Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнеры
Опитування
Опитування

Полезен ли для Вас портал БудЭксперт?

Программа БудЭксперт
Программа БудЭксперт
БудЭксперт от 23.11.2013
Кредит на приобретение недвижимости на вторичном рынке, металлопластиковые окна и входные двери
БудЭксперт от 09.11.2013
Покупка жилья во Львове, кредит на энергосбережение, теплый пленочный пол
БудЭксперт от 26.10.2013
Программа ипотечного кредитования жилья, солнечные коллекторы
БудЭксперт от 12.10.2013
Кредит под залог имущества, утепление жилья экологически чистой фитоплитой из камыша
БудЭксперт от 28.09.2013
Ограничение наличных расчетов, теплоизоляция крыши минеральной ватой
БудЭксперт от 21.09.2013
Теплое жилье на рынке недвижимости, конденсационный газовый и твердотопливный котлы
Крыша - Кровельные материалы
Укладка металлочерепицы, утепление
Крыша - деревянная конструкция
Обработка древесины, кровельный пирог
Кирпич как строительный материал
Производство, технические характеристики
Рынок каминов
Топливо для каминов, обслуживание, дизайн
Металлопластиковые окна
Производство, выбор, эксплуатация
Брусчатка
Производство, укладка, дизайн
Солнечные коллекторы
Принцип действия, монтаж, обслуживание
Как установить бассейн собственноручно и только за час?
Установка и уход
Двери - визитная карточка помещения
Установка и уход
Утепление дома пенопластом
Эксплуатация и уход
Утепление зданий
Утеплительные материалы, технологии, виды утеплителей
Канализация частного дома
Описание, требования, монтаж
Автоматические гаражные ворота
Типы, конструкция, автоматика ворот
Электроинструменты
Дрели, лобзики, болгарки, перфораторы, шуруповерты
Кафельная плитка
Проверка качества, укладка, уход
Умный дом
Проектирование системы, управление, безопасность
Фильтры для воды
Виды фильтрации, разновидности, производители и цена
Водоотведение и хранение воды
Трубы, баки для воды
Мансардные окна
Конструкция, аксессуары, пользование
Натяжные потолки
Виды, монтаж, отделка, стоимость и уход
Выбор душевой кабины
Тип кабины, установка, уход
Выбор камина
Топки, облицовки, аксессуары, обслуживание
Последние новости
Последние новости
10-й Європейський тиждень сталої енергії 2019 у Миколаєві
05.06.2019р.

1 червня 2019 року у м. Миколаєві Представництво...

Нова розробка від TYTAN PROFESSIONAL - професійна монтажна піна ULTRA FAST 70 зі швидким застиганням
04.06.2019р.

Висока продуктивність, швидке використання (обрізка...

UKRCEMFOR 2019: нові технології, світовий досвід та сучасні рішення в цементній галузі
04.06.2019р.

В Києві відбулася VIІІ Міжнародна конференція «UKRCEMFOR...

2483
10.02.2020р. |
Як облаштувати маленький простір в однокімнатній квартирі




Незалежно від того, живете ви одні, з коханою людиною чи маленькою сім’єю, а може, з чотирилапим другом – цілком можливо облаштувати однокімнатну квартиру так, щоб було затишно і комфортно всім.  

 



         Простір, який спочатку пригнічував, реально перетворити в «острівок» затишку, якому позаздрить власник двоповерхових хоромів. Повірте: можна бути власником багатокімнатної квартири, а почуватись у ній незатишно, тоді як скромні володіння за бажання і грамотного підходу перевтілюються в домашній бастіон.

У статті ми зупинимось на найбільш важливих для облаштування однокімнатної квартири питаннях, розповімо, за допомогою яких нехитрих прийомів створити комфортний, функціональний і затишний для життя простір і чого уникати в оформленні інтер’єру однокімнатки.

         Не побігаєш – не пообідаєш

         Того, хто думає, що з меншою квартирою менше клопотів, змушені розчарувати. Тут швидше діє зворотний процес «менше – більше»: малогабаритна квартира потребує більше уваги, зусиль і винахідливості (це вам скаже кожен дизайнер). Але принаймні – не фінансових витрат. Для простішого сприйняття викладемо головні питання у вигляді інструкції з першочергових правил і заборон, про які повинен знати власник однокімнатної квартири:

1.       Збільшення простору – через оптичні ілюзії чи об’єднання кухні з кімнатою. Якщо ви живете в однокімнатці, то перше питання, яке ви маєте вирішити і за потреби звертатись до нього насамперед знову під час оновлення інтер’єру, – як збільшити простір.
Допоможуть широкі вікна, правильне освітлення, натяжна і багаторівнева стеля, дзеркала (зокрема, навпроти вікон), прозорі скляні поверхні (наприклад, стіл), пастельні і холодні кольори. Там, де багато світла, – більше простору.

Під забороною темні та теплі насичені кольори, вони «з’їдають» простір, суттєво його звужують і здійснюють сильний вплив на психіку людини. Словом, не те, що потрібно в обмеженому квадратними метрами помешканні. Це не означає, що їх узагалі не можна використовувати: у декорі, як акценти і на невеликих площах – так, як фон – категорично ні.
Загалом, що стосується кольорової палітри, то в інтер’єрі повинно бути не більше 3-4 основних кольорів та їх відтінків.

