Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Пошук за тегами
Пошук за тегами
Пошук тега:
538 - всього тегів у розділі
Вся інформація, яка містить тег:
Ванна

Популярні теги активного розділу
Шукайте інформацію за тегами розділів:

Пошук
Пошук
19.08.2016р.

Як побудувати терасу. Корисні поради

Облаштування власного житла не лише завдає багато клопоту, але й приносить багато задоволення. Адже створюючи затишок своїми руками, ви отримуєте саме те, про що так довго мріяли. Відчути неймовірну атмосферу заміського відпочинку на природі біля свого будиночка допоможе тераса – прибудована до будинку, вбудована у його конструкцію або самостійний елемент дизайну. Щоб заощадити свої кошти та створити унікальне місце відпочинку, можна спробувати побудувати терасу своїми руками. Сподіваємося, наші корисні поради допоможуть вам у цьому.

 
19.08.2016р.

Наскільки важливий енергоаудит будівель

Зростання ціни газу, вугілля, електроенергії стало незворотним явищем. Протидіяти цьому можна лише зниженням тепловтрат будинку. Доброю новиною є величезний потенціал енергозбереження будинків в Україні. Тому сам процес скорочення тепловтрат є економічно вигідним.

 
09.08.2016р.

Етапи ремонту квартири – послідовність робіт

Народна мудрість недарма порівнює процес ремонту з пожежею: господарям точно також ніде жити, у них з’являється маса незручностей, значних витрат, а також постійна необхідність прийняття важливих рішень. До глобальних змін необхідно готуватися не лише фінансово, але й психологічно. Щоб звести до мінімуму ймовірність стресів і оптимізувати витрати грошей і часу, добре знати основні етапи ремонту квартири, незалежно від того, чи плануєте ви зробити ремонт своїми руками або довіритися фахівцям

 
09.08.2016р.

Яку альтанку спорудити у своєму саду

Для виготовлення сучасних альтанок застосовують величезну кількість різних матеріалів і технологій. Вибір залежить тільки від фінансових можливостей та естетичного смаку. Тим не менш, у кожного з видів є свої недоліки і переваги, тому є сенс зупинитися кожному з них докладніше.

 
05.08.2016р.

Будинок з дерева – мрія кожного

Світові експерти зазначають, що cьогодні все більшої популярності набувають будинки із деревини. За статистикою, у США щорічно 500 000 родин купують дерев’яні будинки. Для порівняння, у Скандинавських країнах 90% будинків – дерев’яні найрізноманітніших конструкцій, адже деревина як природний матеріал створює найкомфортніші умови для проживання.

 
05.08.2016р.

Архітектура та енергоощадність

Завданням архітектури є втілення сучасних технічних рішень у гармонійних формах. Так у всі часи працювали видатні архітектори. Невідомо, чи збереглася ця тенденція нині за кордоном, але колись за австрійських часів львівські архітектори здійснювали нагляд над будівництвом спроектованих ними об’єктів. Тобто архітектор залишався генеральним підрядником будівництва аж до його завершення. Лише він ніс персональну відповідальність за інженерні, естетичні рішення і врешті-решт навіть за якість матеріалів та виконання робіт.

 
05.08.2016р.

Головне при облаштуванні підлоги

Як відомо, підлога складається не лише із зовнішнього покриття, яке виконує естетичні функції та є зносостійкою поверхнею, а й з послідовно укладених шарів різних матеріалів, які забезпечують надійну тепло-, волого- і звукоізоляцію.

 
05.08.2016р.

Щодо питання термомодернізації будівель

У 2006 р. були прийняті норми нового покоління – ДБН В.2.6-31:2006, де були не тільки підвищені вимоги до опору теплопередачі огороджувальних конструкцій, а і введений принцип проектування будинків за показниками енергоефективності. Питання ефективного використання енергоресурсів і економії енергії в сучасних умовах є проблемою національної безпеки, найважливішим стратегічним завданням для країни. За результатами розрахунків при повній реконструкції тільки багатоповерхових житлових будинків масової забудови 1960-1995 р.р. загальна економія енергоресурсів може скласти ~ 60 млн. МВт∙год.

 
02.08.2016р.

Ремонт пластикових вікон власноруч

Незважаючи на те, що сучасні вікна виготовляються з надійною фурнітурою, яка може гарантувати довгу безвідмовну роботу конструкції, вони, як і всі інші механізми, потребують періодичного обслуговування. Роботи з ремонту пластикових вікон не є складними. Найголовніше – знати, де розташовані основні вузли і мати необхідні інструменти.

 
29.07.2016р.

