Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнеры
Опитування
Опитування

Полезен ли для Вас портал БудЭксперт?

Программа БудЭксперт
Программа БудЭксперт
БудЭксперт от 23.11.2013
Кредит на приобретение недвижимости на вторичном рынке, металлопластиковые окна и входные двери
БудЭксперт от 09.11.2013
Покупка жилья во Львове, кредит на энергосбережение, теплый пленочный пол
БудЭксперт от 26.10.2013
Программа ипотечного кредитования жилья, солнечные коллекторы
БудЭксперт от 12.10.2013
Кредит под залог имущества, утепление жилья экологически чистой фитоплитой из камыша
БудЭксперт от 28.09.2013
Ограничение наличных расчетов, теплоизоляция крыши минеральной ватой
БудЭксперт от 21.09.2013
Теплое жилье на рынке недвижимости, конденсационный газовый и твердотопливный котлы
Крыша - Кровельные материалы
Укладка металлочерепицы, утепление
Крыша - деревянная конструкция
Обработка древесины, кровельный пирог
Кирпич как строительный материал
Производство, технические характеристики
Рынок каминов
Топливо для каминов, обслуживание, дизайн
Металлопластиковые окна
Производство, выбор, эксплуатация
Брусчатка
Производство, укладка, дизайн
Солнечные коллекторы
Принцип действия, монтаж, обслуживание
Как установить бассейн собственноручно и только за час?
Установка и уход
Двери - визитная карточка помещения
Установка и уход
Утепление дома пенопластом
Эксплуатация и уход
Утепление зданий
Утеплительные материалы, технологии, виды утеплителей
Канализация частного дома
Описание, требования, монтаж
Автоматические гаражные ворота
Типы, конструкция, автоматика ворот
Электроинструменты
Дрели, лобзики, болгарки, перфораторы, шуруповерты
Кафельная плитка
Проверка качества, укладка, уход
Умный дом
Проектирование системы, управление, безопасность
Фильтры для воды
Виды фильтрации, разновидности, производители и цена
Водоотведение и хранение воды
Трубы, баки для воды
Мансардные окна
Конструкция, аксессуары, пользование
Натяжные потолки
Виды, монтаж, отделка, стоимость и уход
Выбор душевой кабины
Тип кабины, установка, уход
Выбор камина
Топки, облицовки, аксессуары, обслуживание
Последние новости
Последние новости
10-й Європейський тиждень сталої енергії 2019 у Миколаєві
05.06.2019р.

1 червня 2019 року у м. Миколаєві Представництво...

Нова розробка від TYTAN PROFESSIONAL - професійна монтажна піна ULTRA FAST 70 зі швидким застиганням
04.06.2019р.

Висока продуктивність, швидке використання (обрізка...

UKRCEMFOR 2019: нові технології, світовий досвід та сучасні рішення в цементній галузі
04.06.2019р.

В Києві відбулася VIІІ Міжнародна конференція «UKRCEMFOR...

578
10.09.2020р. |
Готуємо домівку для домашнього улюбленця

Ваша мрія здійснилася – ви принесли додому маленький пухнастий клубочок щастя – цуценя. І поки воно радісно бігає кругом вас, весело махаючи хвостиком, ви гарячково думаєте – як облаштувати для нього будку? А, може, у вас вже є чотирилапий друг і його будиночок потребує заміни?

Зробити домівку для собаки не так вже й складно – цілком реально справитися за один день. Спершу потрібно визначитися із розмірами будки – вони залежатимуть від габаритів вашого улюбленця. Як правило, для собак великих порід будиночок роблять довжиною 1,5 м, шириною 1 м і висотою 0,9 м. Для середніх за розміром собак підійде хатинка розміром 1,15×0,75×0,8 м, а для маленьких – 0,7×0,55×0,6 м. Розмір лазу – 30–40 см для маленьких, 35–50 см для середніх і 40–60 см для великих домашніх улюбленців.

Як матеріал для собачого житла використаємо деревину хвойних порід – вона краще утримує тепло в холодну пору року та зручна у роботі. А от цегляний будиночок робити не варто – він легко нагріватиметься, але й так само легко вистигатиме. Не підійде і фанера – домівка буде недовговічною.

Каркас собачого житла робимо із дерев’яних брусків, які потім обшиваємо дошками так, щоб не було щілин. Всі дошки і бруски перед збиранням будки потрібно ретельно відшліфувати – щоб собака не поранилася і не позаганяла скалки в лапи. З цієї ж причини потрібно забивати цвяхи так, щоб вони не стирчали.

Отож із 4 брусів збиваємо раму дна будки, по кутам прибиваємо вертикальні стійки, які зверху теж з’єднуємо брусами. Щоб каркас був міцніший, набиваємо додаткові перемички на дні і з обох боків лазу. Одразу робимо дах. Для цього збиваємо дві пари брусів під кутом, ставимо їх зверху на каркас і прибиваємо цвяхами. З’єднуємо їх зверху повздовжнім брусом. На нижні кінці стропил набиваємо по одному бруску з кожного боку.

