Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнеры
Опитування
Опитування

Полезен ли для Вас портал БудЭксперт?

Программа БудЭксперт
Программа БудЭксперт
БудЭксперт от 23.11.2013
Кредит на приобретение недвижимости на вторичном рынке, металлопластиковые окна и входные двери
БудЭксперт от 09.11.2013
Покупка жилья во Львове, кредит на энергосбережение, теплый пленочный пол
БудЭксперт от 26.10.2013
Программа ипотечного кредитования жилья, солнечные коллекторы
БудЭксперт от 12.10.2013
Кредит под залог имущества, утепление жилья экологически чистой фитоплитой из камыша
БудЭксперт от 28.09.2013
Ограничение наличных расчетов, теплоизоляция крыши минеральной ватой
БудЭксперт от 21.09.2013
Теплое жилье на рынке недвижимости, конденсационный газовый и твердотопливный котлы
Крыша - Кровельные материалы
Укладка металлочерепицы, утепление
Крыша - деревянная конструкция
Обработка древесины, кровельный пирог
Кирпич как строительный материал
Производство, технические характеристики
Рынок каминов
Топливо для каминов, обслуживание, дизайн
Металлопластиковые окна
Производство, выбор, эксплуатация
Брусчатка
Производство, укладка, дизайн
Солнечные коллекторы
Принцип действия, монтаж, обслуживание
Как установить бассейн собственноручно и только за час?
Установка и уход
Двери - визитная карточка помещения
Установка и уход
Утепление дома пенопластом
Эксплуатация и уход
Утепление зданий
Утеплительные материалы, технологии, виды утеплителей
Канализация частного дома
Описание, требования, монтаж
Автоматические гаражные ворота
Типы, конструкция, автоматика ворот
Электроинструменты
Дрели, лобзики, болгарки, перфораторы, шуруповерты
Кафельная плитка
Проверка качества, укладка, уход
Умный дом
Проектирование системы, управление, безопасность
Фильтры для воды
Виды фильтрации, разновидности, производители и цена
Водоотведение и хранение воды
Трубы, баки для воды
Мансардные окна
Конструкция, аксессуары, пользование
Натяжные потолки
Виды, монтаж, отделка, стоимость и уход
Выбор душевой кабины
Тип кабины, установка, уход
Выбор камина
Топки, облицовки, аксессуары, обслуживание
Последние новости
Последние новости
10-й Європейський тиждень сталої енергії 2019 у Миколаєві
05.06.2019р.

1 червня 2019 року у м. Миколаєві Представництво...

Нова розробка від TYTAN PROFESSIONAL - професійна монтажна піна ULTRA FAST 70 зі швидким застиганням
04.06.2019р.

Висока продуктивність, швидке використання (обрізка...

UKRCEMFOR 2019: нові технології, світовий досвід та сучасні рішення в цементній галузі
04.06.2019р.

В Києві відбулася VIІІ Міжнародна конференція «UKRCEMFOR...

298
02.08.2022р. |
Час, гроші, Built-to-Suit: як бізнесу отримати ідеальну нерухомість


Купити нерухомість чи взятися за будівництво самостійно? Раніше в українських підприємців були лише ці два варіанти. Але зараз є третій  отримати ідеальний обєкт саме для свого бізнесу, не витрачаючи свій час та нерви на будівництво

Таку можливість дає Built-to-Suit – відома на Заході послуга для покупців комерційної нерухомості,що стала доступна і в Україні. Про особливості Built-to-Suit, якому бізнесу варто замислитись про такий об’єкт та в чому його переваги – розповідаємо в нашому матеріалі.

Що таке Built-to-Suit

Більшість об’єктів комерційної нерухомості проєктуються як універсальні. За словами керівника департаменту концептології львівського девелопера Alterra Group Геннадія Гриненка, приблизно 80% їхніх клієнтів потребують саме стандартизованих приміщень.

Однак інші 20% мають нетипові бізнес-процеси, тож універсальні рішення їм не підходять. Таким компаніям Alterra Group і пропонує послугу Built-to-Suit – будівництво комерційної нерухомості з нуля одразу під замовника або врахування його побажань на етапі будівництва. Це можуть бути офіси та склади, але найчастіше йдеться про виробничі приміщення.

«Виробництво у 90% має свою специфіку. І його ефективність значно вища, коли приміщення побудоване під цей виробничий процес. Так само є специфічні складські формати зберігання продукції», – розповідає Геннадій Гриненко.

Він також додає, що такі об’єкти можна і купувати, і орендувати. Все залежить від можливостей і цілей клієнта.

Built-to-Suit: як це працює

Починається будівництво об’єктів Built-to-Suit з максимального занурення у бізнес-клієнта, аби якнайкраще зрозуміти його потреби і задачі. Геннадій Гриненко як приклад наводить кейс «Омеги» – одного з найбільших дистриб’юторів автозапчастин в Україні. Компанії потрібні були 16 тис. кв. м. складів у Львові. Але питання було не лише у площі – приміщення мало відповідати певним вимогам. Свій вибір «Омега» зупинила на логістичному хабі PORT від Alterra Group.