Як і чим утеплити стіни зсередини

Питання, чим утеплити стіни зсередини, хвилює багатьох жителів висотних будівель. Все-таки сучасна технологія утеплення стін пінопластом зовні, так ще з використанням промислового альпінізму, коштує дорого. З іншого боку, внутрішні роботи крадуть і без того дорогоцінні квадратні метри. Так що тут, як кажуть, палиця з двома кінцями, і вибирати, яким способом скористатися, доведеться вам. Ми ж зі свого боку в даному майстер-класі від сайту ict-congress.com.ua розповімо про технології утеплення стін зсередини своїми руками і проілюструємо її покроковими фотографіями, щоб ви змогли вибрати саме той спосіб, який вас більше влаштовує. Вирішувати доведеться тільки вам - заощадити гроші або квадратні метри.

 
27.07.2016р.

Как правильно выбрать окна?

Для каждого человека дом является особым местом — своеобразным убежищем, где можно побыть в покое после трудного рабочего дня и провести время с родными. Потому на обустройство собственного дома люди не жалеют ни сил, ни времени, ни денег. Одним из благ современного общества, которое не так давно считалось предметом роскоши, помогающими сделать дом уютнее, теплее и красивее являются пластиковые окна.

 
20.07.2016р.

ДЕЯКІ НЮАНСИ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН

Використання загороджувальних конструкцій з ПВХ в контексті підвищення енергоефективності будівель — це одне з найважливіших і насущних завдань сучасноїкомунальної політики.

 
19.07.2016р.

Як правильно вентилювати підвал чи льох

Дуже зручно мати такі додаткові приміщення, як льох чи підвал. Але іноді користуватися цими приміщеннями практично неможливо через підвищений рівень вологості. Щоб цього уникнути, перш за все, необхідно облаштувати надійну гідроізоляцію фундаменту на етапі спорудження будинку; по-друге, переконатися, що система водопостачання та каналізації добре працює. Ну і, звичайно ж, необхідно подбати про систему вентиляції!

 
19.07.2016р.

Як правильно збирати та використовувати дощову воду

Якісна природна питна вода нині стає рідкістю, тому задля економії багато хто замислюється над тим, чи варто нею змивати нечистоти, мити машину або зрошувати садову ділянку. Водопровідна вода, яка відповідає споживчим нормам, украй необхідна лише для приготування їжі, миття посуду та особистої гігієни. Для будь-яких інших потреб припустиме використання дощової води.

 
12.07.2016р.

Як збудувати фахверковий будинок

Фахверк (Fachwerk — каркасна конструкція) — тип будівельної конструкції, у якій несучою основою слугує просторова секція з похилих (під різними кутами) балок, які зазвичай видно із зовнішнього боку будинку, які й надають будівлі характерного вигляду. А от простір між балками заповнюють глинобитними матеріалами, цеглою або деревом. Фахверк з’явився ще у XV столітті в Німеччині, і став дуже поширеним у Європі, зокрема, на півночі (від Британії до Польщі).

 
07.07.2016р.

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНЕ УТЕПЛЕННЯ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ

Утеплення фасадів у багатоквартирному будинку, де багато мешканців, принесе замовнику цієї послуги енергоекономію, але водночас може нашкодити сусідам. Найпоширеніший метод енергозбереження – поміняти старі вікна й двері на енергозберігаючі та утеплити фасад. Частіше за все власник квартири утеплює свої квадратні метри, однак така «клаптикова модернізація» має технологічні недоліки.

 
07.07.2016р.

Як навчитися економити на опаленні та не замерзнути взимку?

Справжній український господар до зими починає готуватися ще влітку. Враховуючи сьогоднішню ситуацію у державі, коли ціни на комунальні послуги знову поповзли вверх, а плата за тепло з початком опалювального сезону просто вимете останні копійки з гаманців, цього року підготовку варто проводити як ніколи ретельно. Що робити, аби зберегти не лише сімейний бюджет, але й тепло в оселі, які невеличкі хитрощі варто застосувати та чи допоможе у економії коштів на опалення державна програма «Тепла оселя»?

 
01.07.2016р.

Підсходовий простір: кілька ідей облаштування

Доцільність використання підсходового простору розуміє не кожен. Якщо за кордоном архітектор проектує будинок одразу із підсходовим простором, то в Україні власник згадує про нього лише у процесі експлуатації будинку. А підсходовий простір – це не лише дизайнерський прийом, але збільшення житлової площі та додаткові приміщення.

 
01.07.2016р.

Де потрібна теплоізоляція?

Після введення нових будівельних норм, що посилили вимоги до теплозахисту, правильне використання якісної теплоізоляції стало насущною необхідністю. Сьогодні у будівництві використовують сучасні матеріали і технології, що дають змогу зберегти тепло ефективніше. Це, наприклад, складні тришарові конструкції із залізобетонних панелей, блоків легкого бетону, цегли з обов'язковим середнім шаром із теплоізоляції, а також багатошарові системи фасадного утеплення – вентильовані фасади і системи "мокрого" типу.

 
01.07.2016р.

Виготовлення дитячих дерев'яних гойдалок

За вікном літо, й діти чимдуж рвуться до розваг, які їм забезпечує ця тепла пора року. Одна із улюблених літніх розваг – гойдалка.

 
Опитування
Опитування

Чи корисний для Вас портал БудЕксперт?



При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.