Закрити

  Авторизация

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію



Партнеры
Опитування
Опитування

Полезен ли для Вас портал БудЭксперт?

Программа БудЭксперт
Программа БудЭксперт
БудЭксперт от 23.11.2013
Кредит на приобретение недвижимости на вторичном рынке, металлопластиковые окна и входные двери
БудЭксперт от 09.11.2013
Покупка жилья во Львове, кредит на энергосбережение, теплый пленочный пол
БудЭксперт от 26.10.2013
Программа ипотечного кредитования жилья, солнечные коллекторы
БудЭксперт от 12.10.2013
Кредит под залог имущества, утепление жилья экологически чистой фитоплитой из камыша
БудЭксперт от 28.09.2013
Ограничение наличных расчетов, теплоизоляция крыши минеральной ватой
БудЭксперт от 21.09.2013
Теплое жилье на рынке недвижимости, конденсационный газовый и твердотопливный котлы
Крыша - Кровельные материалы
Укладка металлочерепицы, утепление
Крыша - деревянная конструкция
Обработка древесины, кровельный пирог
Кирпич как строительный материал
Производство, технические характеристики
Рынок каминов
Топливо для каминов, обслуживание, дизайн
Металлопластиковые окна
Производство, выбор, эксплуатация
Брусчатка
Производство, укладка, дизайн
Солнечные коллекторы
Принцип действия, монтаж, обслуживание
Как установить бассейн собственноручно и только за час?
Установка и уход
Двери - визитная карточка помещения
Установка и уход
Утепление дома пенопластом
Эксплуатация и уход
Утепление зданий
Утеплительные материалы, технологии, виды утеплителей
Канализация частного дома
Описание, требования, монтаж
Автоматические гаражные ворота
Типы, конструкция, автоматика ворот
Электроинструменты
Дрели, лобзики, болгарки, перфораторы, шуруповерты
Кафельная плитка
Проверка качества, укладка, уход
Умный дом
Проектирование системы, управление, безопасность
Фильтры для воды
Виды фильтрации, разновидности, производители и цена
Водоотведение и хранение воды
Трубы, баки для воды
Мансардные окна
Конструкция, аксессуары, пользование
Натяжные потолки
Виды, монтаж, отделка, стоимость и уход
Выбор душевой кабины
Тип кабины, установка, уход
Выбор камина
Топки, облицовки, аксессуары, обслуживание
Последние новости
Последние новости
10-й Європейський тиждень сталої енергії 2019 у Миколаєві
05.06.2019р.

1 червня 2019 року у м. Миколаєві Представництво...

Нова розробка від TYTAN PROFESSIONAL - професійна монтажна піна ULTRA FAST 70 зі швидким застиганням
04.06.2019р.

Висока продуктивність, швидке використання (обрізка...

UKRCEMFOR 2019: нові технології, світовий досвід та сучасні рішення в цементній галузі
04.06.2019р.

В Києві відбулася VIІІ Міжнародна конференція «UKRCEMFOR...

33605
26.07.2010р. |
Нанесення рідких шпалер
Рідкі шпалери (РШ) застосовують для внутрішніх опоряджувальних робіт як для стін, так і для стелі. Особливо добре вони себе зарекомендували для застосування в приміщенні з високою вологістю, неопалювальних приміщеннях, таких як заміські будинки, які залишаються без опалення на зимовий період, а також для покриття складних геометричних поверхонь.

РШ – це різновид декоративних штукатурок на основі текстильних і целюлозних волокон, також до їхнього складу входить клейовий компонент і декоративні елементи. Це пластична маса, завдяки чому РШ зручні в нанесенні й з ними досить легко працювати  навіть не підготовленій людині. У готовому вигляді РШ – це безшовне покриття з текстильною фактурою. Як і будь-який інший текстильний матеріал, вони мають такі властивості, як звукопоглинання, теплоізоляція, стійкість до виникнення мікротріщин. Також вирізняються стійкістю  до вигоряння й антистатичністю. Все це завдяки ретельному підбору екологічно чистих компонентів, які входять до складу рідких шпалер.

 

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ

Перед нанесенням РШ поверхня повинна бути прошпакльована й проґрунтована акриловим ґрунтом глибокого проникнення, завдяки чому ми запобігаємо негативному впливу агресивних складових ваших стін на РШ. Варто звернути особливу увагу на ґрунт. Він повинен бути акриловим білим або безбарвним. Використання кольорових ґрунтів не допускається, тому що це може призвести до виникнення кольорових плям на поверхні готових шпалер. Приміром, торгова марка «Ceresit» випускає два схожих види ґрунту: «Ceresit СТ17» і «Ceresit СТ17 Супер». «Ceresit СТ17»  після нанесення на поверхню жовтіє і його застосування не припустиме, а «Ceresit СТ 17 Супер» – безбарвний ґрунт, що підходить для роботи з рідкими шпалерами. Однак є безліч ґрунтів інших виробників, які також можна застосовувати. Варто звернути особливу увагу на те, що для того, аби уникнути проступання іржавих плям, металеві предмети повинні бути вилучені із поверхні, яку покривають, або ретельно зафарбовані алкідною емаллю.