Спеціалісти компанії спочатку зібрали базові дані – потрібну висоту приміщення, скільки людей там будуть працювати, якого обсягу вантажі зберігатимуться на складі, кількість і тип вантажного транспорту.

«Далі ми зробили кілька відеоконференцій зі складів «Омеги» в інших регіонах, аби побачити, як відбуваються всі процеси. Всю цю інформацію наша команда проаналізувала і вже підготувала готове рішення об'єкта, який відповідає їхнім вимогам компанії на 100%», – розповів Геннадій Гриненко.

Для дистриб’ютора інженери, зокрема, спроєктували склад із двома зонами – для товарів у палетах та зберігання легкозаймистих речовин. У кожної свої система пожежогасіння і кількість докових воріт. Ще змінили висоту складу з 8 до 12 м, тому що компанія використовує професійну вантажну техніку і висотні стелажі.

Окрім того, у PORT є ще одна перевага – резиденти хабу можуть не думати про охорону, прибирання, благоустрій чи ремонт. Усі клопоти щодо обслуговування приміщень бере на себе управляюча компанія.

Щодо локації, Alterra Group пропонує кілька варіантів. Можна обрати ділянку у вже існуючому проєкті, або ж окрему, серед вже перевірених та відібраних девелопером. Юристи компанії допомагають придбати землю, після чого стартують всі роботи. На фініші замовник отримує ідеальну для свого бізнесу нерухомість.

Альтернатива Built-to-Suit… є?

Альтернатива Built-to-Suit: купити об’єкт і перебудувати під власні потреби чи звести новий з нуля. Але, зазначає керівник департаменту концептології Alterra Group, питання тут в ціні.

«Обидва ці варіанти вимагають чимало часу. Підприємцю доведеться самому знайти локацію та купити її, знайти проєктну компанію, підрядників, укласти всі необхідні угоди, пройти всі тендери та далі все одно доведеться бути залученим у всі процеси», – каже Геннадій Гриненко.

За його даними, самостійне будівництво може збільшити строки зведення на півроку-рік. Вартість буде така ж, як Built-to-Suit, але часто виходить навіть вищою. При цьому гарантії результату немає.

«Наприклад, клієнт хоче, щоб об’єкт слугував 50 років, а підрядник вибрав матеріали, у яких термін придатності 20 років. І підприємець може цього не зрозуміти через брак знань та досвіду. Однак лише він несе відповідальність за витрачені кошти та за якість об’єкта», – зазначає Геннадій Гриненко.

І наголошує, що, крім грошей, нервів, часу та якості нерухомості, ще більшою втратою для підприємця може стати недоотримана вигода. Адже замість розвивати власний бізнес, він займався тендерами, проблемами з документами чи вивченням марок бетону.

«В першу чергу підприємець має оцінити вартість свого часу. Built-to-Suit – це будівництво об'єкта «під ключ». Ми беремо на себе всі процеси, гарантуємо дотримання строків та якість. Замовник надає одного представника, з яким ми ведемо комунікацію. Сам він між тим присвячує всю увагу своїй справі», – наголошує Геннадій Гриненко.


https://zaxid.net/news/



Теги и ключевые фразы

Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати




Інші статті
20.01.2022р.

Современное покрытие для пола должно быть прочным, долговечным, влагостойким, простым в монтаже, иметь невысокую цену и украшать любой интерьер. Кварц виниловый ламинат или СПС ламинат с замковым соединением — модная и популярная новинка на рынке Украины.

17.04.2023р.

Мистецтво вибору – паркетна дошка чи набірний паркет?

Як кажуть, у будь-якому жарті є частка жарту. Тому будь-хто, хто стикався з будівництвом нового будинку або робив ремонт у своїй квартирі, обов'язково ставив собі питання - який матеріал вибрати для покриття для підлоги: паркетну дошку або набірний паркет?

27.11.2018р.

Выбор комфортного пола для дома

Приняв решение начать ремонт, возникает вопрос о напольном покрытии. Чаще всего останавливается выбор на самых распространенных вариантах: линолеум, керамика и ковровое покрытие. Так поступает большинство людей, и мало кто интересуется характеристикой покрытий и их свойствами. То есть человек останавливает свой выбор на том к чему привык. А ведь материал покрытия пола играет немаловажную роль, особенно в жилом помещении. Стоит учитывать не только его износоустойчивость, но и безопасность.

18.07.2017р.

Ламінат проти паркету. Хто кого?

Фахівці рекомендують робити ремонт в приміщенні за певним алгоритмом. Якщо дотримуватися правил, то укладання підлоги має стати одним із завершальних етапів. Отже, у вас буде достатньо часу, аби остаточно визначитися, якому покриттю віддати перевагу: ламінату чи паркету.

Більше статей за тегами
При использовании материалов ссылка на www.budexpert.ua (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.