Великий вибір барв можна знайти навіть у пастельній палітрі. Зокрема, радимо використовувати Śnieżka Mattlatex – стійку до миття матову латексну фарбу для інтер’єрів, яка підходить для покриття різних поверхонь усередині приміщень. Чи то з цементу, чи то з гіпсокартону, чи то з деревини або флізелінових шпалер – фарба Śnieżka Mattlatex забезпечить відмінне матове покриття для будь-якої з цих та інших поверхонь. Легке нанесення без розбризкування і стійкість до вологого прибирання – її найкращі технічні показники. Також продукт має  екологічні переваги, оскільки внесений до реєстру екологічної продукції України.

2.       Ергономічність в однокімнатці. Забудьте також про великогабаритні меблі, які не мають додаткового застосування. У пріоритеті у вас повинні бути компактні та функціональні меблі (ліжко-диван, у якому до того ж можна зберігати речі, комод із висувною прасувальною дошкою тощо). Правильно вибрати меблі – це чи найголовніше для того, хто хоче з розумом розпорядитися кожним сантиметром у своєму домі. Якщо ви вирішили облаштувати помешкання як сучасну смарт-квартиру (інакше кажучи, міні-квартиру), вам може знадобитися допомога спеціалістів у виборі меблів, адже їх доведеться замовляти індивідуально.

До слова, не потрібно переобтяжувати кімнату зайвими меблями лише з міркувань оформлення дизайну. Також вибираємо меблі, на яких встановлені (чи можна встановити) дзеркала та які оснащені висувними дверцятами (якщо йдеться про шафу) – так вони «не забиратимуть» простір. Розкладні меблі також вітаються, зокрема кухонний стіл. Звичайний стіл можна замінити барною стійкою, а плиту з чотирма конфорками – на три. Для кухні вибираємо вбудовану техніку та меблі.

3.       Система зберігання речей. Для меблів підшукайте простір, який не використовується, щоб максимально позбутись так званих «мертвих» зон. Зберігати речі можна як у широких і високих шафах, так і у вбудованих відділах м’яких меблів, про що ми вже частково сказали вище. Не забуваємо і про передпокій, де для цього діла теж знайдеться місце.

4.       Зонування квартири. У гру вступають світло, меблі, перегородки, матеріали, колір тощо. Та перш ніж ділити квартиру на зони, треба врахувати, скільки людей і хто проживає в помешканні. Наприклад, для одного мешканця можна облаштувати домашнє робоче місце.

В оформленні робочої зони рекомендуємо використовувати Śnieżka Platinium® Magic – фарбу, яка володіє властивістю створювати ефект шкільної дошки на звичайній поверхні стіни. Фарба має дуже високу стійкість до багаторазового миття і стирання. Нею також можна пофарбувати частину стіни в кухні, таким способом додавши родзинку в оформлення кухонного інтер’єру.

З іншого боку, якщо власник квартири майже ніколи не працює вдома, то робочий куточок буде непрактичним. Спальне місце від вітальні зі столом і телевізором чи від робочої зони можна відгородити книжковим стелажем та іншими предметами умеблювання, також підійдуть штори, ширми чи тонкі перегородки. Якщо ви об’єднали кухню з кімнатою, то ці дві умовні кімнати може розділити барна стійка. Зонування за допомогою перегородок і меблів можна комбінувати з іншими способами.

Дотримуватись вищенаведених основоположних правил – це ще не все. Намагаючись поєднати все необхідне у маленькому просторі, не переобтяжте його зайвими речами чи декором. Насамкінець – уникайте безладу. Так, це іноді буває не просто, але ми у вас віримо.

Контакти прес-служби:
м. Яворів, Львівська обл.,                             
вул. Привокзальна, 1а                                 
Тел.: +38 (03259) 60-161                            
e-mail: press.releases@sniezka.ua                    

 www.sniezka.ua

Теги и ключевые фразы

Більше статей за тегами
  • однокімнатна квартира
  • збільшення простору
  • ергономічність
  • зберігання речей


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати




Інші статті
20.01.2022р.

Современное покрытие для пола должно быть прочным, долговечным, влагостойким, простым в монтаже, иметь невысокую цену и украшать любой интерьер. Кварц виниловый ламинат или СПС ламинат с замковым соединением — модная и популярная новинка на рынке Украины.

17.04.2023р.

Мистецтво вибору – паркетна дошка чи набірний паркет?

Як кажуть, у будь-якому жарті є частка жарту. Тому будь-хто, хто стикався з будівництвом нового будинку або робив ремонт у своїй квартирі, обов'язково ставив собі питання - який матеріал вибрати для покриття для підлоги: паркетну дошку або набірний паркет?

27.11.2018р.

Выбор комфортного пола для дома

Приняв решение начать ремонт, возникает вопрос о напольном покрытии. Чаще всего останавливается выбор на самых распространенных вариантах: линолеум, керамика и ковровое покрытие. Так поступает большинство людей, и мало кто интересуется характеристикой покрытий и их свойствами. То есть человек останавливает свой выбор на том к чему привык. А ведь материал покрытия пола играет немаловажную роль, особенно в жилом помещении. Стоит учитывать не только его износоустойчивость, но и безопасность.

18.07.2017р.

Ламінат проти паркету. Хто кого?

Фахівці рекомендують робити ремонт в приміщенні за певним алгоритмом. Якщо дотримуватися правил, то укладання підлоги має стати одним із завершальних етапів. Отже, у вас буде достатньо часу, аби остаточно визначитися, якому покриттю віддати перевагу: ламінату чи паркету.

Більше статей за тегами
При использовании материалов ссылка на www.budexpert.ua (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.