Спочатку обшиваємо каркас будки і даху дошками зсередини, тоді утеплюємо підлогу, стіни і дах. Зверху утеплювача кріпимо зовнішню стінку із дощок. У передній стінці робимо лаз. Дах можна залишити деревом, а можна додатково настелити ще м’яку черепицю.

Герметизуємо щілини і шви і переходимо до опорядження. Готову будку спочатку обробляємо безбарвним ІМПРЕГНАТ-ҐРУНТОМ ДЛЯ ДЕРЕВИНИ ТМ VIDARON, який забезпечить біологічний захист собачої домівки від синяви, комах-шкідників та грибків, що викликають розкладання деревини, та виступить грунтівкою під фінішний засіб.

Перед нанесенням засобу дерев’яну поверхню будки очищуємо від пилу, жирних і засмолених плям та висушуємо. Тоді шліфуємо її вздовж волокон шліфувальним папером зернистістю 120–200. Потім поверхню будки знепилюємо і поліруємо.

Пензлем наносимо один шарІМПРЕГНАТ-ҐРУНТУ ДЛЯ ДЕРЕВИНИ, попередньо ретельно перемішавши його до однорідної консистенції. Надлишок засобу розтираємо сухим пензлем і залишаємо просочену будку сохнути на 24 години.

Коли ІМПРЕГНАТ-ҐРУНТ висохне, шліфуємо оброблену поверхню будки шліфувальним папером зернистістю 320, щоб розгладити підняті волокна деревини та отримати гладку поверхню.

Настав час наносити ЗАХИСНО-ДЕКОРАТИВНИЙ ІМПРЕГНАТ ТМ VIDARON, який захистить дерев’яну поверхню будки від руйнівного впливу несприятливих атмосферних факторів, підкреслить її природній малюнок та утворить матове покриття, стійке до синяви, плісняви і лишайників. Імпрегнат можна нанести безбарвним або за потреби вибрати із палітри чотирнадцяти готових до використання кольорів відтінок, який зробить собачу домівку окрасою подвір’я.

Перемішавши засіб, наносимо його пензлем або губкою і втираємо у деревину. Щоб отримати рівномірне забарвлення без смуг і плям через 10 хвилин після нанесення розтираємо ЗАХИСНО-ДЕКОРАТИВНИЙ ІМПРЕГНАТ напівсухим пензлем вздовж волокон деревини, починаючи з поверхонь, пофарбованих першими. Через 12 годин, коли нанесений шар засобу висохне, знову шліфуємо та знепилюємо поверхню будки і наносимо останній шар імпрегнату та, як і раніше, розтираємо надлишок сухим пензлем. Така схема опорядження дасть змогу досягнути найкращого декоративного ефекту та максимальних експлуатаційних характеристик поверхні.

Встановлюємо нашу будку на піддон або збитий із дерев’яних дощок поміст – і домівка для домашнього улюбленця готова.

Теги и ключевые фразы

Більше статей за тегами
  • будка для собаки


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати




Інші статті
20.01.2022р.

Современное покрытие для пола должно быть прочным, долговечным, влагостойким, простым в монтаже, иметь невысокую цену и украшать любой интерьер. Кварц виниловый ламинат или СПС ламинат с замковым соединением — модная и популярная новинка на рынке Украины.

17.04.2023р.

Мистецтво вибору – паркетна дошка чи набірний паркет?

Як кажуть, у будь-якому жарті є частка жарту. Тому будь-хто, хто стикався з будівництвом нового будинку або робив ремонт у своїй квартирі, обов'язково ставив собі питання - який матеріал вибрати для покриття для підлоги: паркетну дошку або набірний паркет?

27.11.2018р.

Выбор комфортного пола для дома

Приняв решение начать ремонт, возникает вопрос о напольном покрытии. Чаще всего останавливается выбор на самых распространенных вариантах: линолеум, керамика и ковровое покрытие. Так поступает большинство людей, и мало кто интересуется характеристикой покрытий и их свойствами. То есть человек останавливает свой выбор на том к чему привык. А ведь материал покрытия пола играет немаловажную роль, особенно в жилом помещении. Стоит учитывать не только его износоустойчивость, но и безопасность.

18.07.2017р.

Ламінат проти паркету. Хто кого?

Фахівці рекомендують робити ремонт в приміщенні за певним алгоритмом. Якщо дотримуватися правил, то укладання підлоги має стати одним із завершальних етапів. Отже, у вас буде достатньо часу, аби остаточно визначитися, якому покриттю віддати перевагу: ламінату чи паркету.

Більше статей за тегами
При использовании материалов ссылка на www.budexpert.ua (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.