Рідкі шпалери

ПІДГОТОВКА ДО ЗАСТОСУВАННЯ

РШ – це суха суміш, розфасована в поліетиленове упакування. Суміш містить все необхідне: клейовий компонент, декоративні елементи й волокна. Вміст упаковки висипаємо в пластикову ємність із розрахунку одна упаковка на сім літрів води. У середньому – одна упаковка на чотири квадратних метри. Не допускається використання частини пакета, пакет потрібно використовувати цілком. Вміст пакета висипаємо в теплу воду й перемішуємо вручну (використання міксерних насадок НЕ РЕКОМЕНДОВАНЕ, тому що ними розбивається фактура будь-якого виду шпалер). Після розподілу вологи по всій масі суміші закриваємо ємність кришкою й залишаємо настоюватися не менше ніж на 8 годин. Перед застосуванням, через 8 годин, масу необхідно повторно перемішати. У разі замочування кожної упаковки окремо, залежно від старанності перемішування, може виникати незначна різниця в текстурі шпалер? для ока це не дуже помітно,  проте  ми рекомендуємо робити загальний заміс різних видів.

НАНЕСЕННЯ

Для нанесення використовуємо пластикову терку (шпатель). Набираємо матеріал і зворотно-поступальними рухами розгладжуємо його по поверхні товщиною 1–2 мм. Для колекції «Клеопатра» товщина шару не повинна перевищувати 1 мм. Для полегшення нанесення терку можна змочувати водою. РШ з одного замісу варто наносити від одного кута стіни до іншого. Матеріал, що залишився, можна використовувати в наступному замісі. При роботі з кутами, нанесення виконують від кута.
Після нанесення РШ у вас, швидше за все, залишиться невелика кількість суміші. Не кваптеся її викидати, ви можете висушити її і залишити для наступного ремонту.

СУШІННЯ

Висихають РШ у середньо­му 2 доби. При цьому необхідними є провітрювання й протяг. Тепле й сухе повітря прискорює процес висихання. Якщо ж на вулиці холодно й волого, можете використовувати додаткові джерела тепла, тільки не забувайте провітрювати приміщення. Запам’ятайте, РШ висихають нерівномірно, у процесі висихання у вас можуть чергуватися сухі й мокрі плями, але не хвилюйтеся – після повного висихання  колір зрівняється.
РШ дають змогу виконувати рисунки різної складності, з використанням не тільки різних кольорів, а й різних фактур. Для того, щоб виконати багатобарвний рисунок, спочатку  виготовляємо шаблон і закріплюємо його на стіні, після цього наносимо тло рисунка. Після висихання основного тла, місце вилученого шаблона ми заповнюємо іншим кольо­ром,  і так, послідовно видаляючи шаблони, наносимо наступні кольори.

РЕМОНТ

РШ мають високу ремонтопридатність, це означає, що будь-який фрагмент, пошкоджений чи то механічним, чи шляхом забруднення, ви можете відновити. Для цього необхідно зіпсований фрагмент розмочити водою й залишити його на кілька хвилин для того, аби шпалери набули пластичності. Після цього можете розгладити їх пластиковим шпателем (теркою). Якщо ж якусь частину шпалер потрібно замінити, брудні волокна видаляємо, а замість них наносимо чисті. Видаляти забруднену ділянку шпалер краще, вирізавши її по контуру забруднення канцелярським ножем. Краї отриманого отвору змочуємо й даємо їм час розмокнути, ця процедура необхідна для того, щоб не було видно стиків після висихання реставрованого фрагмента. У результаті отримуємо безшовну, приємну на дотик текстильну поверхню.

За матеріалами газети "БудЕксперт"
www.budekspert.com.ua

Теги и ключевые фразы
рідкі обої ціна тернопіль епіцентр, рідкі обої ціна у львові, стрий епіцентр мокрі обої, https, технологія нанесение жіткіх обой, технологія нанесеня жіткіх обой, рідкі шпалери тернопіль, рідкі обої ціна епіцентр тернопіль, нанесення рідкіх обоів, мокрі обоі стилі відео
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Добавить в закладки Підписатись Версия для печати




Інші статті
06.05.2020р.

ЦВІЛЬ У ПОМЕШКАННІ – РЕАЛЬНІ ЗАГРОЗИ

Останніми роками широких масштабів набула проблема ураження покрівельних, стінових і підлогових конструкцій, укладених за багатошаровою технологією із застосуванням комплексу паро-, гідро- і теплоізоляційних матеріалів.

11.08.2017р.

Міфи зовнішнього утеплення панельних будинків

Утеплення окремих квартир з боку фасаду багатоповерхових житлових будинків, крім недовгострокового позитивного ефекту для мешканців цієї квартири, має низку істотних недоліків, що не дають можливості рекомендувати такий тип утеплення для масового застосування.

01.07.2016р.

Де потрібна теплоізоляція?

Після введення нових будівельних норм, що посилили вимоги до теплозахисту, правильне використання якісної теплоізоляції стало насущною необхідністю. Сьогодні у будівництві використовують сучасні матеріали і технології, що дають змогу зберегти тепло ефективніше. Це, наприклад, складні тришарові конструкції із залізобетонних панелей, блоків легкого бетону, цегли з обов'язковим середнім шаром із теплоізоляції, а також багатошарові системи фасадного утеплення – вентильовані фасади і системи "мокрого" типу.

При использовании материалов ссылка на www.budexpert.ua (для интернет ресурсов с гиперссылкой) обязательна.