирання. Кожна людина про це знає, і упродовж життя бореться за чистоту. І не важливо – її власний будинок це чи місце роботи. Навіть заселяючись у готель, ми підсвідомо оцінюємо ступінь чистоти у приміщенні.

 
19.07.2015р.

Системи герметизації для майстрів і компаній-переробників

Повітро- та вітронепроникність мають вирішальне значення для забезпечення ефективної теплоізоляції. Через місця нещільності — так звані місця витоку — у зовнішніх конструкціях будівлі тепле повітря із приміщення неконтрольовано виходить назовні та заміщується холодним зовнішнім повітрям. Ці холодні маси необхідно знову нагрівати за допомогою опалювальної системи.

 
03.07.2015р.

Рівномірний розподіл тепла у помешканні

Опалювання — це штучне обігрівання приміщення з метою відшкодування тепловтрат і підтримки сприятливого рівня температури, який відповідає умовам теплового комфорту. При цьому важливо, в який спосіб та які системи опалювання розподілятимуть теплоенергію у помешканні. Багато хто все частіше замислюється над цим, оскільки нині економічне обігрівання помешкання стає все більш актуальним через постійне зростання цін на енергоносії.

 
02.07.2015р.

Подбайте про вентиляцію у помешканні

Ефективна система вентиляції має відповідати певним вимогам, тому недооцінка впливу повітрообміну на стан комфортного середовища в житлових приміщеннях призводить до негативних наслідків, і, в першу чергу, до погіршення самопочуття мешканців.

 
25.06.2015р.

Цвіль у ванній кімнаті

Ванна кімната, яка на перший погляд видається чистою, є місцем де найбільше мікроорганізмів у помешканні. Це пов’язано з постійною підвищеною вологістю і температурою, які є найсприятливішими умовами для розвитку мікробів та цвілі.

 
13.03.2015р.

Центральний пилосос - найкраща система пиловидалення

До побутових пилососів ми звикли вже давно. Також порівняно недавно у наше життя увійшли і миючі. Однак мало хто знає, що є ще й стаціонарні пилососи, ефективність і надійність яких вже доведена практикою. Більшість будинків у Європі та США оснащені цими довговічними стаціонарними системами пилевидалення.

 
13.03.2015р.

Формування кластеру енергоефективності та відновлювальної енергетики на Львівщині

В умовах енергетичної кризи, значного подорожчання традиційних видів палива, зростання комунальних платежів в Україні, і на Львівщині зокрема, значно збільшилась кількість осіб та організацій, які зацікавились реалізацією практичних проектів у сфері відновлювальної енергетики. Таким чином, з’явились хороші передумови для формування і розвитку нових сегментів ринку.

 
13.03.2015р.

Виготовлення домашнього водонагрівального площинного колектора Є...

Є кілька типів водонагрівальних колекторів. І у даному випадку, як і у всіх решта, критеріями вибору для споживача є: вартість, продуктивність, можливість отримання запасних частин, простота обслуговування, ремонту тощо

 
24.10.2014р.

Будинок, у якому комфортно і тепло

Які дозволи потрібні, щоб облаштувати індивідуальне опалення та від’єднатися від централізованої системи? На скільки реально встановити індивідуальне опалення у квартирі багатоповерхівки?

 
28.01.2013р.

Цвіль у ванній кімнаті

Ванна кімната є тим місцем у помешканні, де найбільше мікроорганізмів. Це пов’язано з постійною підвищеною вологістю і перепадами температури, які є найсприятливішими умовами для розвитку мікробів та цвілі.

 
14.09.2012р.

Обирайте витяжку для кухні правильно

Під час приготуванні їжі, особливо на газі, виділяються різноманітні продукти згорання, які погано впливають на здоров'я людини. За відсутності кухонної витяжки жир і кіптява осідають на стелі, стінах (що потребує частого їх ремонту), а також на кухонні меблі, скорочуючи термін їх слугування.

 
23.04.2012р.

«Рукавні» димарі – сучасна технологія захисту

Димохід має ефективно відводити з приміщень дим і продукти згоряння від камінів, приладів опалення, які працюють на твердому паливі, гази тощо. Яким має бути димар у вашому помешканні, треба визначитися на етапі проектування будинку. Це дуже важливо, оскільки матеріали, висота і розміри цієї конструкції безпосередньо залежать від типу приладів опалення.

 
04.04.2012р.

Обережно, конденсат!

Утворення конденсату пов’язане з такою характеристикою вологості повітря, як «точка роси», яку можна вирахувати за показниками температури і вологості повітря. Точка роси – це температура, до якої має охолонути повітря, щоб досягти стану насичення водяною парою при певному вмісті вологи та незмінному тискові.

 
16.02.2012р.

Покрівля потребує захисту зсередини

Підпокрівельні плівки та мембрани слугують для забезпечення герметичності і захисту конструкції покрівлі від проникнення вологи ззовні, забезпечують вихід конденсату з утеплювача назовні і оптимальний волого-температурний режим усередині приміщень, будівельних конструкцій і теплоізоляційного шару.

 
01.05.2011р.

Подбайте про димар

Традиційним матеріалом для спорудження димоходів вважають цеглу, з якої димарі споруджували в усі епохи. Причому майстри, що вміли «підняти» за усіма правилами цегляний димар, завжди були у пошані.

 
08.06.2010р.

Каналізація потребує вентиляції

Вентиляція каналізаційних мереж необхідна для видалення газів, шкідливих для здоров’я, і неприємних запахів, інакше вони потраплятимуть у житлові приміщення.

 
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.