Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнери
Пошук
Пошук
07.02.2017р.

Як побороти грибок у ванній кімнаті

Боротися з утворенням грибка у ванній просто необхідно, адже це не лише неприємне видовище, але ще й сильний алерген, який загрожує здоров’ю і викликає погане самопочуття. ЧОМУ З’ЯВЛЯЄТЬСЯ ГРИБОК?

19.01.2017р.

Вирішуємо проблеми сирого підвалу

Вода в підвалі завдає чималої шкоди будівлі – підмиває фундамент, при випаровуванні проникає у розташовані вище приміщення і порушує їхній мікроклімат. У підвал можуть проникати ґрунтові води, дощова вода і вода, що утворилася в результаті танення снігу, волога з водопровідних та каналізаційних труб, які протікають. Стаття зацікавить тих, хто щороку веде боротьбу з водою в підвалах чи цокольних поверхах заміських будинків.

11.11.2016р.

Енергоефективне будівництво: чи може будинок бути надто герметичним?

В Україні ще й досі побутує міф про те, що стіни "повинні дихати". Насправді ж повинні дихати люди, а не стіни. Найкомфортніше жити у тому будинку, де стіни не мають щілин, і де ми можемо підігрівати, охолоджувати, фільтрувати та контролювати кількість свіжого повітря.

17.10.2016р.

ЛЬВІВ’ЯН ЗАПРОШУЮТЬ СКОРИСТАТИСЯ ПРОГРАМОЮ ДОПОМОГИ ДЛЯ УТЕПЛЕННЯ...

Для утеплення індивідуального житла львів'янам та мешканцям області пропонують «теплі» кредити та фінансову допомогу. З 6 жовтня в Україні відновили дію Урядової програми з енергоефективності у напрямку придбання населенням енергоефективних матеріалів та обладнання з частковим відшкодування залучених кредитних коштів.

13.10.2016р.

Гідроізоляція фундаменту

Волога у ґрунті є завжди: це і ґрунтові води, і фільтраційна вода, і вологість самого ґрунту. Усе це впливає на фундамент, який потребує захисту. І зробити це можна двома способами: облаштувавши дренаж або гідроізоляцію фундаменту. Дренажна система відводить воду від будівлі, а гідроізоляція не дає змоги волозі проникати у фундамент. При високому рівні ґрунтових вод і низькому коефіцієнті фільтрації ґрунтів можна застосовувати і комбінований метод.

13.10.2016р.

Ізоляція комунікацій у будинку

Захищати від низьких температур треба не лише стіни, фундамент і покрівлю, а й комунікації – труби опалювання, водопроведення і вентиляцію. Добре утеплені труби гарячого водопостачання й опалювання суттєво зменшують втрати тепла і мінімізують ризик замерзання води взимку. Влітку відсутність теплоізоляції також призводить до неприємних наслідків

05.10.2016р.

Необхідність та доцільність гідроізоляції

Захист стін, цокольних та горищних перекриттів від вологи є однією із основних вимог теплого,комфортного та енергоефективного житла. Окрім того, усі конструкції будинку мають бути облаштовані таким чином, аби волога, яка в них з'явилася, могла якомога швидше випаруватися, адже при підвищеній вологості виникає відчуття теплового дискомфорту.

25.08.2016р.

Європа по-чернігівськи, або «Все для дітей» за європейськими стандартами

Європейське дослідження* визначає п'ять характеристик здорової оселі: здоровий сон, оптимальна температура, достатня кількість свіжого повітря і денного світла та відсутність плісняви. Зрозуміло, що ці характеристики актуальні не тільки для приватної оселі, а й для офісів, шкіл, садочків та інших дитячих закладів. Адже сучасна людина, як у Європі, так і в Україні, більшу частину свого життя проводить у приміщенні.

07.07.2016р.

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНЕ УТЕПЛЕННЯ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ

Утеплення фасадів у багатоквартирному будинку, де багато мешканців, принесе замовнику цієї послуги енергоекономію, але водночас може нашкодити сусідам. Найпоширеніший метод енергозбереження – поміняти старі вікна й двері на енергозберігаючі та утеплити фасад. Частіше за все власник квартири утеплює свої квадратні метри, однак така «клаптикова модернізація» має технологічні недоліки.

01.07.2016р.

Де потрібна теплоізоляція?

Після введення нових будівельних норм, що посилили вимоги до теплозахисту, правильне використання якісної теплоізоляції стало насущною необхідністю. Сьогодні у будівництві використовують сучасні матеріали і технології, що дають змогу зберегти тепло ефективніше. Це, наприклад, складні тришарові конструкції із залізобетонних панелей, блоків легкого бетону, цегли з обов'язковим середнім шаром із теплоізоляції, а також багатошарові системи фасадного утеплення – вентильовані фасади і системи "мокрого" типу.

17.06.2016р.

Як боротися з надмірною вологістю

Надмірна вологість спричиняє негативні наслідки: руйнує конструкції будинку, псує оздоблювальні матеріали, шкодить здоров’ю людей. Особливе місце у боротьбі з цією проблемою належить засобам, спрямованим на захист від руйнівного впливу вологи – гідроізоляції.

При використанні матеріалів посилання на www.budexpert.ua (для інтернет ресурсів з гіперпосиланням) обов'язкове.